Noņem StartPageing123.com vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - Jun 2017 atjaunināšana

StartPageing123.com vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir StartPageing123.com vīruss?

StartPageing123.com vīrusa funkcionalitātes noteikšana

StartPageing123.com vīruss ir agresīvs pārlūku pārtvērējs, kas savietojams ar Firefox un Chrome tīmekļa pārlūkiem.Tomēr skarto datorlietotāju skaits liek mums brīnīties: cik ilgi mums būs jāgaida uz tā parādīšanos Safari, IE un Microsoft Edge. Tāpat kā citi pārlūku pārtvērēji tas tiecas pārtvert pārlūku, neprasot atļauju. Tas var arī pievienot ļaunprātīgus procesus jūsu datora Uzdevumu dispečeram, pievienot savus uzdevumus Windows Uzdevumu plānotājam, nomest Reģistra atslēgas, u.tml. Neskatoties uz šo faktu, tas joprojām izskatās līdzīgs parasti meklētājprogrammai, ko var izmantot ikdienas meklējumiem. Tomēr, ja jūs izmisīgi meklējat jaunu rīku saviem meklējumiem, jums nevajadzētu pārslēgties uz šo – kiberdrošības speciālisti jau ir pārbaudījuši šo meklētājprogrammu un konstatējuši, ka tā ir gandrīz identiska LuckySearch123.com, Mylucky123.com, un LuckyStarting.com pārtvērējiem. Tomēr ikviens var uzzināt par kaitinošo StartPageing123.com pāradresācijas tendenci tūlīt pēc tam, kad instalējis to savā datorā.

Tiklīdz šī potenciāli nevēlamā programma iekļūst par mērķi izraudzītajā datorā, tā tiecas izmainīt dažus pārlūka iestatījumus un nomaina mājaslapu, jaunas cilnes URL un noklusēto meklētājprogrammu, lai piespiestu lietotāju izmantot tās pakalpojumus. Pārlūku pārtvērēji ir samērā nekaitīgi, jo tie nenodarbojas ar informācijas zagšanu no saviem upuriem vai to personīgo failu šifrēšanas. Tomēr tie var pāradresēt savus upurus uz ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm, kas rezultējas kā viena no šo vīrusu iefiltrēšanās. Bez tam, ja jums datorā ir StartPageing123.com vīrus, jūs varat ievērot pārmērīgu komerciāla satura daudzumu. Diemžēl bagātīga reklamēšana jau ir kļuvusi par lielākās daļas virtuālās sabiedrības problēmu, jo ir veiktas dažas izmaiņas marketinga politikā. Uzmanieties, jo šādu reklāmu parādīšanās var kļūt par uz nerviem krītošu rutīnu, ko iespējams apturēt vienīgi uzsākot StartPageing123.com noņemšanu no sava datora. Jūs to varat ātri izdarīt ar FortectIntego palīdzību. Lai nodrošinātu, ka vīruss ir pilnībā izņemts no sistēmas, jums nepieciešams veikt arī dažus soļus, kas doti šī posta beigās.

StartPaeging123.com vīrusa attēlsStartPageing123.com vīruss ir aizdomīga meklētajprogramma, kas var uzlauzt pārlūku un izmainīt tā iestatījumus

Izvēloties jaunu meklētājprogrammu, jums vajadzētu vienmēr iepazīties ar privātuma politiku. Pārsteidzoši, bet Privātuma politika, Gala lietotāja vienošanās un līdzīgi dokumenti satur svarīgus faktus, kas apraksta, kādu informāciju parasti vāc izstrādātājs, kā tā tiek apstrādāta pēc tam, un tā tālāk. Datu ievainojamības gadījumi nesen rosinājuši uzņēmumus pārskatīt savas privātuma politikas. Šķiet, ka StartPageing123.com izstrādātāji arī nolēmuši atklāt savas intereses – esiet uzmanīgi, jo tie vāc datus, kuri attiecas uz lietotāja vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu un valsti . Bez tam tie ir izmantojuši arī izsekošanas sīkdatnes, lai savāktu ar pārlūkošanu saistītu informāciju, kuru tie izplata trešajām pusēm un biznesa partneriem. Problēma ir tā, ka jūsu personīgie dati var būt nodoti ne tikai reklāmas kompānijām, bet galu galā tā var nonākt krāpnieku rokās. Mēģinot iedomāties labākā varianta scenāriju, jūs varat ievērot, ka jūsu dators ir pārklāts ar sponsorētām reklāmām. Tomēr sliktākajā gadījumā jūsu personīgā informācija var būt saistīta ar smagāku iznākumu, piemēram, jūsu datora pārtveršanu. Lai novērstu šādas problēmas, mēs stingri iesakām jums izņemt StartPageing123.com no katra no jūsu tīmekļa pārlūka.

Vīrusa izplatīšanai izmantotās metodes

Šis pseidomeklētājs ir izplatīts, izmantojot līdzīgas metodes, kā citām potenciāli nevēlamām programmām. Atbilstoši tā sadaļai “About”/”Par” tas izmanto iespēju iekļūt lietotāja datorā kopā ar bezmaksas lietotnēm:

startpageing123 ir sadarbojies ar dažām no vspopulārākajām programmatūru pakotnēm pasaulē, dodot jums iespēju instalēt mūsu meklēšanas iestatījumus instalēšanas laikā un dodot tām iespēju piedāvāt jums savus produktus bez maksas.

