Kas ir close.js? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Lūsija Deinsa - -

Cik bīstams ir close.js fails?

Close.js ir bīstams JavaScript fails, kas cieši saistīts ar Spora izspiedējvīrusu. Šis fails ir atbildīgs par izspiedējvīrusa izpildi un palaidi mērķa datorsistēmā, tāpēc to var uzskatīt par svarīgu visa darbības procesa elementu. Parasti upuri ir ar viltu spiesti instalēt šo failu savās datorsistēmās, kad tos pārliecina lejupielādēt savos datoros ļaunprātīgu e-pasta ziņojuma pielikumu. Maldinošs e-pasta ziņojums uzdod sevi kā saistītu ar kādu nopietnu organizāciju, piemēram, valsts iestādi, juridisku firmu, u.tml. Tomēr tiklīdz viltus pielikums ir ielaists iekšienē sistēmā tiek nomests close.js fails. Tiklīdz izpildīts, fails palaiž ļaunprogrammatūru un sāk datu šifrēšanas procesu. Dažreiz cilvēkus spiež skatīties kļūdu ziņojumus, kuri apgalvo, ka Word fails ir bojāts, kamēr izspiedējvīruss šifrē par mērķi izvēlētos failus.

Kā jūs varat saprast, close.js ir bīstams fails, kas var radīt lielu kaitējumu, šifrējot jūsu svarīgos dokumentus, attēlus, audio un video failus, datubāzes, u.tml. Nav vajadzības ļaut šim failam palikt datorā un padarīt sistēmu ievainojamu. Pēc tam, kad jūs ievērojat faktu, ka Spora jau ir jūsu datorā, jums jāskenē dators ar respektablu pretvīrusu vai ļaunprogrammatūru noņemšanas programmu. Mēs jums stingri iesakām noņemt close.js failu un Spora izspiedējvīrusu ar Reimage. Tomēr pirms pretļaunatūras programmas palaides jums var būt nepieciešams atsāknēt savu datoru uz Safe Mode/drošais režīms, jo šādi vīrusi cenšas bloķēt likumīgas drošības programmatūras. Ja jums nepieciešama palīdzība attiecībā uz vīrusa un close.js noņemšanu, lūdzu, izpildiet mūsu sagatavotos norādījumus šeit.

Kā šis fails var parādīties manā datorā?

close.js fails parādās datorā, kad tas tiek inficēts ar Spora izspiedējvīrusu. Vairumā gadījumu vīruss izplatās ar ļaunprātīgiem e-pasta pielikumiem, kuri uzdod sevi par rēķiniem un citiem ar darījumiem saistītiem Word vai PDF failiem. Tomēr. neatkarīgi no tā, ka fails izskatās līdzīgs parastajam failam, kas ir drošs izmantošanai, šim patiesībā ir divi dažādi paplašinājumi, kuri brīdina par šī faila slēptajām iespējām. Kad cilvēks noklikšķina uz šī faila, viņš/viņa izpilda ļaunprātīgo close.js failu %TEMP% direktorijā. Rezultātā Spora vīruss sāk datu šifrēšanas procesu, kurš paliek neatklāts, kamēr jūs nemēģināt atvērt kādu no skartajiem failiem. Ja jūs vēlaties izvairīties no izspiedējvīrusa uzbrukuma, jums vajadzētu uzmanīties ar e-pastiem un nesteigties atvērt pievienoties dokumentus. Vispirms pārliecinieties, ka jūs varat uzticēties sūtītājam!

Kā noņemt close.js no datora?

Mēs vēlamies norādīt, ka close.js noņemšana neatrisinās galveno problēmu. Šis fails ir viena no galvenajām pazīmēm, kas rāda, ka jūsu dators ir inficēts ar izspiedējvīrusu. Šī faila izdzēšana neapstādinās jūsu failu šifrēšanu vai citas Spora uzsāktās ļaunprātīgās darbības. Paturiet prātā, ka mēs neiesakām jums pašiem dzēst šādus bīstamus kiberdraudus, jo tie ir iestatīti, lai izmantotu dažādas metodes to noņemšanas kavēšanai. Jums labāk vajadzētu skenēt savu datoru ar profesionāliem ļaunprogrammatūru noņemšanas rīkiem, piemēram, Reimage vai Malwarebytes Malwarebytes, lai noņemtu Spora un tā failus. Jūsu iecienītais drošības rīks noņems arī close.js failu no jūsu ierīces. 

lēmums - faila statuss
bīstams fails
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Malwarebytes
Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/file-close-js.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās


Faili
Programmas
Salīdzināt