SpyHunter apskats, bezmaksas lejupielāde

123

SpyHunter 5 ir ļoti efektīvs laitīgo programmu likvidētājs ar vieglu lietošanu. Šī programma ir perfekta gan priekš privāta datora, gan profesionāla. To lieto, lai noņemtu vīrusus, datoru parazītus, utt. 

Ir pieejamas divas versijas – SpyHunter Free un SpyHunter Registered. Triāla versija ir radīta, lai skenētu datoru un atrastu vīrusus. Lietotājiem par to nav jāmaksā. Tomēr, ja vēlaties dzēst vīrusus, Jums nepieciešama licenzētā versija. Šī versija piedāvā 24/7 bezmaksas tehnisko atbalstu (Spyware HelpDesk), vīrusu dzēšanu un datubāžu atjaunināšānu.

Lietotāji var pievienot Support Ticket vai arī sazināties ar SpyHunter telefoniski, ja programma nevar atrast vīrusu, kurš ir sistēmā. Tomēr grūti noticēt, ka tas būs nepieciešams, jo datubāzē ir gandrīz 13 000 vīrusu.

''Vai varu uzticēties SpyHunter?”, ir Jūsu jautājums, tad mūsu atbilde ir jā. SpyHunter sniedz visu nepieciešamo atbalstu un drošību un ir akreditēts Checkmark Certification System of West Coast labs, kuri ir vieni no vadošajiem pret-vīrusu programmu testēšanā.

Lejupielādē SpyHunter 5

Jaunākā programmas versija ir SpyHunter 5. Tas ir savienojams ar Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Vista un XP. Mac OS lietotājiem vajadzētu drusku pagaidīt – bet mēs garantējam, ka SpyHunter priekš Mac ir radīšanas procesā. Taču, mēs brīdinam, ka SpyHunter priekš Mac NAV saistīts ar šo pret-vīrusu programmu vai Enigma Software. Tā ir datorspēle, kura pieder Aspyr Media un ir atrodama dažādāš web adresēs.

Ja Jūs vēlaties lejupielādēt SpyHunter Jūsu datorā, Jums vajadzētu paturēt prātā, ka tikai Enigma Software (programmas izstrādātāji) oficiālie partneri var izsniegt Jums SpyHunter 5 reģistrācijas atstlēgu. Viruss.lv ir viens no vecākajiem sadarbības partneriem un variet būt droši, iegadājoties to no viruss.lv.

Ja Jūs interesē uzlauztā SpyHunter versija, paturiet prātā, ka tā ir nelegāla, Cilvēki, kuri lieto šo programmu var tik sodīti. Kā arī programmas izstrādātaji var atrast šīs versijas un bloķēt tās. Visbeidzot šīs versijas var saturē vīrusus un radīt Jums vairāk problēmu nekā nepieciešams. Nelejupielādējiet SpyHunter no torentiem. 

SpyHunter salīdzinājums

SpyHunter vs Malwarebytes AntiMalware

SpyHunter un Malwarebytes AntiMalware ir diezgan līidzīgas programmas. Tās abas piedāvā bezmaksas versijas un licenzētās maksas versijas. Neskatoties uz to ka Malwarebytes tiek reklamēta kā bezmaksas programma, tikai tās maksas versija garantē pastāvīgu Jūsu sistēmas drošību.

IR cilvēki, kas saka, ka šī programma palēlina Jūsu datora ātrumu, ja Jūs negirbat zaudēt datora ātrumu uz drošības rēķina, Jums jāapsver SpyHunter. Turklāt, ja klientu atbalsts ir Jums svarīgs, tad padomājiet divreiz pirms instalējiet Malwarebytes pret-vīrusu. Ir ļoti daudz neapmierinātu klietnu, kuri anv saņemuši nekāu atbalstu no izstrādātājiem.

Daudz detalizētāku salīdzinājumu variet atrast šeit.

SpyHunter vs McAfee

SpyHunter un McAfee pieder divām dažādām kategorijām, tādējādi prātīgāk būtu izvēlēties abas programmas, nevis prātot, kura ir labāka. Lietojot SpyHunter UN McAfee, Jūs varat sagaidīt visaugstāko drošības līmeni, jo abas šīs programmas piedāvā divus dažādus drošības slāņus. Ja vīruss tiek cauri vienam, otrs to apturēs. Tomēr, ja sistēmas ātrums ir Jums svarīgs, Jums būtu tomēr jāizvēlas vienu pret-vīrusu programmu. Šīm programmām ir līzīgas vīrusu datubāzes tomēr to ceas krasi atšķiras, tādēļ, mēs iesakam SpyHunter 5. Pilns šo programmu salīdzinājums, pieejams šeit.

SpyHunter vs Spybot

Salīzinoši nesen SpyHunter un Spybot sāka tikt uzskatītas kā daudz maz līdzīgas programmas. Tomēr, laiki maināš un tehnoloģijas attīstās, katru dienu, tātad Jums jāmēģina tikt tām līdz. Diemžēl Spybot radītāji ir piemirsuši to darīt. Viņu programma šķiet novecojusi, ar niecīgu vīrusu datubāzi un vāju vīrusu dzēšanas rīku. Tajā pašā laikā, SpyHunter piedāvā viegli lietojamu darba virsmu, spēcīgu skeneri un neparastu funkciju – Spyware HelpDesk. SpyHunter tiek uzskatīts kā viens no stiprākajiem vīrus likvidētājiem. More vairāk detaļu par SpyHunter un Spybot – Atrodi & Iznīcini.

SpyHunter vs Webroot

Webroot ir plaši zināma pret-vīrusu programma, kas izskatās īpaši pievilcīga dēļ tās virtuālās stuktūras, kas palīdz neatstāt redzemas sekas sistēmā. Arīdzan tā piedāvā sekojošus pakalpojumus, kā sistēmu drošību, idenditātes aizsardzību, paroļu menedžeri utt. Dažas šīs funkcijas nevar atrast SpyHunter programmā, jāpiezīmē, ka Webroot nav iespējams izmēģināt bez maksas. Starp citu, tā var nespēt atklāt jaunākos draudus Jūsu datoram.

Ja Jūs vēlaties viegli lietojamu programmu ar lileu vīrusu datubāzi un Spyware HelpDesk funkciju, kas palīz atbrīvoties no JEBKURA vīrusa, Jums jāizvēlas SpyHunter. Gluži kā Webroot, SpyHunter nepatērē datora resursus un nepadara datoru lēnāku. Un tas ļauj bezmaksas pārbaudīt Jūsu datora drošību. Vairāk plusu un mīnusu par Webroot SecureAnywhere Antivirus un SpyHunter 5.

SpyHunter vs Bitdefender

Bitdefender ir spēcīga pre-vīrusu programma. Tomēr, ja vēlaties pasargāt sevi no nevēlamām programmām kā pārluku hijackers un reklāmprogrammām, Jums vajadzētu lietot to kopā ar SpyHunter, kurš ir tam paredzēts. Arī Jūsu dators var palikt drusku lēnāks lietotjot Bitdefender, taču tas nav novērots lietojot SpyHunter 5.

SpyHunter vs AVG

Ir dažādi viedokļi par AVG Antivirus. Ir lietotāji, kas ir laimīgi par šo programmu un ir lietotāji, kas ir vīlušies. Ziniet, ka AVG tiek lietots, lai izplatītu citas programmas, kas nāk komplekta ar AVG. SpyHunter to nedara. Papildus tam, AVG pieprasa lietotājiem instalēt papildus rīkus vīrusu dzēšanai. Visbeidzot, AVG var izraisīt komerciālu reklāmu parādīšanos Jūsu datoros. Ja vēlaties no tā izvairīties, izvēlieties citu pret-virusu programmu

SpyHunter FAQ

Jautājums: Meklēju uzticamu pret-vīrusu programmu, papētiju piedāvātos variantus internetā, atradu un lejupielādēju SpyHunter. Viss šķiet kārtībā, bet mans draugs saka, ka viņš redzējis daudz negativu atsauksmu par šo programmu. Vai sliktās atsauksmes ir uzticamas?

Atbilde: Tas ir apsveicami, ka papētijāt informāciju pirms lejupielādējat programmas. Tomēr paturiet prātā, ka nevar uzticēties visam, kas rakstīts internetā. Daudzi forumi un adreses pieder SpyHunter konkurentiem un, protams, ka viņi darīs visu, lai Jūs izvēlētos viņu produktu nevis SpyHunter. SpyHunter ir certificējuši West Coast Labs Checkmark Certification program, kas ir neatkarīgs testēšanas institūts. Šī programma arī ir OPSWAT Certified Partner un ir pieminēta PC World, The Wall Street Journal, Forbes un citos atpazīstamos avotos.

Jautājums: Man nepieciešama programma, kas izdzēsīs vīrusus no mana datora. Es gribu lejupielādēt SpyHunter, bet pirms to daru, gribēju Jums pajautāt vai SpyHunter ir uzticama programma?

Atbilde: Daudzi mums jautā “Vai SpyHunter ir vīruss?'', ''vai varam uzticēties SpyHunter?'' utt. SpyHunter (Enigma Software) ir legāla programma, kuru ir testējuši atpazīstamie West Coast Labs Checkmark Certification. Ja web adrese saka, ka SpyHunter ir vīruss, pastāv liela iespēja, ka tā reklamē konkurentu produktu. Šie apskati nav profesionāli, līdz ar to labāk ir tos ignorēt.

Jautājums: Man nepieciešama bezmaksas pret-vīrusu programma, draugs ieteica SpyHUnter, vai tā ir bezmaksas?

Atbilde: Nē, SpyHunter 5 ir maksas programma, taču Jūs varat instalēt bezmaksas skeneri, kas noteiks vai Jūsu dators ir inficēts vai nē.

Jautājums: Esmu tikko iegādājies jaunu datoru un meklēju pret-vīrusu prgrammu, lai būtu drošībā. Es labprāt izmēģinātu SpyHunter, bet redzu daudz un dažādus viedokļus par šo programmu. Vai SpyHunter ir blēdība?

Atbilde: Mēs saņemam daudz jautājumus par SpyHunter, vai programma ir droša, vai programma ir blēdība utt. Tā nav blēdība. Tā ir legāla programma ko izstrādājuši Enigma Software. Tā ir pārstāvēta dažādās web adresēs vairāk nekā 10 gadu – vai blēdība izturētu tik ilgi? Arīdzan, vai to būtu apstiprinājuši West Coast Labs Checkmark Certification?

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
SpyHunter Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
SpyHunter Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot SpyHunter 5, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
SpyHunter 5 ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. SpyHunter 5 maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
vairāk nekā 40.000.000 lejupielādes!
vairāk nekā 40.000.000 lejupielādes!
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ugnius Kiguolis ir profesionāls ļaundabīgo programmu analītiķis, kā arī Viruss.lv dibinātājs un īpašnieks.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Apskats citās valodās