Vērtējums:  
  (89/100)

OSHI Defender apskats, bezmaksas lejupielāde

Olīvija Morelli - - | Veids: Anti-spiegprogramma

AKTUALIZĀCIJA: Pamatojoties uz OSHI Defender izstrādātāju ziņojumiem, šķiet, ka programma ir apturēta. Lai gan daudzi trešo pušu lejupielāžu avoti  joprojām iekļauj tās lejupielādi starp pieejamajiem pretļaunatūras rīkiem, tā oficiālā tīmekļa vietne oshidefender.com vairs nav aktīva.

Ja jūs joprojām izmantojat OSHI Defender, ievērojiet, ka šī rīka vecā versija nespēj atpazīt un neitralizēt kiberdraudus. Bez tam daudzi uzticami drošības rīku pārdevēji to iekļāvuši starptautiskajā PNP sarakstā, jo tika piegādāti viltotas pozitīvas bīstamu objektu konstatācijas uz ierīces, kura brīva no vīrusiem.

Ja pirms vairākiem gadiem OSHI Defender bija noderīgs rīks pēc sava rakstura, tā pašreizējais statuss, atbalsts un iespējas ir apšaubāmas.  Tāpēc mēs iesakām pāriet uz citu drošības rīku, lai nodrošinātu pilnīgu sistēmas aizsardzību. Mūsu iecienītākais rīks ir ReimageIntego.

OSHI Defender ir kvalitatīvs pretļaunatūras risinājums, ko izstrādājusi kompānija OSHI LIMITED un ir pierādījis sevi kā noderīgs rīks, kas sniedz lielisku aizsardzību pret spiegprogrammatūrām un ļaunprogrammatūrām. Bez tam, tam ir vienkāršots lietotāja interfeiss, kas padara to par viegli lietojamu rīku.

Atšķirībā no citām pretļaunatūras programmatūrām, tas nepārslogo lietotāju ar lielu skaitu pogu un pielāgojamiem iestatījumiem, kas nozīmē, ka jebkādas pieredzes lietotājs spēs to izmantot. Programmai ir trīs galvenie paneļi – Scan/skenēšanas, kas iedalās Scan/skenēšanas un Quarantine/karantīnas sekcijās, Settings/iestatījumi, kas iedalās Settings/iestatījumu un Exclusions/izņēmumu paneļos, un visbeidzot – License/licences sekcija. Interfeiss ir ļoti vienkāršs un viegli lietojams.

Lietotājs var izvēlēties, vai skenēt visu sistēmu ar Full Scan/pilnas skenēšanas funkciju vai tikai pārbaudīt vissvarīgākās daļas ar Quick Scan/ātrās skenēšanas funkciju. Bez tam lietotājs var pielāgot skenēšanu un pārbaudīt, vai konkrētās mapes vai faili ir bīstami, vai nē. Pats galvenais – lietotājs var regulēt vēlamo drošības līmeni, kurš kontrolē OSHI Defender jutību. Visi šie iestatījumi dod lietotājam iespēju ātri pārbaudīt steidzīgi interesējošās zonas vai veikt pilnu skenēšanu un ļaut Defender pamatīgi pārbaudīt sistēmu. Skaidrs, ka OSHI Defender ir pielāgojams pretļaunatūras rīks, bet vienlaicīgi tas ir ļoti viegli lietojams.

Protams, lietotājam draudzīgs interfeiss nav vienīgā izdevīgā funkcija, kas piemīt OSHI Defender. Vēl viena izdevīga funkcija ir ārējās piekļuves aizsardzība, kura veido barjeras pret hakeriem, vai vienkārši pret spiegprogrammatūrām un ļaunprorogrammatūru tipa programmām, kuras uzglūn no neuzticamām interneta vietnēm.

Lūdzu, paturiet prātā, ka daudzām pretļaunatūras programmām nav šīs funkcijas, kas izceļ OSHI Defender starp citām vienkāršām programmām. Vienkārši sakot, šis programma spēj bloķēt ļaunprātīgos uzbrukumus un aizsargāt jūs gadījumā, ja jūs uzklikšķināt uz bojātas saites vai mēģināt iekļūt ļaunprātīgā vietnē, un, galvenais, tā nodrošina lietotāja tiešsaistes maksājumu, digitālās dzīves drošību, kā arī garantē personīgās informācijas privātumu. Programma spēj konstatēt uzbāzīgas programmas, piemēram, reklāmprogrammatūras, pārlūku pārtvērējus un citas potenciāli nevēlamas programmas, kā arī ļaunprātīgas datorprogrammas, piemēram, Trojas zirgus un tamlīdzīgas.

