Kā atiestatīt Mozilla Firefox?

How to reset Mozilla Firefox?

Mozilla Firefox šodien ir viena no populārākajām pārlūkprogrammām, tādēļ nav pārsteigums, ka dažkārt lietotāji saskaras ar problēmām, izmantojot to. Vairumā gadījumu ar pārlūkošanas problēmām nākas saskarties pēc pārlūka iestatījumu maiņas vai jaunu programmu instalēšanas sistēmā. Dažreiz cilvēki negribot instalē potenciāli nevēlamas vai ļaunprogrammu tipa programmas, un tās mēdz bez lietotāja ziņas mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus. Šādā situācijā Firefox varētu sākt rādīt pārāk daudz reklāmu, izraisīt pāradresācijas uz aizdomīgām tīmekļa lapām, rādīt viltus brīdinājuma ziņojumus u.c. Ja katru dienu izmantojat Firefox un jums ir aizdomas, ka tā iestatījumi ir mainīti, pārlūkprogrammas atiestatīšana var palīdzēt novērst problēmu. Pārlūkprogrammā Firefox šo funkciju sauc par “Firefox atsvaidzināšanu. Mozilla atiestatīšanas procedūra noņem papildu paplašinājumus un tēmas, tīmekļa vietņu atļaujas, mainītos iestatījumus, papildu meklētājprogrammas, informāciju par jūsu lejupielādēm, lietotāju stiliem, sociālajām iezīmēm, rīkjoslas pielāgojumiem, arī spraudņu iestatījumiem, DOM uzglabāšanu un drošības sertifikātu un ierīces preferencēm. Šis atsvaidzināšanas process neietekmē jūsu grāmatzīmes, pārlūkošanas un lejupielāžu vēsturi, personīgo vārdnīcu, atvērtos logus un cilnes, sīkfailus un automātiskās aizpildīšanas informāciju. Lai atsvaidzinātu Firefox, izpildiet šādus norādījumus.

1. metode: Firefox atiestatīšana, izmantojot Problēmu novēršanas informācijas opciju

1. Atveriet Mozilla Firefox. Noklikšķiniet uz trīs līniju /hamburgera ikonas augšējā labajā stūrī, tad noklikšķiniet uz ?,kā parādīts attēlā.

Method 1. Step 1.

2. Atlasiet Troubleshooting Information/Problēmu novēršanas informācija

Method 1. Step 2.

3. Te noklikšķiniet uz Refresh Firefox…/Atsvaidzināt Firefox un confirm/apstipriniet savu izvēli.

Method 1. Step 3.

4.

Kad parādās Import Wizard/Importēšanas vednis, noklikšķiniet Finish/beigt.

Method 1. Step 4.

2. metode: ātrā piekļuve Mozilla atiestatīšanas lapai

1. Atveriet Mozilla Firefox pārlūku un vietrāža līnijā uzrakstiet about:support, noklikšķiniet Enter, lai atvērtu Troubleshooting Information lapu.

Method 2. Step 1.

2.Lapas labajā pusē atrodiet Give Firefox a tune up lodziņu un uzklikšķiniet uz Refresh Firefox… .

Method 2. Step 2.

3. Kad parādās apstiprinājuma uznirstošais logs, noklikšķiniet Refresh Firefox, lai turpinātu.

Method 2. Step 3.

4. Firefox pārlūks pats automātiski aizvērsies, lai sāktu pārstartēties un uz īsu brīdi atvērs Import Wizard , kas parāda vienumus, kuri ir importēti uz Firefox pēc atsvaidzināšanas. Lai turpinātu, noklikšķiniet Finish.

3. metode: Firefox atiestatīšana bez tās atvēršanas

1. Palaidiet Firefox Safe Mode/Drošajā režīmā. Lai to izdarītu, turiet nospiestu Shift taustiņu un mēģiniet atvērt open Mozilla Firefox.

Ja jūs šādā veidā nevarat atvērt Mozilla Drošajā režīmā, izmantojiet savu datora meklēšanu, lai atrastu “Mozilla Firefox (Safe Mode)” saīsni.

Method 3. Step 1.

2. Jums varētu prasīt izvēlēties lietotāja profilu, ja jūsu datorā tādu ir vairāk. Noturiet Shift taustiņu un atlasiet profilu. Ja jums ir tikai viens lietotāja profils, parādīsies Firefox Safe Mode apstiprinājumu tabula.

