Noņem Gotosearch.ru vīrusu (Virusu noņemšanas gids)

Gotosearch.ru vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Gotosearch.ru vīruss?

Vai man vajadzētu ļaut Gotosearch.ru būt par manu noklusēto meklētājprogrammu?

Gotosearch.ru vīruss ir kaitinošs pārlūku pārtvērējs, kas ļauj lietotājiem izmantot apšaubāmu un bīstamu saturu internetā. Pārlūku pārtvērējs izplatās komplektā ar dažādām brīvprogrammām un ienāk datorā bez lietotāja ziņas un atpazīšanas. Lietotāji tikai redz pārtveršanas rezultātus –izmainītu mājaslapu un meklētājprogrammu. Diemžēl ir neiespējami veikt kādus pielāgojumus un atiestatīt pārlūka iestatījumus. Vīruss ir izstrādāts, lai neļautu lietotājiem veikt jebkādas izmaiņas. Patiesībā izstrādātāji nešaubās, ka pēc vairākiem mēģinājumiem kaut ko sameklēt tiešsaistē, jūs vairāk nekad neapmeklēsiet šo tīmekļa vietni. Lai gan tas apliecina, ka piegādā rezultātus no Google Custom meklētāja, jūs tur reti kad atradīsiet kaut ko noderīgu. Pārtvērējs izmaina meklēšanas rezultātus un ietver tur sponsorētu saturu, jo izstrādātājiem nepieciešams jūsu klikšķis un reklāmas vietņu apmeklējumi. Tā darbojas šaubīgs reklāmu bizness. Šāda veida programmu izstrādātāji rada ienākumus no maksas par klikšķi un pievieno market5inga stratēģijas, un parasti to klienti ir šaubīgi un aizdomīgi. Ar Gotosearch.ru pārtvērēja palīdzību jūs varat nonākt uz ļaunprātīgas tīmekļa vietnes vai noķert izspiedējvīrusu. Tāpēc, ja uz jūsu ekrāna parādās šī vietne, skenējiet datoru ar drošu pretļaunatūras programmu (piem., FortectIntego) un notīriet šo datorinfekciju. Nekavējieties, jo pārtvērējs var instalēt jūsu pārlūkam dažādus paplašinājumus un spraudņus, kuri var pārpludināt jūsu ekrānu ar reklāmām vai sākt kontrolēt jūsu pārlūkošanas darbības. Nekavējoties noņemiet Gotosearch.ru!

Pārlūku pārtvērējs var izskatīties kā parasta meklētājprogramma ar minimālu dizainu. Taču tas neietver nekādu informāciju par izstrādātājiem, nesniedz Privātuma politiku vai citus dokumentus un parādās uz jūsu datora negaidīti. Ja jūsu pārlūks ir pārtverts, jums jāzina, ja Gotosearch.ru vīruss pats par sevi nav bīstams. Pārlūku pārtvērēji nespēj bojāt datorus vai nozagt personīgos failus. Tomēr tie var inficēt datoru netieši. Piemēram, jūs varat noklikšķināt uz konkrētas saites vai reklāmas un nonākt ļaunprātīgā tīmekļa vietnē , kas ir izveidota, lai izplatītu ļaunprogrammatūras un vīrusus. Gotosearch.ru pāradresācijas funkcijas dēļ jūs varat būt spiesti apmeklēt arī potenciāli bīstamas vietnes. Paturiet prātā, ka izstrādātāji nav atbildīgi par trešo pušu saturu, tās drošību un uzticamību. Godīgi sakot, grūti pateikt, vai tie vispār ir par kaut ko atbildīgi, jo tie paši par sevi nesniedz nekādu informāciju. Zinot šos faktus, jums nekavējoties jāuzsāk Gotosearch.ru noņemšana.

Kā izvairīties no Gotosearch.ru pārlūku pārtvērēja?

