SpyHunter pamācība

Harolds Dalma - -
123

SpyHunter bezmaksas versija vs SpyHunter pilno versiju

SpyHunter ir viena no visefektīvajākām un advancētākajām pret-vīrusu programmām mūsdienās. Neskaitāmi testi uz dažadiem datoriem, pierādījuši, ka šī programma ir spējīga atklāt un izdzēst vīrusus un ļaunprātīgās programmas. Pateicoties Spyware HelpDesk funkcijai, lietotāji var tikt galā ar visbīstamākajiem vīrusiem un bojātākajām sistēmām, tādēļ, nav brīnums, ka šo programmu izmanto gan IT eksperti, gan cilvēki, kas ir ar datoriem uz Jūs. Vairāk informāciju par Spyhunter var atrast šajā apskatā.

Ja esat izlēmuši instalēt SpyHunter 4 (jaunākā versija), Jums būtu jāzin, ka šīs programmas bezmaksas versija ir paredzēta tikai prieks datora skenēšānas un pārbaudīt vai dators ir inficēts vai nē. Tas ir labs veids kā izmēģināt programmu un pārbaudīt pozitīvāš un negatīvās puses. Tomēr, ja Jums ir jāizdzēš soecifisks vīruss, Jums vajadzētu iegādāties pilno SpyHunter versiju par 34.99 eiro. Kad esat saņēmuši SpyHunter reģistrācijas kodu, Jūs iegūstat pilnu pieeju visām SpyHunter funkcijām kā bezmaksas klientu atbalstu, personalizētu palīdzību vīrusu dzēšanā un, protams, atjauninājumus un jaunumus par jaunākajiem vīrusiem.

Lejupielādē SpyHunter

Kā jau iepriekš esam teikuši, SpyHUnter ir komerciāls produkts, bet Jūs to variet izmēģināt bez maksas klikšķinot šeit. Šai programmai ir relatīvi mazi parametri, tādēļ lejupielāde neaizņems vairāk par dažām minūtēm. SpyHunter instalēšana ir ļoti vienkārša. Jums vajag divreiz klikšķinatuz lejupielādētā faila un Jūs uzsāksiet instalēšanu:

Izvēlaties valodu, apstipriniet lietošanas noteikumus un klikšķiniet uz Next. Programma tiks automātiski instalēta. Lai pabeigtu instalēšanas procesu, klikšķiniet Finish.

Skenējiet datoru ar SpyHunter

Lai uzsāktu pilnu sistēmas skenēšanu, Jums jāatjauno SpyHunter uz jaunāko tā versiju. Tas ir svarīgs solis, jo savādāk SpyHunter var nepiefiksēt un izdzēst jaunākos vīrusus un ļaunprātīgās programmas. Lai to izdarītu, klikšķiniet uz darbvirsmas ikonas vai sākuma izvēlnē atrodiet SpyHunter. Jusm vajadzētu redzēt galveno ekrānu. Ja esat tikko instalējis SpyHunter, atjaunināšana sāksies automatiski. Tad Jums vajadzētu klikšķināt uz Update pogas un Jūs lejupielādēsiet nepieciešamos atjauninājums Jūsu datorā. Atjauniniet SpyHunter pirms katras sistēmas skenēšanas reizes vai arī katru nedēļu, lai uzturētu savu datoru drošībā!

Lai uzsāktu sistēmas skenēšanu, Jums jāklikšķina uz Start New Scan, kas atrodas sarkanajā kastītē. Tas uzsāks pilnu sistēmas skenēšanu, kas pārbauda pilnībā visu sistēmu.

Pilna sistēmas skenēšana aizņem laiku, tādēļ esiet pacietīgi. Kad tā ir beigusies, Jūs redzēsiet vīrusus un ļunprātīgās programmas.

Aktivizē SpyHunter un dzēs vīrusus

Kad sistēmas skenēša ir pabeigta, Jūs redzēsiet atrastos vīrusus iekš Threats box. Jums tiks parādīti, ne tikai vīrusu nosaukumi, bet arī to apraksts un līdzīga informacija. Lai izdzēstu šos vīrusus un failus, kas ar tiem saistīti, Jums jāiegādājās pilna sistēmas versija. Ja jau sat to izdarījis klikšķiniet uz Options, ievadiet lietotājvārdu, kas parasti ir Jūsu e-pasta adrese un paroli. Tad klikšķiniet Activate Now. Visbeidzot, klikšķiniet Fix Threats un idzēsiet vīrusus un ļaunprātīgās programmas no Jūsu datora.

Ja vēlaties izdzēst visus atrastos vīrusus, atķeksējiet visus draudus Jūsu datoram, kurus vēlaties izdzēst. Tad klikšķiniet Fix Threats un Jums vajadzētu redzēt kā SpyHunter labo Jūsu datoru:

Kad vīrusu dzēšana ir beigusies, SpyHunter iesaka restartēt Jūsu datoru un pabeigt dzēšanas procesu. Lūk! Jūs esat likvidējuši draudus savam datoram izmantojot SpyHunter!

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
SpyHunter Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
SpyHunter Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot SpyHunter 5, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
SpyHunter 5 ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. SpyHunter 5 maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
vairāk nekā 40.000.000 lejupielādes!
vairāk nekā 40.000.000 lejupielādes!

Apskats citās valodās

Faili
Programmas
Salīdzināt