Vīrusa bīstamība:  
  (10/100)

Ib.adnxs.com. Kā noņemt? (Atinstalēšanas pamācība)

autors: Ugnius Kiguolis - - | Veids: Reklāmprogrammatūras

Ib.adnxs – potenciāli nevēlama programma, kas rāda reklāmas un novirza uz ļoti aizdomīgām vietnēm

Image of Ib.adnxs adware

Ib.adnxs.com ir aizdomīgs domēns, ko izmanto pārlūkprogrammas novirzīšanai uz dažādām vietnēm. Šīs pēkšņas novirzīšanas aktivizē reklāmprogrammatūra , kas var iekļūt datorā programmatūru komplektā. Pēc pārtveršanas tā nekavējoties maina pārlūkprogrammas iestatījumus un Windows reģistru, lai lietotājiem radītu pārlūkošanas problēmas.

Vienkāršs izskaidrojums tam, kas ir ib.adnxs.com –  tā ir potenciāli nevēlama programma (PNP) , ko izmanto negodīgai reklamēšanai. Skartajā ierīcē reklāmprogrammatūra var parādīt maldinošos uznirstošos logus, reklāmkarogus, reklāmas, teksta reklāmas un līdzīgu komerciālu saturu, kas vājina navigāciju.

Ib.adnxs.com vīruss ir saistīts ar pāris domēniem, kuri rāda reklāmas vai aktivizē novirzīšanu uz trešo pušu vietnēm:

 • nym1.ib.adnxs.com;
 • lax1.ib.adnxs.com;
 • m.adnxs.com;
 • adnxs.com.

Galvenais Ib.adnxs.com novirzīšanas vīrusa mērķis ir novirzīt datplūsmu uz konkrētām vietnēm. Vietņu īpašnieki varētu vēlēties palielināt pārdošanas apjomus, reklamēt produktus vai pakalpojumus vai instalēt  ļaunprogrammatūras vai spiegprogrammatūras jūsu datorā.

Kā redzat, Ib.adnxs.com popup izņemšana ir vajadzīga ne tikai, lai izvairītos no kaitinošām darbībām, pārlūkojot tīmekli, bet arī lai aizsargātu datoru un privātumu. Reklāmatbalstīta lietotne var piespiest jūs apmeklēt augsta riska tīmekļa vietnes vai rādīt ļaunprātīgas reklāmas. .

PNP bieži izmanto krāpnieki un kibernoziedznieki. Tādējādi adnxi var nebūt izņēmums. Reklāmprogrammatūra var reklamēt fiktīvu pārlūka paplašināšanu, optimizācijas vai drošības rīkus vai mudināt instalēt pieejamos programmatūras atjauninājumus.

Šo ievažu instalēšana var izraisīt ļaundabīgo programmu iefiltrēšanos. Tādēļ jums vajadzētu turēties pa gabalu no Ib.adnxs reklāmām vai uznirstošajiem logiem. Tomēr to novēršana var nebūt tik vienkārša. Reklāmprogrammatūra spēj apkopot informāciju, kas nav personiski identificējama un ar pārlūkošanu saistītu informācija, kuru izmanto mērķtiecīgu reklāmu rādīšanai.

Apkopotu informāciju par apmeklētajām vietnēm vai meklēšanas vaicājumiem parasti izmanto, lai izveidotu lietotāja profilu, kas nepieciešams reklāmai. Tādā veidā reklāmprogrammatūra var ģenerēt reklāmas, ņemot vērā jūsu intereses un preferences. Šī iemesla dēļ jūs varētu būt gatavi klikšķināt uz reklāmām un ļaut izstrādātājiem radīt maksas par klikšķi ienākumus.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir adnxs.com, un kāpēc tas traucē jūsu pārlūkošanas sesijas, jums jāzina, ka reklāmprogrammatūras darbības nedrīkst pieļaut. Tādēļ jums vajadzētu iegūt uzticamu pretļaunatūras programmatūru (piemēram, Reimage, Malwarebytes Malwarebytes) un skenēt sistēmu ar atjauninātu rīku.

Tomēr, ja nevēlaties izmantot papildu programmatūru, lai noņemtu ib.adnxs.com, raksta beigās varat izskatīt sagatavotos norādījumus manuālai noņemšanai.

Reklāmatbalstītās lietotnes izplatās programmatūru komplektos

Programma, kas ir atbildīga par ib.adnxs.com reklāmu piegādi, ceļo kopā ar dažādām bezmaksas programmatūrām vai izplatāmprogrammatūrām. Lietotāji, kuri nepievērš uzmanību instalēšanas procedūrai, bieži instalē PNP, to neapzinoties. .

Lai izvairītos no nejaušas nevēlamu lietotņu instalēšanas, jums vairāk jāpievērš uzmanība programmu aprakstam. Tāpat izvēlieties Custom/Pielāgoto vai Advanced/Advancēto bezmaksas programmatūras instalēšanas režīmu, lai iegūtu iespēju atteikties no aizdomīgiem papildinājumiem.

