Kas ir abDocsDllLoader.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Džeiks Do - -

Kas ir abDocsDllLoader.exe fails?

abDocsDllLoader.exe izpildfails. Tā radītājs ir Acer Incorporated. Tas ir abDocs komponents, kas ir aplikacija, kas ļauj piekļut Word, Powerpoint un Excel failiem. Ar šīs aplikācijas palīzību, Jūs varat piekļūt pēdējo 30 dienu laikā lietotajiem failiem.

abDocsDllLoader.exe, kas atrodas C:\Program Files, ieslēdzas reizē ar datoru. Kaut arī šis fails nav nepieciešams, nešķiet, ka tas ir bīstams, jo tā izplatītāji ir zināmi kā droša un uzticama kompānija. Lai gan šī aplikācija ir spējīga ierakstīt tastatūŗas lietošanu un peles klikķšus, tā neizmanto šo informāciju aizdomīgām lietām. Tas ir legāls fails, tomēr pret-vīrusu programmas uzrāda to kā draudu.

Kā Jūs varat instalēt abDocsDllLoader.exe?

Kā jau minējām, abDocsDllLoader.exe ir daļa no abDocs un var tik instalēta reizā ar to. Tas ir doršs fails, tomēr, hakeri mēdz nosaukt savus failus tā, ka tie izklausas droši un nevainīgi un ja instalējat abDocs no bīstama trešās personas avota, Jūs varat saņemt inficētu šīs programmas versiju. Šīs programmas orģinālversija ir atrodama Acer mājaslapā vai iTunes.

Kā izdzēst abDocsDllLoader.exe?

Jūs varat atinstalēt abDocs gluži tāpat kā citas programmas. Tomēr, ja pamanat aizdomīgas darbības, reklāmas, pop-up reklāmas, sistēmas darbības palēlināšanos, Jūs esat lejupielādējis ļāunprātīgu programmu. Tādā gadījumā, Jums ir jāskenē Jūsu dators ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu un jāizdzēš tā ar visiem ar to saistītajiem failiem. Mēs iesakam izvlēties SpyHunter šim darbam.

 

lēmums - faila statuss
nepieciešama diagnostika
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Malwarebytes
Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/file-abdocsdllloader-exe.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās


Faili
Programmas
Salīdzināt