Visbeidzot, OSHI Defender izceļas ar mākonī izvietotu skenēšanas funkciju , kas padara šo pretļaunatūras programmu par ērtu produktu, kas skenē sistēmu, neradot nekādus palēninājumus. Šī pretļaunatūras programmatūra pati par sevi ir vieglpieejas aģents, kas atslogo lielāko daļu no datu izpētes OSHI Defender izstrādātāju infrastruktūras.

Tad informācija par analizētajiem failiem tiek nosūtīta atpakaļ uz klienta datoru, un OSHI Defender programmatūra uzrāda lietotājam bīstamo failu sarakstu. Šāda metode ļauj pretļaunatūras programmatūrai skenēt sistēmu ātrāk, nodrošināt precīzāku ļaunprogrammatūru noteikšanu un aizsardzību reāllaika režīmā un, protams, novērst nepatīkamas sekas, piemēram, datora palēnināšanos.

OSHI Defender lejupielādēšana

Lietotāji, kuri vēlas saņemt OSHI Defender, var lejupielādēt šo programmu, noklikšķinot uz šo lejupielādēšanas saiti. Programmu instalēt ir ļoti viegli –lietotājam draudzīgais iestatījums vada lietotājus cauri instalēšanas procesam, un nepieciešami tikai daži klikšķi, lai pabeigtu instalēšanu. Programma ir savietojama ar Windows XP, 7, 8, un 10. Pašreiz nav versijas Mac lietotājiem, bet kāda varētu parādīties tuvākajā laikā.

Programmu iespējams lejupielādēt bez maksas un pilnīgi skenēt sistēmu. Pēc sistēmas pārbaudes, tā dod konstatēto draudu sarakstu. Katrs ieraksts parāda vietu, kur atrasts aizdomīgs vai bīstams fails. OSHI Defender bezmaksas versija nenodrošina spiegprogrammatūru un ļaunprogrammatūru noņemšanas pakalpojumu, bet tas pieejams ar pilnu OSHI Defender versiju. Jūs varat iegādāties Oshi Defender reģistrācijas atslēghu par $39.99 USD (vai 38,02 EUR + 7,98 EUR PVN jebkuras ES valsts iedzīvotājiem).

Programmatūras abonements ir derīgs sešus mēnešus, un, ja lietotājs nav atteicies no automātiskā atjaunošanas pakalpojuma, programmatūras nodrošinātājs automātiski atjauno programmatūras licenci. Tā nav ēnu marketinga metode – visa informācija par to sniegta OSHI Defender lapā „Buy”/pirkt. Lietotāji, kuri nav apmierināti ar produktu, var saņemt atpakaļ savu naudu ne vēlāk kā 30 dienas pēc pirkuma datuma, tāpēc lietotāji var izmēģināt pilnu šīs datoraizsardzības programmatūru un saņemt atpakaļ naudu, gadījumā, ja tā viņiem nepatīk.

Uzmanieties no viltus vai pirātiskajām pretspiegošanas programmatūru versijām!

OSHI Defender ir kvalitatīvs produkts, tāpēc nav pārsteigums, ka datorlietotāji meklē, lai to iegūtu. Tomēr mēs gribam jūs brīdināt , ka centieni iegūt pilnu šīs programmas versiju var novest pie ļoti nopietnām sekām.

  • Pirmkārt, pirātisku programmatūru izmantošana ir autortiesību pārkāpums u8n skaidrs, ka tas ir noziegums, kas noved pie kriminālatbildības.
  • Otrkārt, jūs riskējat pievienot savam datoram ļaunprātīgi lejupielādētu failu. Piemēram, nevainīga izskata OSHI Defender kreks var saturēt jaunu un kritisku ļaunprogrammatūru –Trojas zirgus, izspiedējvīrusus vai pat RAT (Attālinātās Administrēšanas Rīki). Šīs programmas var būt paredzētas, lai deaktivizētu pretļaunatūras programmatūras pirātisko versiju un uzreiz sākt neatļautas darbības uz apdraudēta datora.