Method 3. Step 2.

3. Noklikšķiniet Refresh Firefox/Atsvaidzināt Firefox.

Method 3. Step 3.

4. metode: Firefox atiestatīšana, izmantojot Profile Manager/Profilu pārvaldnieku

1. Vienlaicīgi nospiediet taustiņus Windows + R , lai atvērtu Run uzvedni. Šeit uzrakstiet firefox.exe -p (vai firefox.exe -P) un uzklikšķiniet OK.

2. Atvērsies Firefox User Profile Manager./Firefox lietotāja pārvaldnieks. Izvēlieties default/Noklusējumi, tad noklikšķiniet Delete Profile/Dzēst profilu.

Method 4. Step 2.

3.Apstipriniet savu izvēli, noklikšķinot Delete Files/Dzēst failus.

Method 4. Step 3.

4. Noklikšķiniet Exit/Iziet.

Method 4. Step 4.

Ievērojiet: Nākamo reizi, kad jūs atvērsiet Firefox, parādīsies Import Wizard/Importēšanas vednis. Tas jums prasīs, no kurienes jūs vēlaties importēt Opcijas. Grāmatzīmes, Paroles, Vēsturi un citu informāciju.

5. metode: Firefox pārlūkprogrammas pārinstalēšana

Gadījumā, ja iepriekšējās metodes jums nepalīdz atrisināt Firefiox pārlūka problēmas, jūs varat mēģināt to pārinstalēt. Vairumā gadījumu nav nepieciešams pārinstalēt problemātisku pārlūku, bet, ja jums šķiet, ka tas jādara, izmantojiet šos norādījumus.

1. Vispirms aizveriet Firefox. Noklikšķiniet menu/izvēlni un tad noklikšķiniet Exit/Iziet.

Method 5. Step 1.

2.Ar labo peles pogu uzklikšķiniet uz Start menu/Sākums un ejiet uz Programs and Features/Programmas un funkcijas. ( Windows 7/Vista klikšķiniet uz Start menu/sākums, ejiet uz Control Panel/Vadības panelis > Programs and Features; Windows XP, ejiet uz Add/Remove Programs/Pievienot/noņemt programmas).

Method 5. Step 2.

3. Jūs redzēsiet pašlaik instalēto programmu sarakstu. Noklikšķiniet uz Mozilla Firefox un Uninstall/Atinstalēt.

Method 5. Step 3.

Gadījumā, ja neparādās Uninstall Wizard /Atinstalēšanas vednis, ejiet uz vienu no šīm mapēm, kuras saglabā helper.exe failu un open/atveriet to. Parādīsies User Account Control /Lietotāja konta kontrole, lai turpinātu, noklikšķiniet Yes.

C:\\Program Files\\Mozilla Firefox\\uninstall\\helper.exe
C:\\Program Files (x86)\\Mozilla Firefox\\uninstall\\helper.exe

Method 5. Step 3 part 2.

4. Uninstall Wizard/Atinstalēšanas vednī, noklikšķiniet Next/tālāk, tad Uninstall/atinstalēt un visbeidzot Finish/beigt.

Method 5. Step 4.

5. Izdzēsiet Firefox installation folder /Firefox instalēšanas mapi, kura atrodama vienā no šīm vietām:

C:\\Program Files\\Mozilla Firefox
C:\\Program Files (x86)\\Mozilla Firefox

Method 5. Step 5.

6. Ja jūs vēlaties dzēst arī lietotāja datus (grāmatzīmes, vēsturi, u.tml.), jums nepieciešams uz tastatūras nospiest taustiņus Windows key + R, tad uzrakstīt %APPDATA%\\Mozilla\\, un tad noklikšķināt OK.

Method 5. Step 6.

7. Atvērsies Mozilla Folder/Mozilla mape. Jūs redzēsiet mapi ar nosaukumu Firefoxdelete/izdzēsiet to.

Method 5. Step 7.

8. Tiklīdz jūs atinstalējāt Mozilla Firefox, jums nepieciešams to pārinstalēt. Lai iegūtu īstu un drošu versiju, jums tā jālejupielādē no oficiālās Mozilla Firefox vietnes. Vienkārši izmantojiet citu pārlūku, lai lejupielādētu Firefox, ejiet uz Mozilla’s official download page un lejupielādējiet failu savā datorā.

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Speciālists ļaunatūru, vīrusu un spiegojumprogrammu apkarošanā

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt