Saistību atruna

Atjaunināts

Serviss un web adreses satur informāciju, faktus un komentārus no dažādām organizācijām un individuālām personām. Pakalpojumi un web adreses tiek piedāvātas ”kā ir” pamats BEZ GARANTIJĀM, vai tiešas vai netiešas, ieskaitot, garantijas par rakstu vai netiešas garantijas par piemērotību pārdošanai vai piemērotību noteiktam mērķim , izņemot tās garantijas , kuras ir uzliktas un neatgriezeniskas, ierobežošana vai grozīšanu saskaņā ar likumiem, saskaņā ar vienošanos ar mājaslapu.

Kamēr mēs daram visu, kas ir mūsu spēkos, lai sniegtu pareizāko un jaunāko informāciju. Ne viruss.lv, ne tā filiāles, negarantē garantijas, tiešas vai netiešas, par pabeigtību, precizitāti, piemērotību, uzticību vai pieejamību attiecībā uz web adresi vai informāciju, produktiem vai pakalpojumiem jebkādiem mēŗķiem.

Jebkuru informāciju, kuru Jūs pievienojat, ir JŪSU ATBILDĪBA. Mēs nekādā gadījumā nebūsim atbildīgi par zaudējumiem vai bojājumiem, tostarp par ierobežotiem, netiešiem vai izrietošiem zaudējumiem vai bojājumiem, vai jebkādu datu vai peļņas zaudējumu vai kaitējumu, saistībā ar to, kā izmanto šo vietni.

Izmantojot šo mājaslapu, jums ir iespēja doties uz citām mājaslapām , kuras nav viruss.lv pārraudzibā. Mums nav nekādas kontroles pār šo tīmekļa vietņu saturu vai dabu , ja izvēlietes apmekēt šīs vietnes, TAS IR UZ JŪSU PAŠU ATBILDĪBU.

Mēs daram visu iespējamo, lai uzturētu mājaslapu darba kārtībā. Tomēr viruss.lv NEUZŅEMAS ATBILDĪBU, un nebus atbildīgs par to, ka mājaslapa īslaicīgi nav pieejama tehnisku problēmu dēļ, ir ārpus mūsu kontroles.

Vairāk informācijas par viruss.lv projektu varat atrast Par mums. Privātuma politika, Lietošanas noteikumi un Atklātuma plotika. Ja Jums ir jautājumi Sazinies ar mums.

Faili
Programmas
Salīdzināt