Trešais iemesls, lai izvairītos no pirātiskām OSHI versijām ir tāds, ka šādas viltus programmatūras nav iespējams atjaunināt. Pats par sevi saprotams, ka atjauninājumi ir būtiski pretļaunatūras pogrammatūrām, jo tie paplašina ļaunprogrammatūru datu bāzi ar jaunām vīrusu definīcijām, kas dod iespēju programmai noteikt un noņemt jaunākos spiegprogrammatūru un ļaunprogrammatūru paraugus. Acīmredzami, nav jēgas glabāt pirātiskas pretļaunatūras programmatūras versiju datorā, jo visticamāk, tā nespēs identificēt un noņemt lielāko daļu no datoru apdraudējumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi par OSHI Defender

Jautājums, Marta, 19 gadi: Sveiki. Es tikko nopirku jaunu datoru, un mans draugs man ieteica aizsargāt to ar kāda veida pretļaunatūras programmatūru vai antivīrusu programmu. Esmu dzirdējusi daudz pozitīvu atsauksmju par OSHI Defender, bet es neesmu pārliecināta, kāda veida programma tā ir . Vai tā ir pretļaunatūras programma, pretvīrusu vai pretspiegošanas programma?

Atbilde: Sveika, Marta. Jūsu draugam ir taisnība- stingri ieteicams iepriekš aizsargāt sistēmu ar spēcīgu programmatūru – tas ir būtisks solis, lai aizsargātu datoru drošu un ar tā augstāko veiktspēju. OSHI Defender ir pretspiegošanas programmatūra, kas nozīmē, ka tā ir spējīga noņemt gan spiegotājprogrammatūru, gan ļaunprogrammatūru tipa programmas. Tāpēc tā spēj noņemt potenciāli nevēlamas programmas, kuras iniciē uzmācīgas aktivitātes datorsistēmā, kā arī kritiskus vīrusus, kuri veic nelikumīgas darbības.

Jautājums, Ričards, 47 gadi: Es vēlos iegādāties OSHI Defender aaktivizēšanas kodu, bet es neesmu pārliecināts par to, ko šī programma īstenībā dara. Ko es saņemšu pretī, iztērējot $39.99?

Atbilde: Sveiks, Ričard. OSHI Defender pilna versija dod pieeju visām noderīgajām OSHI Defender funkcijām. Tas nozīmē, ka šīs programma aizsargās jūsu pārlūku un datoru  no ļaunprogrammatūru un kiberuzbrukumiem, bloķēs neatļautus mēģinājumus ārēji piekļūt jūsu datoram, nodrošinās drošus tiešsaistes maksājumus un aizsargās jūsu personīgos datus. Bez tam jūs jebkurā laikā varēsiet sazināties ar pieredzējušiem IT speciālistiem un lūgt tiem palīdzību gadījumā, ja programmatūra nespēj noņemt noteiktu vīrusu vai programmu.

Jautājums, Džordans, 25 gadi: Vai es varu paļauties uz OSHI Defender? Kā es varu zināt, ka šī programma patiešām spēj noņemt vīrusus no mana datora?

Atbilde: Sveiks, Džordan. Tas ir ļoti vienkārši. Instalējiet OSHI Defender un ar to veiciet sistēmas skenēšanu. Sistēmas skenēšana ir bez maksas – jums nav jāmaksā, lai redzētu, vai sistēma ir inficēta. Tomēr, lai noņemtu vīrusus, jums jāiegādājas licencēta programmatūras versija. Visi lietotāji var saņemt naudu atpakaļ gadījumā, ja tiem nepatīk šis programmatūras funkcionalitāte – tomēr mēs esam pārliecināti, ka jūs būsiet apmierināts ar šo produktu un pienācīgi novērtēsiet tās iespējas. 

Piedāvājums
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ļaunatūru analītiķe...

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/review-oshi-defender.html
Apskats citās valodās

Jūsu viedoklis attiecībā uz OSHI Defender