Noņem Android vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - atjaunināts Mar 2020

Android vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Android vīruss?

Drošības speciālisti par Android vīrusu

Android virus

Android vīruss ir termins, kas tika lietots , lai aprakstītu ļaundabīgas lietotnes, kas var ietekmēt Android telefonus . Mums ir jābrīdina tevi, ka parādās vairāk un vairāk tādu vīrusu , katra desmitā lietotne pieejama lietotājiem tagad ir ļaundabīga. Drošības speciālisti ir ziņojuši ,ka lielākā daļa tādu vīrusu spēj iegūt kredītkaršu informāciju ,lietotājvardus, paroles, un citu līdzīgu informāciju.

Un protams mums visiem jau sen ir zināms, ka pastāv simtiem vīrusu, kas var radīt cita veida kaitējumu. Piemēram, savākt informāciju par taviem kontaktiem ,e-pasta adresēm un citu informāciju un nosūtīt to trešajām pusēm, pierakstot upurus speciāliem pakalpojumiem, ierakstot sarunas, inficējot telefonu ar citām ļaundabīgajām programmām. Diezgan iespaidīgi, vai ne?

Līdzīgi parastiem datora vīrusiem, tu vari nemaz nepamanīt ,ka tavs telefons tika inficēts ar Android vīrusu , jo tas var slēpties dziļi sistēmā. Taču tādiem signāliem, kā sistēmas ātruma palēlināšanās, aizdomīgas brīdinājuma ziņas, novirzīšana un lielāks telefona rēķins , vajadzētu brīdināt tevi, ka kaut kas nelabs notiek ar tavu ierīci . Tādā gadījumā palīdzību jāmeklē uzticamā antivīrusa programmā, piemēram kā FortectIntego, un jāparbauda ar to savas ierīces sistēmu .

Sadales un infiltrācijas metodes

Uz raksta sarakstīšanas brīdi, Android vīrusam ir jātiek instalētam telefonā manuāli , taču mēs esam pārliecināti, ka paies pavisam neilgs laiks līdz viltnieki atradīs savādāku vīrusa izplatīšanas metodi. Vairums gadījumos cilvēki lejuplādē draudu savā ierīcē kopā ar citām lietotnēm, kas tiek cītigi reklamētas . Lai no tā izvairītos, mēs augsti iesakām, lejuplādēt lietotnes tikai caur uzticamiem lietotņu veikaliem ,kas pārbaude katru lietotni pirms tās pieļaušanas publikai. Google Play Store, Amazon un Samsung ir droši lietošanai.

Tomēr uzmanība nepieciešama jebkurā gadījumā, pat lejuplādējot no uzticamiem avotiem. Varbūt tu jau esi dzirdējis par atgadījumu ar Google Play store, kad hakeriem izdevās pievienot ļaundabīgu lietotni ,ļaujot to lejuplādēt vairāk nekā 10,000 reižu pirms tas tika pamanīts. Tika ziņots, ka ir inficētas tīmekļa vietnes, kuras apmeklējot, pāstāv risks, ka sāksies ļaunprātīgas lietotnes automātiskā lejuplāde . Lai labāk izvairītos no Android vīrusa, vajadzētu izvairīties no aizdomīgu un nelegālu tīmekļa vietņu apmeklēšanas. Galu galā arī Android ierīcei nepieciešama antivīrusa programma, lai pasargātu to no ļaundabīgām programmatūrām.

An example of the most dangerous Android virus

Android vīrusu versijas:

NotCompatible ir bīstams Android vīruss , kas uzvedās kā proxy serveris. Kad vīruss nonāk izvēlētajā datorā ,tas pēc iespējas ātrāk savieno datoru ar savu serveri un gaida specifiskas komandas . Pastāv uzskats, ka šī programmatūra spēj pieslēgt inficētos datorus botu tīklam, lai inficētu citus datorus ar surogātpastu. Daži drošības eksperti ir brīdinājuši ,ka NotCompatible ļaundabīgā programmatūra ir spējīgu nozagt personisku informaciju no telefona vai līdzīgas ierīces. Lai pasarga'tu sevi no līdzīgām problēmām, mēs ļoti iesakām lejuplādēt antivīrusa programmu savā ierīcē. Tas palīdzēs izvairīties no vīrusa infiltrācijas ierīcē.

Lastacloud ir trojas zirgs, pazīstams arī kā Android.Lastacloud. Tas tiek aktīvi izplatīts kā WhatsApp un Android Browser atjauninājums, tas piedāvā sevi atrast Updatecom.whatsapp.update un com.androidbrowser.update. Ka dvīruss nonāk ierīcē, tas sākt savākt personisku informāciju, tādu kā kontaktu saraksti, konti ,kuri tiek izmantoti šajā ierīcē, ierīces atmiņa u.c. Tas var mēģināt inficēt ierīce ar citiem draudiem. Gandrīz jebkura uzticama Android antivīrusa programma var noņemt Lastacloud vīrusu no sistēmas. Nekavējies ar vīrusa noņemšanu, savādāk tas var novest pie nopietnākām problēmām.

Android Police ir jaunizveidotā FBI vīrusa versija, kas ir spējīga ietekmēt Android OS. Uz doto brīdi tas ir visbīstamākais Android vīruss, jo tas var bloķēt visu ierīces sistēmu un šifrēt katru failu, kas ir lejuplādēts. Tas var rādīt brīdinājuma ziņas un novirzīt uz ļaundabīgām tīmekļa vietnēm, kas inficēs ierīci ar izpiedējprogrammatūrām. Būtu grūti nepamanīt tāda vīrusa infiltrāciju tavā ierīcē. Ja tu esi inficēts , tev būtu jaīzvairās no visām vietnēm ,kas pieprasa ievadīt lietotājvārdu un paroli. Un protams tādu vīrusu jānoņem pēc iespējas ātrāk.

Android ransomware ir ļaundabīgs mobīlo telefonu drauds, kas izmanto novirzīšanas metodi, lia paŗņemtu upura Android ierīci. Tas var infiltrēties arī caur ļaundabīgām lietotnēm, tādām kā Porn ‘O’ Mania. Laiizvairītos no līdzīgām lietotnēm, tev vajadzētu izmantot tikai oficiālos Google Play un Appstore. Kad Android ransomware inficē sistēmu, tas šifrē failus un bloķē pieeju tiem. Tas draud datora lietotājam izplatīt datus un pārlūka vēsturi ar citiem cilvēkiem no tava kontakta sarakstā . Šim vīrusam jātiek noņemtam nekavējoties.

Kā noņemt Android vīrusu?

Kad tava ierīce ir inficēta ar Android vīrusu, tu vari saskarties ar līdzīgām problēmām:

  • Svarīgas informācijas zaudējumi. Ļaundabīgas lietotnes, kas tiek izmantotas, lai inficētu Android OS , savāc konfidenciālu informāciju. Tāda informācija iekļauj kontaktus, lietotājvārdus , e-pasta adresses un citu informāciju, kas ir svarīga uzbrucējiem.
  • Naudas zaudējumi. Lielākā daļa Android ļaundabīgo programmatūru spēj pierakstīt ierīci īpašiem maksas pakalpojumiem. Tas var novest pie naudas zaudējumiem un līdzīgām problēmām.
  • Ļaundabīgo programmatūru infiltrācija. Android vīruss var censties pārņemt tavu ierīci un censties infiltrēt citas ļaundabīgas programmas . Tas var veicināt kaitinošas izlecošas reklāmas un viltus brīdinājuma paziņojumus.
  • Komadu izpildes problēmas. Kad ierīce ir inficēta ar vīrusu, tā sāk strādāt daudz lēnāk vai vispār nepildīt izvēlētās komandas.

Ja tu domā ,ka Android vīruss jau slēpjas tavā ierīcē, mēs ļoti iesakām skenēt to ar FortectIntego. Tā ir spēcīga antivīrusa programma, kas ir spējīga noteikt ļaundabīgos failus un citus vīrusa komponentus. Dažreiz vīrusi spēj bloķēt drošības programmatūras , lai izvairītos no savas likvidēšanas. Ja tā ir noticis, tev vajadzētu restartēt Android ierīci Drošajā režīmā pirms android Mobile Security uzsākšanas:

  1. Atrodi ieslēgšanas pogu un spied uz to dažas sekundes ,kamēr redzēsi Izvēlni. Spied Power off.
  2. Kad tu redzi logu, kas piedāvā tev restartēt Android uz (Drošo režīmu) Safe Mode, uzveļies šo opciju un spied OK.

Ja tas nenostrādāja, vienkārši izslēdz savu ierīci un ieslēdz to atpakaļ. Kad ierīce sāk strādāt, pamēģini uzspiest pogas Menu, Volume Down, Volume Up vai Volume Down and Volume Up kopā , lai redzētu Drošo režīmu (Safe Mode).

Tu vari mēģināt noņemt Android vīrusu manuāli atinstalējot ļaudabīgo programmatūru. Taču ir jārīkojas ļoti uzmanīgi, lai neizdzēstu arī nepieciešamos failus. Seko šīmAndroid vīrusa manuālās noņemšanas instrukcijām :

  1. Restartē ierīce Drošajā režīmā un seko šiem soļiem.
  2. Kad lieto ierīci Drošajā režīmā, atver Iestatījumus. Atver Lietotnes (aplikācijas) vai Lietotņu pārvaldnieku (nosaukums atšķiras dažādās ierīcēs).
  3. Atrodi visas ļaundabīgās lietotnes un atinstalē tās.
Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās