Kas ir DNSLockington.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

Kas Jums būtu jāzin par DNSLockington.exe failu?

DNSLockington.exe fails ir viens no DNS Unlocker komponentiem. DNS Unlocker ir bēdīgi slavens reklāmu atbalstīts datoru parazīts, kas rada un rāda neaturamu reklāmu straumi līdzko Jūs izmantojat interneta pārlūku. Līdz ar to, DNSLockington.exe programma ir diezgan komplicēta programma. Pirmajā mirklī škiet, ka šīs reklāmas ir noderīgas, jo tās reklamē, kā ietaupīt, cenu salīdzinājumus un citus padomus kā iepirkties internetā. Diemžēl, šīs reklāmas ir radīta, lai ievilinatu lietotājus apmeklēt web adreses, kuras nevajadzētu apmeklēt.

Jums nekādā gadījumā nevajadzētu klikšķināt uz šīm reklāmām, jo tās novedīs Jūs uz ļoti riskantām web adresēm, kuras var būt pilnas ar vīrusiem. Šīs web adreses parasti izskatās ļoti uzticamas – tas varētu iedrošināt Jūs lejupielādēt saturu, kas tiek piedāvāts, jo visticamāk, ka saķersiet daudz un dažādus vīrusus.

Kā DNSLockington.exe iekļūst Jūsu datorā?

Parasti, DNSLockington.exe iekļūst sistēmā aiz lietotāju neuzmanības. Tas var notikt instalējot programmu saišķus. Neuzmanīga programmu instalēšana izmantojot Default vai Standart instalēšanas metodi. Izmantojot Advancet Jūs varat redzēt, kāas programmas tiek instalētas un izvēlēties, kuras Jums vajag un kuras nē.

Lietotājiem arī nevajadzētu atvērt e-pastus no nezināmiem sūtītājiem, jo tie var saturēt vīrusu vai saiti uz vīrusu saturošu web adresi.

Ko darīt, ja DNSLockington.exe jau ir Jūsu datorā?

Kā jau minējām, DNSLockington.exe ir komplicēta programma un Jums ir nepieciešamas diezgan labas datora zināšānas, lai izdzēstu šo prgrammu. Ja vēlaties izdzēst paša spēkiem, sekojiet šai pamacībai – Kā izdzēst DNS Unlocker vīrusu? (atinstalēšānas gids). Tomēr mēs iesakam izmantot FortectIntego, lai izdzēstu to automātiski un bez problēmām.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt