Lejupielādē Reimage

Nopietni attiecieties pret savu privātumu un drošību

Lejupielāde sāksies drīzmumā. Ja nē, Atjaunot lejupielādiAtjaunot lejupielādi.

1 solis

Atvērt instelētāju

Atvērt instelētāju

Atrodiet instalētāja failu un dubultais klikšķis, lai atvērtu.

2 solis

 Klikšķini uz 'Yes' vai 'Run'

Klikšķini uz 'Yes' vai 'Run'

Autorizē instelētāju, lietojot drošības dialogu.

3 solis

Seko instalētāja instrukcijām

Seko instalētāja instrukcijām

Izlasi instrukciju, lai uzstādītu programmu.

Norton Secured PC WORLD Norton SECURED McAfee SECURE

Paldies, ka lejupielādējāt Reimage PC Repair rīku! Tā ir spēcīga aplikacija, kas radīta, lai uzlabotu Jūsu datora funckionalitāti dažādos veidos. Reimage labo Windows kļūdas, izdzēš datoru vīrusu un uzlabo datora stabilitāti. Tā unikālā tehnoloģija paļaujas uz 25.000.000 būtiskiem komponentiem, kas tiek lietoti Windows sistēmā, aizstājot bojātos vai zudušos failus ar jauniem failiem. Pateicoties Avira AntiVir platformai, Reimage noņem visus iespējamos vīrusus, ieskaitot ļaunprātīgāš programmas, trojas vīrusus, datoru tārpus, spiegrprogrammu utt. Pilns Reimage apskats atrodams šeit.

SVARĪGI!

Dažreiz nav iespējams dzēst vīrusu ar vienīgo datorā esošo darošības rīku. Dažādām pret-vīrusu programmām ir dažādas vīrusu datubāzes, tādēļ vienmēr pastāv iespēja, ka Jums būs jāizmanto vairāki skeneri, lai nodrošinātu Jūsu datoru ar Jums piemērotāko. Pēctam, kad esat izmāģinājis Reimage, Jums vajadzētu noskenēt Jūsu datoru ar SpyHunter, dubults neplīst un arī bezmaksas. Mēs arī iesakam iegādāties tā licenzēto versiju, ja programma brīdina, ka Jūsu dators ir inficēts. Reimage ir atzinīgi novērtēta pret-vīrusu programma un ir saņēmusi labus vērtējumus, likvidējot vīrusus kā pārlūku hijacker, reklāmprogrammas, trojas vīrusus utt. Joprojām ir kādi jautājumi? Jautājiet mums mūsu Pajautā mums lapā.

KO JUMS VĒL VAJADZĒTU ZINĀT

Reimage bezmaksas versija palīdz Jums atrast kļūdas un vīrusus Jūsu datorā. Lai dzēstu vīrusus Jums nepieciešamsa iegādāties licenzēto versiju. Ja Jūs neesat apmierināts ar šo programmu, Jūs varat atinstalēt šo programmu no Jūsu datora. Alternatīvās programmas ar kurām Jūs varatdzēst vīrusus ir Malwarebytes un SpyHunter 5.

Ja joprojām šaubaties vai iegādāties pilno versiju vai nē, ziniet, ka 2016 gads ir nosaukts par izpirkumu pieprasošo vīrusu (bloķē pieeju Jūsu failiem un pieprasa samaksu, lai Jūs atgūtu zaudētos failus) gadu. Lai atgūtu bloķētos failus, pieprasītās izpirkuma maksas variē no 300 ASV dolāriem (privātiem datoru lietotājiem) līdz pat 10000 ASV dolāriem un vairāk (ja esat kompānija). Lētāk ir pasargāt savu datoru nekā maksāt izpirkuma maksu vai nest labot Jūsu datoru un cerēt atgūtu zaudētos failus.

PALDIES!