Lejupielādē Reimage

Lejupielāde sāksies drīzmumā. Ja nē, Atjaunot lejupielādi.

Atvērt instelētāju

Atrodiet instalētāja failu un dubultais klikšķis, lai atvērtu.

2. Klikšķini uz 'Yes' vai 'Run'

Autorizē instelētāju, lietojot drošības dialogu.

Seko instalētāja instrukcijām

Izlasi instrukciju, lai uzstādītu programmu.

Paldies, ka lejupielādējāt Reimage PC Repair rīku! Tā ir spēcīga aplikacija, kas radīta, lai uzlabotu Jūsu datora funckionalitāti dažādos veidos. Reimage labo Windows kļūdas, izdzēš datoru vīrusu un uzlabo datora stabilitāti. Tā unikālā tehnoloģija paļaujas uz 25.000.000 būtiskiem komponentiem, kas tiek lietoti Windows sistēmā, aizstājot bojātos vai zudušos failus ar jauniem failiem. Pateicoties Avira AntiVir platformai, Reimage noņem visus iespējamos vīrusus, ieskaitot ļaunprātīgāš programmas, trojas vīrusus, datoru tārpus, spiegrprogrammu utt. Pilns Reimage apskats atrodams šeit.

SVARĪGI!

Dažreiz nav iespējams dzēst vīrusu ar vienīgo datorā esošo darošības rīku. Dažādām pret-vīrusu programmām ir dažādas vīrusu datubāzes, tādēļ vienmēr pastāv iespēja, ka Jums būs jāizmanto vairāki skeneri, lai nodrošinātu Jūsu datoru ar Jums piemērotāko. Pēctam, kad esat izmāģinājis Reimage, Jums vajadzētu noskenēt Jūsu datoru ar Plumbytes, dubults neplīst un arī bezmaksas. Mēs arī iesakam iegādāties tā licenzēto versiju, ja programma brīdina, ka Jūsu dators ir inficēts. Reimage ir atzinīgi novērtēta pret-vīrusu programma un ir saņēmusi labus vērtējumus, likvidējot vīrusus kā pārlūku hijacker, reklāmprogrammas, trojas vīrusus utt. Joprojām ir kādi jautājumi? Jautājiet mums mūsu Pajautā mums lapā.

KO JUMS VĒL VAJADZĒTU ZINĀT

Reimage bezmaksas versija palīdz Jums atrast kļūdas un vīrusus Jūsu datorā. Lai dzēstu vīrusus Jums nepieciešamsa iegādāties licenzēto versiju. Ja Jūs neesat apmierināts ar šo programmu, Jūs varat atinstalēt šo programmu no Jūsu datora. Alternatīvās programmas ar kurām Jūs varatdzēst vīrusus ir Malwarebytes Malwarebytes un Plumbytes Anti-Malware.

Ja joprojām šaubaties vai iegādāties pilno versiju vai nē, ziniet, ka 2016 gads ir nosaukts par izpirkumu pieprasošo vīrusu (bloķē pieeju Jūsu failiem un pieprasa samaksu, lai Jūs atgūtu zaudētos failus) gadu. Lai atgūtu bloķētos failus, pieprasītās izpirkuma maksas variē no 300 ASV dolāriem (privātiem datoru lietotājiem) līdz pat 10000 ASV dolāriem un vairāk (ja esat kompānija). Lētāk ir pasargāt savu datoru nekā maksāt izpirkuma maksu vai nest labot Jūsu datoru un cerēt atgūtu zaudētos failus.

PALDIES!

Ieteikts tieši priekš Tevis
Faili
Programmas
Salīdzināt
Seko mums Facebook