Lejupielādē SpyHunter 5

Nopietni attiecieties pret savu privātumu un drošību

Lejupielāde sāksies drīzmumā. Ja nē, Atjaunot lejupielādiAtjaunot lejupielādi.
SpyHunter Vairāk informācijas par SpyHunter 5, Atinstalēšana, Nosacījumi un Privātums.

1 solis

Atvērt instelētāju

Atvērt instelētāju

Atrodiet instalētāja failu un dubultais klikšķis, lai atvērtu.

2 solis

 Klikšķini uz 'Yes' vai 'Run'

Klikšķini uz 'Yes' vai 'Run'

Autorizē instelētāju, lietojot drošības dialogu.

3 solis

Seko instalētāja instrukcijām

Seko instalētāja instrukcijām

Izlasi instrukciju, lai uzstādītu programmu.

Checkmark certified AV-TEST Opswat Truste

Apsveicam, Jūs esat izdarījis pareizo izvēli. SpyHunter ir viens no vissefektīvākajiem pret-vīrusu rīkiem, kas ir pieejami mūsdienās. Šis produkts lieto unikālu vīrusu atklāšanas tehnoloģiju, palīdzot tam cīnīties ar visu veidu vīrusiem, ieskaitot bīstamos trojas vīrusus, reklāmprogrammas, pārlūku hijackers, izpirkumu pieprasošās programmas un citus draudus. SpyHunter garantē Jūsu datora maksimālu aizsardzību. Vairāk par SpyHunter varat lasīt šajā SpyHunter aprakstā.

SVARĪGI!

Ja Jums radušās problēmas ar SpyHunter instalāciju, izlasiet šo SpyHunter pamācību. Ja lejupieāde tiek bloķēta, pamēģiniet restartēt sistēmu drošajā režīmā. Tad lejupielādēt SpyHunter, pārsaukt exe failu un palaist pret-vīrusu programmu. Jūs arī variet lietot manuālo instrukciju, lai apturētu ļaunpratīgās programmas. Ja Jums joprojām ir jautājumi, lūdzams kontaktējaties ar mums, mūsu 'Pajautā mums' lapā vai zvanot uz +1 855 2453491.

KAS JUMS BŪTU JĀZIN

Bezmaksas SpyHunter versija var tikt lietota tikai datora pārbaudēm un noteikšanai, vai dators ir inficēts vai nav. Ja Jums vajag noņemt inficētos failus, Jums vajadzētu iegādāties SpyHunter. Šī versija arīdzan piedāvā pastāvīgu aizsardzību, kas ir nepieciešama Jūsu datora pasargāšanai.

Jūs vienmēr varat atinstalēt SpyHunter, ja vēlaties, tomēr, ja esat izvēlējies izmantot citu pret-vīrusu programmu, Jums vajadzētu noņemt visus SpyHunter failus no Jūsu datora.

Alternatīvas SpyHunter programmai ir STOPzilla un Malwarebytes.

PALDIES!