Gotosearch.ru pārtveršana var notikt, kad lietotāji neuzmanīgi instalē programmatūras. Potenciāli nevēlamo programmu radītāji zina par datorlietotāju slikto paradumu instalēt programmas, izmantojot ieteiktos iestatīšanu. “Quick,” “Advanced,” “Standard,” u.c. režīmi slēpj dažādas papildu lietotnes un neinformē par to instalēšanu. Ja jūs vēlaties izvairīties no pārlūku pārtvērējiem, reklāmprogrammatūrām un citām potenciāli nevēlamām programmām, nepaļaujieties uz šiem iestatījumiem un izvēlieties “Advanced” vai “Custom” režīmu. Tas piedāvā papildu programmu sarakstu un ļauj jums atteikties no to instalēšanas. Bez tam instalēšanas laikā jūs varat redzēt izvēles rūtiņu, kas saka, ka jūs piekrītat iestatīt Gotosearch.ru kā savu mājaslapu vai noklusēto meklētājprogrammu. Atceliet šo rūtiņu. Bez tam, ja jūs vēlaties aizsargāt savu datoru pret dažādām datoru infekcijām, instalējiet spēcīgu pretvīrusu programmu un kontrolējiet katru savu klikšķi tiešsaistē.

Kā tikt vaļā no pārlūku pārtvērēja?

Lai noņemtu Gotosearch.ru, jums ir iespējas, tāpēc jums jāizlemj, cik vērtīgs ir jūsu laiks un cik jūs esat prasmīgs. Pārlūku pārtvērēja noņemšanu iespējams veikt manuāli vai automātiski. Iespējams, jūs varat iedomāties, ka manuālā noņemšana prasa vairāk laika un pūliņu, tāpēc, pirms pieņemt šo izaicinājumu, izskatiet zemāk dotos Gotosearch.ru noņemšanas norādījumus. Ja jūs vēlaties ietaupīt laiku un darīt kaut ko patīkamāku par vīrusa noņemšanu, izvēlieties automātisko noņemšanu. Paturiet prātā, ka abas noņemšanas metodes ir drošas un efektīvas!

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Gotosearch.ru vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Gotosearch.ru no Windows sistēmām

Ja jūsu dators ir inficēts ar Gotosearch.ru vīrusu, jums tas jānosaka un jānoņem no sistēmas, kā arī visi tā komponenti. Uzmanīgi izpildiet norādījumus un neaizmirstiet pārbaudīt visus tīmekļa pārlūkus, kuri instalēti jūsu datorā.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Gotosearch.ru un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Gotosearch.ru vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Gotosearch.ru no Mac OS X sistēmas

Mac lietotājiem nav ierasts saskarties ar pārlūku pārtvērēju, bet, ja tas noticis, uzmanīgi izpildiet norādījumus un noņemiet vīrusu. Tad notīriet ļaunprātīgos paplašinājumus un spraudņus no saviem tīmekļa pārlūkiem.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Gotosearch.ru vīrusu no Microsoft Edge

Lai pilnībā noņemtu vīrusu, jums jānoņem aizdomīgie komponenti arī no Microsoft Edge.

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Gotosearch.ru ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Gotosearch.ru no Mozilla Firefox (FF)

Pārlūku pārtvērējs var būt instalējis dažādus paplašinājumus un spraudņus Mozilla Firefox. Tagad jums jāpārbauda paplašinājumu saraksts un jānoņem visas šaubīgās ievades.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Gotosearch.ru un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Gotosearch.ru noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Gotosearch.ru no Google Chrome

Gotosearch.ru vīruss var būt ietekmējis Google Chromeun instalējis daā’dus pielikumus un paplašinājumus. Izpildiet zemāk dotos norādījumus un noņemiet visas aizdomīgās ievades.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Gotosearch.ru un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Gotosearch.ru dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Gotosearch.ru no Safari

Lai noņemtu pārlūku pārtvērēju, jums jāizskata nesen instalēto paplašinājumu saraksts. Atinstalējiet visas aizdomīgās ievades no Safari.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Gotosearch.ru vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Gotosearch.ru noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Gotosearch.ru pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās