Par mums

Atjaunināts

Viruss.lv ir projekts, kas veltīts, lai palīdzētu cilvēkiem uzzināt vairāk par spiegprogrammām, ļaunprātīgām programmām, reklāmprogrammām un citām bīstamām programmām, kas ir izplatītas internetā . Viruss.lv ir viens no lielākajiem avotiem ar drošību saistītu informācijas ieguvei, kas ir būtiska, mēģinot novērst vai noņemt vīrusu – skaidri un profesionāli rakstīti parazītu apraksti, detalizētas noņemšanas instrukcijas, pret-spiegprogrammu un pret-vīrusu programmu apskati, ziņu raksti un daudz kas cits.

Viruss.lv nav jauniņais šajā sfērā. Projektā iesaistītie cilvēki sāka analizēt ļaunprātīgās programmas (spiegprogrammas, reklāmprogrammas, trojas vīrusus utt.) 2004. gadā. Kopš pirmās dienas viņu misija palikusi nemainīga – palīzēt tikt vaļā no JEBKURA vīrusa.

Viruss.lv nodirošina augstākās kvalitātes informāciju par ļaunprātīgām programmām un vispārīgu datora drošību. Publicētais saturs ir sadalīts vairākās kategorijās:

JAUNUMI – uzzini jaunāko informāciju par datoru drošību

Internets mainās katru mirkli. Katru dienu tiek radīti jauni vīrusi, atklātas būtiskas vājības, jaunas drošības programmu versijasm un dažnedažādi pētijumi. Tādēļ radījām sadaļu JAUNUMI. Šeit Jūs varat atrast informāciju par, ar spiegprogramma saistītām problēmām, bīstamām parazītprogrammām, drošības programmu izdošanu un citiem svarīgiem notikumiem. Protams, mēs neaizmirstam par SPAMu, uzmacīgām reklāmām un informācijas zagšanu.

Doties uz Jaunumi

ĻAUNPRĀTĪGĀS PROGRAMMAS – lasi par jaunākajiem vīrusiem un kā tikt no tiem vaļā

Ļāunprātīgās programmas ir lielākā viruss.lv kategorija, kura iekļauj visu veida parazītprogrammas. katru dienu mūsu eksperti papildina šo sadaļu, tākā nav brīnums, ka tur ir vairāk nekā 8000 parazītprogrammas un to skaits aug. Katrs apraksts sniedz detalizētu informāciju par vīrusa uzvedību, tā izplatīšanas tehnikām un noņemšanas metodēm. Lietotāji var atrast soli-pa-solim noņemšanas gidus un ieteicamos rīkus automātiskai vīrusu noņemšanai. Programmas, kuras atrodas sarakstā, parsti, tiek lietotas testējot vīrusus. Katrs aprasts ir papildināts informāciju, kura atklājas pēc kāda laika, kad vīrus ir saķerts.

Doties uz Ļaunprātīgās programmas

PROGRAMMAS – salīdzini labākās ļaunprātīgo programmu likvidēšanas programmas

Mūsdienās ir daudz un dažādas pret-vīrusu programmas. Taču ne visas ir vienā līmenī – dažas ir labākas vīrusu likvidēšānā, citas garantē augstāku aizsardzību. Tādēļ mēs izlēmām izveidot speciālu programmu sadaļu un palīzēt lietotājiem izvēlēties labāko pret-vīrusu programmu. Šeit Jūs atradīsiet dažādu programmu apskatus, testu rezultātus un vispārīgo vērtējumu.

Doties uz Programmas

FAILI – uzzini no kuriem failiem labāk izvairītiies

Sadaļai FAILI ir daudz kopīga ar ĻAUNPRĀTĪGĀS PROGRAMMAS sadaļu, jo vīrusi taču satur failus. Visi faili ir sagrupēti pēc to tipa, piemēram, paplašinājumi. Vairumam ir īsi apraksti, un Jūs vienmēr zināsiet, kurš ir nekaitīgs fails un kuri nav tie labākie. Saraksts tiek nepārtraukti papildināts.

Doties uz Faili

PAJAUTĀ MUMS – saņem viruss.lv klientu atbalstu

Galvenais mērķis ir palīzēt cilvēkiem cīnīties pret dažnedažādiem datoru parazītiem, ļaunprātīgām programmām, trojas vīrusiem utt. Mēs cenšamies lietotājus iedrošināt lietot manuālu vīrusu noņemšanas instrukcijas, taču, dažreiz, tas ir gandrīz neiespējami, jo internets ir pilns ar sarežģītiem un viltīgiem vīrusiem, no kuriem var tikt vaļā tikai ar augstākas grūtības pakāpes instrukcijām. Lai palīdzēt cilvēkiem ietaupīt laiku un izvairīties no iespējamām problēmām, mēs radījām Pajautā mums sadaļu. Nekautrējies jautāt, komentēt citu lietotāju jautājumus un piedalīties diskusijās. Mēs būsim priecīgi Jums palīzēt.

Doties uz Pajautā mums (viruss.lv klientu atbalsts)

Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar Viruss.lv, Jūs varat ar mums sazināties šeit: Sazinies ar mums. Prviātuma politika, Lietošanas noteikumi, Saistību atruna un Atklātuma politika.

Faili
Programmas
Salīdzināt