Noņem WhatsApp vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - May 2019 atjaunināšana

WhatsApp vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir WhatsApp vīruss?

WhatsApp vīrusa versijas

WhatsApp virus

WhatsApp vīrusu un krāpniecību daudzveidība

WhatsApp GhostCtrl vīruss

GhostCtrl ir Trojas zirgs, kas var maskēties par dažādām programmām, tostarp WhatsApp. Pēc instalēšanas viltotā WhatsApp lietotne pārņems kontroli pār ierīci. Tad hakeri var sākt vākt jebkādu informāciju, ko viņi vēlas, vai tie būtu zvanu žurnāli, teksta ziņojumi, numuri kontaktpersonu sarakstā, tālruņa GPS atrašanās vieta vai tīmekļa pārlūkošanas vēsture.

Papildus tam, visiem GhostCtrl ir iespēja ieslēgt / atslēgt tālruņa mikrofonu un kameru, kas nozīmē, ka jūs varat tikt izspiegots gan tiešsaistē, gan reālajā dzīvē.

Viltus lietotne izskatās kā īstā WhatsApp lietojumprogramma. Tādējādi to var būt grūti noteikt. Tādējādi vienmēr lejupielādējiet lietotnes tikai no drošiem avotiem.

WhatsApp balss ziņojuma Trojs zirgs

Ja jūs e-pasta ziņojumā esat saņēmis WhatsApp balss ziņu, visticamāk, ka jums ir uzbrukuši krāpnieki. Šādu surogātpasta e-pasta ziņu tēmas nosaukums saka “Missed voicemail” (“Neatbildēts balss pasts”), bet pati vēstule satur izdomātu informāciju par to, kad ziņa tika saņemta, un saite tās atskaņošanai.

Diemžēl, noklikšķinot uz pogas “Atskaņot”, jūs nenokļūsiet nekur citur kā uz ļaunprātīgu vietni, kur noziedznieki mēģinās jūs vilināt instalēt ļaundabīgās programmas, piemēram, pārlūku 6.5.

Šādas programmas, visticamāk, būs inficētas ar izspiedējvīrusu vai līdzīgiem vīrusiem, tādēļ jums vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem!

WhatsApp Gold afēra

Tā ir vēl viena krāpšanas shēma, kas paredzēta, lai ļaunprātīgi pierunātu lētticīgus lietotājus lejupielādēt ļaunprātīgu programmatūru, kas maskēta kā jauna WhatsApp funkcija. It īpaši krāpnieki izplata ziņojumus, kas mudina upurus atjaunināt savus kontus WhatsApp Gold premium versijia. Problēma ir tāda, ka šāda versija nepastāv.

Kad lietotāji noklikšķina uz ziņojumā norādītās saites, tā tūlīt novirza tos uz ļaunprātīgas programmatūras vietnēm un pakļauj lietotājus lielam riskam, ka to ierīču inficēšanas riskam.

WhatsApp virus

WhatsApp izmēģinājuma pakalpojuma afēra

Līdzīgs iepriekšminētajai krāpnieciskajai afērai, WhatsApp izmēģinājuma pakalpojuma krāpšana ir balstīta uz viltus ziņojumu nosūtīšanu upuriem, paziņojot, ka tiem beidzies WhatsApp gada izmēģinājuma termiņš un lietotājam jāabonē tā pagarināšana.

Lai lietotāji uzķertos uz šī fiktīvā piedāvājuma, krāpnieki mudina upurus sazināties ar “klientu portālu” un pierakstīties, izmantojot savu WhatsApp pieteikšanās informāciju.

Pēc tam upuriem tiek lūgts sniegt savu bankas informāciju, lai katru mēnesi vai reizi gadā iegādātos pakalpojuma abonementu.

Protams, iesniegtā informācija nonāk hakeru rokās, kas var iekasēt no jums milzīgu naudas summu par pakalpojumiem, kuri neeksistē.

Attēls ar WhatsApp vīrusuWhatsApp vīruss sastopams dažādos veidolos. Augstāk redzamajā attēlā parādīti pāris vīrusa versiju piemēri.

Viedtālruņa vīrusa izplatība

Ir daudz dažādu veidu, kā inficēties ar WhatsApp vīrusu:

 • Pārlūkojot tīmekli, jūs varat uzklikšķināt uz infekciozas reklāmas vai saites9
 • Lejupielādēt ļaunprātīgas lietotnes no avotiem ārpus oficiālajiem lietotņu veikaliem
 • saņemt ļaunprātīgas saites pašas WhatsApp lietotnes iekšienē
 • Saņemt surogātpastu, kas satur ļaunprātīgu saiti

Lai saglabātu drošību, jums jāiemācās būt skeptiskākiem attiecībā uz lietām. Nesteidzieties klikšķināt uz aizdomīgām saitēm, turieties pa gabalu no šaubīgām reklāmām, esiet uzmanīgi, atverot e-pasta pielikumus un atcerieties, ka WhatsApp nekad nesazināsies ar jums ārpus lietotnes. Ja viņi to dara, tie droši vien ir krāpnieki.

WhatsApp virus

WhatsApp vīrusa noņemšana

Atkarībā no vīrusa veida, jums varētu būt jāizmanto dažādas metodes, lai no jūsu ierīces noņemtu WhatsApp vīrusu.

Dažos gadījumos var būt pietiekami noņemt parazītu, izmantojot pretvīrusu programmatūru, piemēram, FortectIntego, bet citu ļaunprogrammu likvidēšanai jums jābūt gatavam strādāt nedaudz smagāk. Lai pabeigtu pilnīgu WhatsApp vīrusa noņemšanu, iespējams, būs jāatjauno tālruņa noklusējuma iestatījumi vai atkārtoti jāinstalē programma.

Izskatiet lietderīgus padomus kā noņemt vīrusu, kas doti mūsu vietnē Android vīrusa noņemšanas norādījumos.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā WhatsApp vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet WhatsApp no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē WhatsApp un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast WhatsApp vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet WhatsApp no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs WhatsApp vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, WhatsApp ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet WhatsApp no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies WhatsApp un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu WhatsApp noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet WhatsApp no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies WhatsApp un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu WhatsApp dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet WhatsApp no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet WhatsApp vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu WhatsApp noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no WhatsApp pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās