Kas ir _Locky_recover_instructions.txt? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Harolds Dalma - -

What is _Locky_recover_instructions.txt file and why is it on my computer?

_Locky_recover_instructions.txt fails ir saistīts ar  bēdīgi slaveno un vairāk un vairāk izplatīto  Locky vīrusu. Šis text fails parādās datorā pēc  Locky pārlūka lidmašīnas nolaupītāja parādīšanās datorā, tas šifrē failus ar  RSA-2048 un AES-128 algoritmiem. Ja tu  redzi  txt. failu savā datorā, tev droši vien jau ir grūti atvērt lielāko daļu audio, video failus un dažādus dokumentus savā datorā. Kad Locky vīruss šifrē failus, _Locky_recover_instructions.txt dokuments tiek pielikts pie katras mapes, kura ir inficēta. Tas satur informāciju par to, kas notika ar taviem failiem  un kā tu vari tos atbrīvot. Tāda pati ziņa parādīsies ekrāna fonā, lai lietotājs zinātu ,kādi ir izpirkuma nosacījumi. Citi izspiedējprogrammatūru vīrusi kā PadCrypt vai DMA-Locker izmanto līdzīgas metodes , lai informētu lietotājus par novirzīšanu. Pat ja dažas izspiedējprogrammatūras piedāvā atgriezt failus pēc pusgada bez izpirkuma maksāšanas, tas droši vien nenotiks, jo tādu programmu veidotāji ir viltīgi cilvēki un viņu galvenais mērķis ir iegūt peļņu. Tādēļ, ja esi pamanījis_Locky_recover_instructions.txt  failu , tev nepietiks ar to, ka vienkārši noņemsi vīrusu.

Kā neļaut šim failam parādīties tavā datorā?

Tā kā šis fails neceļo pats par sevi,  un tiek izplatīts ar Locky vīrusu, svarīgi būtu izvairīties no vīrusa parādīšanās datorā. Lai to paveiktu tev nepieciešami rīki, lai aizsargātu savu datorsistēmu , viens no tādiem rīkiem varētu būt SpyHunter, kas pārliecināsies ,par drošību pārlūkā. Tev būtu jāzin, ka līdzīgi vīrusi izplatās ar pielikumiem e-pasta vēstulēs, tādēļ nepieciešams būt ļoti uzmanīgiem atverot tādas vēstules un lejuplādējot pielikumus it īpaši ,ja tie nāk no nepazīstama avota.

Kā noņemt _Locky_recover_instructions.txt failu no datora?

 Labā ziņa ir tāda, ka _Locky_recover_instructions.txt fails var pats sevi noņemt . Sliktā ziņa ir tāda ,ka Locky vīruss paliek datorā, pat ja tu noņem šo failu. Tadēļ vairāk vajadzētu uztraukties par to ,kā noņemt vīrusu ,pie kura šis fails pieder. To var paveikt ar uzticamas pretspiegošanas programmatūras palīdzību. Taču šis vīruss ir agresīvs, tas var bloķēt programmatūru ,kas jau cenšas pasargāt datoru. Tādā gadījumā seko mūsus ekspertu sagatovatotai pamācībai ,kas skaidro kā noņemt Locky vīrusu.

lēmums - faila statuss
bīstams fails
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Malwarebytes
Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/file-_locky_recover_instructions-txt.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās


Faili
Programmas
Salīdzināt