Drošības speciālisti no viruset.no arī atgādina, ka, uzticamu lejupielādes avotu izmantošana, EULA un Privātuma politikas lasīšana, arī ir nepieciešami piesardzības pasākumi, lai izvairītos no nevēlamu lietotņu vai pat ļaunprātīgu programmatūru instalēšanas.

Dzēsiet ib.adnxs.com vīrusu no datora, lai apturētu nevēlamas novirzīšanas un reklāmas

Lai noņemtu ib.adnxs.com un tā reklāmas, jums vajadzētu skenēt datoru ar atjauninātu pretspiegprogrammatūru un noņemt ļaunprātīgās ievades no sistēmas. Protams, jūs varat arī izvēlēties manuālo šīs PNP noņemšanu, taču šajā gadījumā jums pašam būs jāatrod visas saistītās programmas, pārlūka paplašinājumi un faili. Pretējā gadījumā šī programma var atkārtoti parādīties jūsu datorā.

Ja jūs vēlaties atteikties no automātiskas ib.adnxs.com noņemšanas, jums jāievēro sagatavotie norādījumi raksta beigās. Lūdzu, esiet vērīgi un uzmanīgi, lai izvairītos no svarīgu lietojumprogrammu noņemšanas.

Jūs varat automatiski izdzēst ib.adnxs.com ar vienu no šīm programmām: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Mēs iesakam šīs programmas, jo tās bez problēmām var dzēst nevēlamās programmas un vīrusus ar visiem failiem , kas ir saistīti ar tiem.

Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedavāto Pretvīrusu programmu, lai noņemtu ib.adnxs.com, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir ieteiktā programma, lai atinstalētu ib.adnxs.com. Bezmaksas skeneris ļauj Jums pārbaudīt vai Jūsu dators ir vai nav inficēts. Ja Jums vajag noņemt ļaunprātīgas programmas, Jums jāiegādājās ļaunprātīgo programmu noņemšānas rīka Reimage licenzētā versija.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Mēs esam testējuši Malwarebytes efektivitāti, tiekot galā ar (2018-03-22)
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Mēs esam testējuši Malwarebytes efektivitāti, tiekot galā ar (2018-03-22)

Manuālā ib.adnxs.com dzēšanas instrukcija:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet ib.adnxs.com no Windows sistēmām

Lai noņemtu Ib.adnxs reklāmprogrammatūru no Windows, izpildiet šādas darbības:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē ib.adnxs.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast ib.adnxs.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet ib.adnxs.com no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet ib.adnxs.com no Internet Explorer (IE)

 1. Noņem bīstamos paplašinājumus
  Atver Internet Explorer, klikšķini uz zobrata ikonas (IE izvēlnes) labajā augšējā stūrī un izvēlies Manage Add-ons. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Manage add-ons'
 2. Jūš redzēsiet Manage Add-ons logu. Meklē ib.adnxs.com un citus aizdomīgus paplašīnājumus. Atslēdz to sklikšķinot uz Disable: Labais klikšķis uz katras no ļaunprātīgajām vietnēm un izvēlieties 'Disable'
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz zobrata ikonas (izvēlne) labajā augšējā stūrī un izvēlies Internet Options. Paliec General izvēlnē.
 4. Noņem ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo domeina vārdu. Klikšķini uz Apply, lai saglabātu izmaiņas. Izdzēsiet ļaunprātīgās URL adreses, ievadiet vēlamo domeina nosaukumu un klikšķiniet uz 'Apply', lai saglabātu izmaiņas
 5. Restartē Internet Explorer
  Vēlreiz klikšķini uz zobrata ikonas un izvēlies Internet options. Ej uz Advanced izvēlni.
 6. Izvēlies Reset.
 7. Kad esat jaunā logā, atķeksē Delete personal settings un izvēlies Reset, lai pabeigu ib.adnxs.com noņemšanu. Atveriet 'Advanced' un klikšķiniet uz 'Reset'. Tad izvēlaties 'Delete personal settings' un klikšķiniet vēlreiz uz 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet ib.adnxs.com no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, ib.adnxs.com ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet ib.adnxs.com no Mozilla Firefox (FF)

Lai apturētu Ib.adnxs.com novirzīšanas, ieteicama Firefox atiestatīšana:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies ib.adnxs.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu ib.adnxs.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet ib.adnxs.com no Google Chrome

Atinstalējiet aizdomīgās pievienojumprogrammas un atiestatiet Google Chrome, lai pārtrauktu pārlūka pāradresācijas:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies ib.adnxs.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu ib.adnxs.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet ib.adnxs.com no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet ib.adnxs.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu ib.adnxs.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-ib-adnxs-com.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās