Kā atinstalēt SpyHunter

Džeiks Do - -
123

SpyHunter klientu serviss

Ja esat atvēris rakstu “Kā atinstalēt SpyHunter”, mēs secinam, ka Jūs neesat apmierināts ar šo programmu un vēlaties to atinstalēt no Jūsu datora. Taču, pirms Jūs to darat, Jums vajadzētu aplūkot visas šīs programmas piedāvātās iespējas.

Ja galvenais iemesls, kādēļ Jūs vēlaties atinstalēt SpyHunter, ir nespējas noņemt vīrusu, kas slēpjas Jūsu datorā, Jums vajadzētu zināt, ka šajā gadījumā Jūs varat izmantot bezmaksas tehnisko atbalstu. Starp citu, SpyHunter ir slavens ar to, ka tas garantē, pat visbīstamāko vīrusu, likvidēšānu. Taču Jums vajadzētu atjaunināt SpyHunter programmu. Šī pret-vīrusu programma skenē Jūsu datoru un salīdzina atrastos failus ar tā vīrusu datubāzi, ja vīruss nav datubāzē, tas var tikt palaists garām. Tādā gadījumā Jums vajadzētu apdomāt SpyHunter atbalsta pakalpojumu lietošanu, jeb SpyHunter HelpDesk. Vairāk informācijas par helpDesk un citām piedāvātajām funkcijām varat lasīt šajā apskatā.

SpyHunter atmaksa

Ja Jūs joprojām vēlaties atinstalēt SpyHunter, Jūs varat izmantot gidu, kas ir zemāk. Ja Jūs esat iegādājiet šo programmu (bezmaksas versija var joprojām tikt lietota Jūsu datora skenēšanai), Jūs varat saņemt pilnu atmaksu par iegādāto programmu. Ievērojat, ka Jūs varat pieprasīt pilnu atmasku 30 dienu laikā no brīža, kad esat iegādājies SpyHunter.

SpyHunter alternatīvas

Pirms atinstalējat SpyHunter, Jums vajadzētu atcerēties vēl vienu lietu – Jums NEKAD nevajadzētu atstāt Jūsu datoru neaizsargātu. Pirms atisntalēšanas, jums vajadzētu instalēt kādu no alternatīvām programmām Jūsu datorā. Jūs varat aizstāt SpyHunter ar StopZilla vai Malwarebytes anti-malware, kuri ir uzrādījuši lieliskus rezultātus vīrusu un ļaunprātīgo programmu atrašanā un likvidēšanā.

SpyHunter atinstalēšana

Lai atinstalētu SpyHunter, Jūs varat izmantot kādu no šīm metodēm:

1. metode: Lietojot Add/Remove Programs atinstalē SpyHunter no Windows 7 / Vista / XP sistēmām

  • Klikšķini Sākums → Kontroles panelis → Programmas (ja lietojat windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs).

  • Espt programmu logā, klikšķini ar labo peles taustiņu uz SpyHunter un tad Uninstall/Change.

Spyhunter Uninstall

  • Jums vajadzētu redzēt Enigma Software Installer logu. Klikšķiniet Proceed with Uninstall un tad Yes, kad tiek prasīts vai tiešām vēlaties atinstalēt SpyHunter.Uninstall SpyHunter

Atinstalēt SpyHunter no Windows 10 / Windows 8 sistēmām

  • Ja esat Windows 10 / Windows 8 lietotājs, klikšķiniet ar labo peles taustiņu apakšejā kreisajā ekrāna stūrī. Kad parādās Ātrās pieejas izvēlne parādās, izvēlieties Kontroles paneli un Atisntalēt programmu.

Win10 Control Panel

  • Šeit, klikšķiniet ar labo peles taustiņu uz SpyHunter un klikšķiniet uz atinstalēt.
  • When Enigma Software Installer logs parādās, klikšķiniet uz click Proceed with Uninstall. Tad Jums vajadzētu klikšķināt uz Yes, kad Jums tiek prasīts, vai tiešām vēlaties atinstalēt SpyHunter (trešais attēls).

2. metode: Lietojot ‘atinstalēt SpyHunter’ iespēju

  • Klikšķiniet Sākums → Visas programmas un izvēlieties SpyHunter. Tad izvēlaties Atinstalēt

Start Menu

  • Kad Jūs redzat Enigma Software Installer logu, klikšķiniet Proceed with Uninstall. Tad Jums vajadzētu klikšķināt Yes, kad tiek prasīts, vai tiešām vēlaties atinstalēt SpyHunter (trešais attēls).

SpyHunter ir atinstalēts no Jūsu datora!

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
SpyHunter Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
SpyHunter Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot SpyHunter 5, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
SpyHunter 5 ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. SpyHunter 5 maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
vairāk nekā 40.000.000 lejupielādes!
vairāk nekā 40.000.000 lejupielādes!

Apskats citās valodās

Faili
Programmas
Salīdzināt