Tātad, jūs varat mēģināt pārlēkt instalēšanas vednim, noklikšķinot “Next” pogu, visu laiku mēģinot ietaupīt laiku. Tomēr rezultāts, kuru jūs varat panākt – StartPageing123.com pārtveršana – var aizņemt pat vairāk jūsu laika, jo šī pārtvērēja noņemšanas procedūra ir samērā sarežģīta. Lai atbrīvotos no šādām programmatūru pakotnēm, jums vajadzētu instalēt jaunas programmas citādi. Vispirms, jums jāizvēlas “Custom”/pielāgotais vai “Advanced”/advancētais instalēšanas režīms, lai atklātu programmatūras papildu elementus. Tad pārliecinieties, ka jūs noņemiet izcēlumu visiem nevajadzīgajiem papildinājumiem, paplašinājumiem un citiem elementiem, un tikai tad turpiniet, lai pabeigtu instalēšanu. Paturiet prātā, ka jums nepārtraukti jābūt modriem, sērfojot tiešsaistē..

Kā noņemt StartPageing123.com vīrusu?

Atkarībā no jūsu tehniskās pieredzes jūs varat noņemt StartPageing123.com vīrusu no sava datora manuāli vai automātiski. Ja jūs steidzaties, negaidiet pārāk ilgi un noņemiet šo pārtvērēju ar pretspiegošanas lietotnes palīdzību. Zemāk norādītās programmas var palīdzēt jums attīrīt sistēmu ar nedaudziem klikšķiem. Bez tam tās aizsargās jūsu ierīci arī turpmāk. Pēc tam jums jāveic daži manuāli StartPageing123.com noņemšanas soļi. Šim nolūkam jums būs nepieciešams izpildīt zemāk dotos norādījumus.

Ievērojiet! Esiet ļoti uzmanīgi, veicot šos soļus, lai samazinātu ar datoru saistītos riskus.

BONUSS:

Šis ir ļoti agresīvs pārlūku pārtvērējs, tāpēc tas var nomest ļaunprātīgus procesus jūsu uzdevumu dispečerā. Lai tos atspējotu, uzspiediet Ctrl+Alt+Del un End/izbeigt visus procesus ar savādiem nosaukumiem. Neaizmirstiet pārbaudīt to direktorijas un noņemiet arī tās.

Bez tam pārliecinieties, ka jūs pārbaudiet Windows pakalpojumus attiecībā uz ļaunprātīgiem pakalpojumiem, kuri saistīti ar Startpageing123. Šim nolūkam nospiediet “Win+R”,ievadiet: “services.msc” (bez pēdiņām) un nospiediet OK pogu. Jums nepieciešams atspējot pakalpojumus ar nejaušiem nosaukumiem, vai tādus, kuriem ir pārtvērēja nosaukums to apzīmējumos.

Tālāk, atveriet Windows uzdevumu plānotāju, nospiežot “Win+R” un ievadot: “taskschd.msc”(bez pēdiņām). Nospiediet OK un noņemiet visus uzdevumus, kuri saistīti ar Startpageing123.com vīrusu.

Lai iztīrītu Windows reģistru, ievadiet “Win+R”, ierakstiet: “regedit.exe” (bez pēdiņām) un nospiediet OK pogu. Jums jānoņem visas vērtības, kas saistītas ar Startpageing123.com.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā StartPageing123.com vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet StartPageing123.com no Windows sistēmām

Lai noņemtu StartPageing123.com no Windows OS, lūdzu, izpildiet zemāk sniegtās norādes. Vispirms, jums nepieciešams atinstalēt pārtvērēju un visas ar to saistītās programmas. Atinstalējiet startpageing123 un citas ar Yandex saistītas ievades. Tad noņemiet ļaunprātīgās Windows saīsnes. Zemāk norādīti visi soļi, kā noņemt www.Startpageing123.com saiti no mērķa lauka.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē StartPageing123.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast StartPageing123.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet StartPageing123.com no Mac OS X sistēmas

Šis pārlūku pārtvērējs nav sagatavots, lai uzbruktu Mac OS X. Tomēr, ja jūs to varat atrast sistēmā, iespējams, ka tas ir nesen atjaunināts. Šajā gadījumā izpildiet zemāk dotās norādes, lai no ierīces noņemtu startpageing123 un citas ar Yandex-saistītas ievades.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet StartPageing123.com no Mozilla Firefox (FF)

Ja jūsu firefox ir pārtverta, pārliecinieties, ka jūs noņemat visus papildinājumus no Yandex. Noņemiet arī StartPageing123 papildinājumus no Mozilla Firefox  un atiestatiet pārlūka iestatījumus, kā parādīts zemāk.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies StartPageing123.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu StartPageing123.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet StartPageing123.com no Google Chrome

Ar StartPageing123 URL nav pietiekami, lai tiktu vaļā no pārlūka pārtvērēja. Jums jāatinstalē apšaubāmi paplašinājumi no Yandex , lai iztīrītu savu datoru. Tad atiestatiet savu pārlūku, kā tas parādīts norādījumos.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies StartPageing123.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu StartPageing123.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Izdzēs StartPageing123.com vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, StartPageing123.com ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet StartPageing123.com no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet StartPageing123.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu StartPageing123.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no StartPageing123.com pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās