Kas ir LockApp.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

LockApp.exe ir process, kas izmanto augstus CPU apjomus kriptorakšanai

LockApp.exe ir izpildfails, kurš arī tiek iekļauts kriptovalūtu racēju (piem., Bitcoin, Monero) kategorijā. Lai gan pastāv legāls Windows process, kas darbojas zem tāda paša nosaukuma, konkrētā situācijā LockApp.exe var liecināt par datorvīrusu. Viena no šīm situācijām ir pārmērīgs LockApp.exe CPU izmantojums, kas var izraisīt sistēmas pārkaršanu vai neatgriezeniskus bojājumus. 

Nosaukums LockApp.exe
Tips Kriptovalūtas racējs
Bīstamības līmenis Augsts. Var neatgriezeniski bojāt datoru, ja vīruss netiek ilgstošu laiku dzēsts. 
Pazīmes Var paaugstināt CPU izmantojumu līdz pat 100%, programmas sāk avarēt, sistēmas darbība pārtraucas. 
Izplatīšana Var tikt iefiltrēts ar aizdomīgu P2P failu apmaiņas vietņu vai ļaunprātīgu reklāmu kampaņu palīdzību. 
Likvidēšana Vienīgais veids, kā atinstalēt LockApp.exe un visus tā komonentus, ir veikt automātisko dzēšanu. Šim nolūkam izmantojiet FortectIntego.

Visbiežāk cilvēki neapzināti instalē LockApp.exe kriptoracēju, ielādējot neuzticamas programmas no peer-to-peer (P2P) tīkliem. Tā kā izpildfailam nav redzama loga, ir grūti noteikt datora inficēšanās brīdi. Tomēr lietotāji var Uzdevumu pārvaldniekā ievērot LockApp.exe radīto CPU pārslodzi.

LockApp.exe mērķis ir izmantot inficētā datora resursus kriptorakšanas aktivitāšu veikšanai. Citiem vārdiem sakot, šīs ļaunprātīgās programmas izstrādātāji gūst peļņu no nelegālas jūsu sistēmas izmantošanas. Uz doto brīdi nav plašākas informācijas par to, kuru no digitālajām valūtām LockApp.exe vīruss rok.

Neskatoties uz šo faktu, ja jūs neveiksiet LockApp.exe dzēšanu, kibernoziedznieki var savienot inficētos datorus, veidojot datortīklus, tādejādi izraisot vēl bīstamākas sekas. LockApp.exe var radīt sekojošas problēmas: 

  • Sistēmas palēnināšanās;
  • Programmu avarēšana;
  • Dažas no programmām neielādējas;

Turklāt, ja jūsu datorā ir instalēts LockApp.exe riskam ir pakļauta ne tikai tā sistēma. Ļaunprātīgām programmām ir vairākas funkcijas un LockApp.exe var tikt izmantots arī personas datu iegūšanā. Visbiežāk kibernoziedznieki ievāc tādu informāciju kā e-pasta adreses, banku dati, reģistrēšanās informācija un cita veida informācija, kuru iespējams izmantot pikšķerēšanas veida krāpniecībā. 

Tāpat ir svarīgi noņemt LockApp.exe, kolīdz tā klātbūtne sistēmā ir atklāta. Tā kā kriptovalūtu rakšanas aktivitātes tiek veiktas procesu fonā, lietotāji var nepamanīt datora inficēšanas brīdi. Šim nolūkam speciālisti iesaka instalēt profesionālas aizsardzības programmatūras un regulāri veikt sistēmas skenēšanu, lai pārbaudītu to pret LockApp.exe. FortectIntego ir lielisks variants.

Digitālo valūtu racēji var maskēties P2P vietnēs kā legālas lietotnes

Lai arī uzbrucēji var iefiltrēt ļaunatūru ar ļaunprātīgu surogātpasta ziņojumu palīdzību, visbiežāk ļaunatūras tiek izvietots peer-to-peer jeb vienādranga (P2P) failu apmaiņas vietnēs. Lietotāji nevar atpazīt šo viltus lietotni, jo tā izstrādāta tā, lai atgādinātu legālu un godīgu programmatūru. Turklāt dažos gadījumos lietotāju apmānišanai kibernoziedznieki izmanto atpazīstamu uzņēmumu nosaukumus. 

Tāpēc speciālisti iesaka saglabāt modrību un nelejupielādēt programmatūras no neaizsargātām vietnēm. Tā vietā, lejupielādējiet savas lietotnes tikai un vienīgi no oficiālām mājaslapām un nekad neklikšķiniet uz reklāmām, kas reklamē programmas. Turklāt vislabākā piesardzības metode ir pretvīrusa programmas aktīva darbība jūsu datorā. 

LockApp.exe procesa pārtraukšana

Kriptovalūtu racēji satur vairākus elementus, kas tiem palīdz jūsu datoros veikt ļaunprātīgas aktivitātes. LockApp.exe dzēšana nav vienkāršs uzdevums, ja neesat pazīstami ar šo vīrusu. Šajā gadījumā pat neviens no regulāriem datora lietotājiem nespēs noņemt visus ar šo racēju saistītos elementus.

Taču vienmēr ir iespējams veikt LockApp.exe dzēšanu, veicot datora skenēšanu ar jaudīgu pretvīrusa programmu. Izmantojot šo metodi, jūs ne tikai apturēsiet LockApp.exe procesu, bet arī nodrošināsiet to, ka vīruss nākotnē neatgriežas jūsu datora sistemā. Lietojiet FortectIntego vai Malwarebytes šī procesa paātrināšanai.  

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Faili
Programmas
Salīdzināt