Noņem WeChat vīrusu (Noņemšānas gids) - Bezmaksas gids

WeChat vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir WeChat vīruss?

Kibernoziedznieki mērķē uz WeChat lietotājiem, meklējot to naudu un vērtīgu personīgo informāciju

WeChat vīruss

WeChat vīruss ir vispārējs termins, ko izmanto, lai aprakstītu dažādus ļaundabīgo programmu variantus. Noziedznieki bieži mēģina sūtīt ļaunprātīgas saites potenciālajiem upuriem, izmantojot likumīgu tūlītējās ziņojumapmaiņas programmatūru un aizvilina tos uzkompromitētām vai pikšķerēšanas tīmekļa vietnēm ar nolūku izkrāpt naudu vai personīgu informāciju.

WeChat no Tencent, Ltd. ir viena no populārākajām tūlītējās ziņojumapmaiņas lietojumprogrammām. Tas pārsniedz 889 miljonus ikmēneša aktīvo lietotāju (pamatojoties uz ChinaChannel ziņojumu), un tas dominē Ķīnā . Tas ir pazīstams arī kā Weixin un pirmo reizi tika atklāts 2011. gadā.

Ar šo saziņas platformu izplatītie vīrusi un krāpšana nevar tikt saistīta ar tā oficiālo izstrādātāju. WeChat / Weixin, Facebook, Whatsapp, Viber, Gmail vai eBay Facebook, ir tikpat populāri saziņas rīki, kas ļauj krāpniekiem medīt potenciālos upurus, tos maldināt un uzlauzt to kontus vai pārliecināt tos instalēt bīstamus vīrusus.

Ir viens īpašs “vīruss”, uz kuru mēs vēlētos norādīt. Jau 2016. gada janvārī Tencent publicēja tīmekļa lapu ar nosaukumu The Story of Me and WeChat” (“Stāsts par mani un WeChat”), kas lietotājiem ļāva redzēt pārskatu par to darbībām, izmantojot lietotni, dažus statistikas datus un līdzīgu informāciju.

Tomēr drīz vien sāka izplatīties baumas, ka tīmekļa vietne ir kompromitēta, un tās apmeklējums liek pazust visai upura naudai no Alipay konta. Tencent ir apstiprinājusi, ka šie ziņojumi ir afēra un ka vietne ir pilnībā droša apmeklēšanai.

Ziņojumapmaiņas lietotni kompromitēja arī nopietns uzbrukums App Store 2015. gada septembrī. Uzbrucēji izveidoja viltus kopiju Xcode, programmai, ko izmantoja iOS lietotņu izveidei. Viltotā kopija tika nodēvēta par XcodeGhost . Tā ļāva uzbrucējiem izmantot izveidotās lietotnes, lai nozagtu privātu informāciju par upuriem un pārnestu to uz noziedznieku serveriem. Viena no inficētajām lietojumprogrammām bija WeChat. Tencent atklāja, ka kompromitēta bija tikai 6.2.5 versija.

App Store ir noņēmis viltoto programmatūru un nodrošinājis, ka lietotņu izstrādātāji izmanto pareizo Xcode versiju.

WeChat vīrusa piemēriWeChat ir populāra ziņu aplikācija, ko dažkārt kibernoziedzinieki izmanto, lai nosūtītu krāpnieciskas ziņas ar ļaunprātīgu saturu. Augstāk redzāmā ziņa attēlo WeChat viltus ziņu - baumas par "Stāsts par mani un WeChat" lapas vīrusu bija nepatiesas.

Padomi kā uzturēt drošu savu kontu:

 • Lai turētu krāpniekus pa gabalu un bez raizēm turpinātu izmantot šo populāro ziņojumapmaiņas lietotni, nepievienojiet svešiniekus;
 • Pieslēdziet savu kontu uzticamam e-pastam vai mobilajam tālrunim, lai varētu atgūt savu kontu, ja pazaudējat tālruni vai ja tas tiek nozagts;
 • Ja kāds lūdz jums naudu, izmantojot šo tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotni, neuzticieties viņam. Pat ja tas ir kāds, ko jūs pazīstat, pazvaniet viņam un vaicājiet, vai no viņa ir sūtīts naudas lūgšanas ziņojums;
 • Nekad nesniedziet personas datus, izmantojot sociālo ziņojumapmaiņas platformu, jo īpaši svešiniekiem;
 • Saglabājiet savu Weixin paroli privātu;
 • Nekad neklikšķiniet uz svešinieku sūtītajām saitēm, pat ja viņi jums sola milzīgas atlaides populāros interneta veikalos, bezmaksas lietošanai, bezmaksas dāvanas, kuponus vai bezmaksas pakalpojumus. Jūs varat tikt ievilināts ļaunprātīgās vai krāpnieciskās vietnēs. Ja jūs izmantojat WeChat kā tīmekļa vietni, jūs pat varat inficēt datoru ar izspiedējvīrusu vai Trojas zirgiem!

WeChat vīrusu izplatīšana

WeChat lietojumprogrammas ir pieejamas Windows PC, Mac, iPhone un Android tālruņu lietotājiem. Mēs iesakām lejupielādēt programmatūru tikai no tās oficiālās izstrādātāja vietnes www.wechat.com. Neuzticieties nekādām citām vietnēm un nekad nepiekrītiet lejupielādēt no tām programmatūru, jo tās var censties piekomplektēt papildu programmatūru jūsu izvēlētajai programmai un piespiest to instalēt.

Izmantojot likumīgu lietotni, jūs neesat aizsargāts no krāpniekiem, kas mēģina maldināt upurus, nosūtot viņiem pārliecinošas ziņas. Tomēr, ja jūs ievērojat mūsu sniegtos padomus, jums vajadzētu klāties labi. Izmantojiet drošas paroles, nekad nevienam neatklājiet tās, nepievienojiet svešiniekus un nekad neatveriet aizdomīgus vietrāžus URL, ko sūtījuši svešinieki vai pat jūsu radinieki.

Noņemiet WeChat vīrusu

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu dators vai mobilā ierīce ir kompromitēta, ir ļoti svarīgi nekavējoties noņemt WeChat ļaunprogrammatūru. Lai to panāktu, iesakām izmantot pretspiegošanas vai pretļaunatūras programmas, piemēram, FortectIntego. Ja lietojat Mac, apsveriet iespēju izmēģināt Malwarebytes programmatūru.

Norādījumi, kas sniegti zem raksta, ir paredzēti Windows lietotājiem, kuri, izmantojot tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotnes tīmekļa versiju, nejauši inficējuši savus datorus ar ļaunprātīgu programmatūru. Ja jūsu Android ierīce ir kompromitēta, mēs iesakām izlasīt šos Android vīrusa noņemšanas norādījumus.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā WeChat vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem WeChat lietojot Safe Mode with Networking

izvēlieties uzticamu ļaunprogrammatūras noņemšanas programmatūru, lai izdzēstu Weixin vīrus. Novērsiet draudus pēc sistēmas sāknēšanas Safe Mode/Drošajā režīmā ar Networking/tīklošanu [/ GI].

[GI=method-2]

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem WeChat

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet WeChat noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no WeChat un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās