Vīrusa bīstamība:  
  (5/100)

Driver Assist. Kā noņemt? (Atinstalēšanas pamācība)

autors: Olīvija Morelli - - | Veids: Sistēmas rīki

Kas jāzina par Driver Assist

Driver Assist by SafeBytes

Safebytes Software Inc. izstrādātā Driver Assist ir vienkāršotas ierīces draiveru dispečers, kas nāk kopā noderīgu funkciju paku. Programmatūra ir savietojama galvenokārt ar Microsoft Windows operētājsistēmām, tostarp Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 un 10. Driver Assist ir programmatūra, kas palīdz pārvaldīt visus ierīces draiverus un tos automātiski atjaunina, lai jums tas nav jādara manuāli.

Daži datoru lietotāji kļūdaini sauc Driver Assist par vīrusu, lai gan programmatūra ir pilnībā droša lietošanā. Ja jūs nezināt šīs programmas mērķi, mēs aicinām jūs izlasīt šo rakstu un, ja programmatūra vēl arvien šķiet nevajadzīga, noņemiet Driver Assist, izmantojot tālāk sniegtos bezmaksas norādījumus.

Problēmas ar novecojušiem draiveriem parasti ir saistītas ar dažādām Windows kļūdām, kuras var parādīties ekrānā, mēģinot izpildīt noteiktus uzdevumus, izmantojot datoru. Lai izvairītos no šādām problēmām, kuru atrisināšanai parasti nepieciešams daudz laika, jūs varat pārvaldīt savus draiverus un vienmēr uzturēt tos vislabākajā stāvoklī, lai datora ierīces varētu labi darboties.

Safebites izstrādātais DriverAssist nodrošina šādas funkcijas:

  • Automātisko draivera instalēšanu;
  • Draivera intelektu;
  • Viedierīces identifikāciju;
  • Pilnu dublēšanu un atjaunošanu;
  • Drošu USB pārvaldību un izņemšanu;
  • 24/7 Klientu apkalpošanu.

Kaut arī programmatūra agrāk saņēma dažu kritiku, šķiet, ka pēdējā laikā tā ir uzlabojusi savu reputāciju. Programmatūra vairs netiek reklamēta uzmācīgā veidā, un tā vairs netiek izplatīta kopā ar bezmaksas programmām, tāpēc to var uzskatīt par uzticamu un drošu sistēmas rīku, ko lietotāji var izmantot draiveru apkalpošanai.

Runājot par potenciāli nevēlamām programmām, nekad nevajadzētu mēģināt bez maksas iegūt Driver Assist Keygen vai Safebytes Driver Assist licences atslēgu. Ja jūs mēģināt to darīt, jūs pārkāpjat autortiesību likumu un, vēl jo vairāk, jūs varētu pakļaut datoru potenciāliem draudiem.

Atcerieties, ka nelegālas programmatūras plaisas ir bīstamas, un tajās var būt aizdomīgas spiegprogrammatūru vai ļaunprprogrammatūru tipa programmas. Īsi sakot, nelegāls mēģinājums iegūt likumīgu programmu var izraisīt datora inficēšanos. Tomēr tas nav Safebytes vainas dēļ, jo tā nodrošina savu programmatūru savā oficiālajā tīmekļa vietnē, kur jums vajadzētu meklēt uzticamu lejupielādes saiti.

Ja kopā ar šo sistēmas utilītu esat instalējis kādu aizdomīgu programmatūru, iespējams, ka esat to lejupielādējis no neuzticama tīmekļa avota. Šādā gadījumā, visticamāk, jūsu dators sāks uzrādīt kaitinošas uznirstošās reklāmas un reklāmjosalas. Līdzās šīm reklāmām jūs varat sākt ciest no nopietnas sistēmas palēnināšanās un novirzīšanas uz nezināmām vietnēm.

Tā kā dažādi kibernoziedznieki bieži lieto reklāmprogrammatūras , lai reklamētu šaubīgas vietnes un izplatītu potenciāli bīstamus produktus, jūs nekad nevarat justies simtprocentīgi droši. Bez tam potenciāli nevēlamās programmas spēj izsekot lietotāju tiešsaistes darbībām, uzkrāt personiski neidentificējamu informāciju un nosūtīt to trešo pušu reklāmdevējiem.

Ja jūs vēlaties palikt drošībā un saglabāt savu kiberdrošību, datorā nevajadzētu būt potenciāli nevēlamām programmām. Atkal vēlamies atgādināt, ka jums vajadzētu lejupielādēt Driver Assist tikai no oficiālās tīmekļa vietnes, nevis no aizdomīgiem trešās puses avotiem. Tas ir vienīgais veids, kā iegūt likumīgu programmatūras kopiju.

 

Potenciāli nevēlamu programmu izplatīšana

Kā jau minējām, jūs varat instalēt potenciāli nevēlamās programmas, mēģinot bez maksas iegūt DriverAssist licencētās versijas viltus kopiju. Tomēr tas nav vienīgais veids, kā piesārņot datoru ar potenciāli nevēlamām un ar reklāmatbalstītām programmām.

Potenciāli nevēlamās programmas var iekļūt datoros, izmantojot dažādus bezmaksas un izplatāmprogrammu variantus. Potenciāli nevēlamām programmām nav raksturīgas tādas populāras bezmaksas programmatūras kā lejupielādes pārvaldnieki, PDF veidotāji, audio un video atskaņotāji utt. Mēs to sakām tāpēc, ka PUP var tikt ieviestas kā noderīgas pārlūkprogrammas pievienojumprogrammas, spraudņi, rīkjoslas vai paplašinājumi, kas spēj uzturēt atjauninātus draiverus lietotāju datoros.

Potenciāli nevēlamā programmatūra var arī veikt nevēlamas darbības, kas var pārvērst lietotāju pārlūkošanu pārlūkprogrammā ellē, piegādājot tonnām kaitinošu reklāmu, izraisot novirzīšanu uz aizdomīgām vietnēm, padarot jūsu sistēmu daudz lēndarbīgāku nekā jebkad un tā tālāk. Ja jūs vēlaties uzturēt datoru drošu, vispirms jums vispār jānovērš šādu programmu instalēšana.

Esiet ļoti uzmanīgs, instalējot katru bezmaksas programmu. Neatkarīgi no tā, vai esat instalējis to no uzticamas lejupielādes vietnes vai ne, ņemiet vērā, ka “komplektā iekļautie instalētāji” tiek reklamēti visur un visu laiku atlasiet Advanced/advancēto vai Custom/pielāgoto instalēšanas opciju.

Starp citu, uzmanīgi izlasiet katru paziņojumu un meklējiet priekšlikumus, lai instalētu “izvēles lejupielādes”. Vienmēr atsakieties no dažādiem spraudņiem, papildinājumiem, rīkjoslām vai paplašinājumiem, jo vēlāk tie var parādīties kā reklāmprogrammatūras, pārlūkprogrammu pārtvērēji un radīt dažādas problēmas.

Visbeidzot, ja jūs sākat domāt, ka reklāmas jūsu ekrānā rada Safebytes DriverAssist, jums nav taisnība. Šādā situācijā mēs iesakām izmantot drošības programmatūru, lai identificētu vainīgo – mēs esam pārliecināti, ka tā šo draivera utilītu neuztvers kā aizdomīgu, jo tā ir likumīga programmatūra, kuru varat izmantot bez raizēm.

Noņemiet Driver Assist, ja jūs vairāk nevēlaties to izmantot

Ir skaidrs, ka Driver Assist nav ļaunprātīga. Tā ir droša programma, kuru varat izmantot, bet, ja jūs nevarat atrast iemeslu, lai to izmantotu vai ja jums ir instalēta cita draiveru pārvaldības utilīta, varat noņemt DriverAssist, izmantojot tās instalētāju, sarakstā Pievienot vai noņemt programmas (vai programmas un funkcijas).

Lūdzu, izmantojiet šo vienkāršo Driver Assist noņemšanas pamācību, kuru esam sagatavojuši, lai veiksmīgi atinstalētu programmatūru no sava datora.

  1. Uzklikšķiniet Start Menu/Sākuma izvēlne un meklējiet Control Panel/Vadības paneli. Atveriet to. Jūs varat tam piekļūt arī nospiežot Windows Key/Windows atslēga + R, ierakstot control panel/vadības panelis Run prompt/Komandu uzvednē un nospiežot Enter/Ieiet.
  2. Kad esat Control Panel/Vadības panelī, jums jāmeklē Programs and Features/Programmas un funkcijas paneli. Agrākajās Windows versijās tas var būt nosaukts Add/Remove programs/Pievienot/noņemt programmas.
  3. Šeit atlasiet Driver Assist (by SafeBytes) un noklikšķiniet Uninstall/Atinstalēt.
  4. Sekojiet norādījumiem, kas doti uz jūsu datora ekrāna.
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedavāto Pretvīrusu programmu, lai noņemtu Driver Assist, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir ieteiktā programma, lai atinstalētu Driver Assist. Bezmaksas skeneris ļauj Jums pārbaudīt vai Jūsu dators ir vai nav inficēts. Ja Jums vajag noņemt ļaunprātīgas programmas, Jums jāiegādājās ļaunprātīgo programmu noņemšānas rīka Reimage licenzētā versija.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Mēs esam testējuši Malwarebytes efektivitāti, tiekot galā ar (2018-09-01)
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Mēs esam testējuši Malwarebytes efektivitāti, tiekot galā ar (2018-09-01)
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-driver-assist.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās