Lietošanas noteikumi

Atjaunināts

Paldies, ka apmeklējāt Viruss.lv. Lūdzu, rūpīgi izlasiet informāciju pirms apmeklējietšo adresi, jo lietojot to un/ vai lejupielādējot programmu, kura tiek piedāvāta šajā vietnē, norāda ka Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat Lietošanas noteikumiem, lūdzu, pārtrauciet lietot šo mājaslapu.

Termini ”Viruss.lv”, ”Pakalpojumi”, ”Vietne”, ”mēs” tiek attiecināts un vietnes īpašniekiem un termins ”Jūs” attiecināts uz vietnes lietotājiem.

  1. Viruss.lv ir publiska vietne, kura ir paradzēta cīņai ar vīrusiem. Šī ir informējoša vietne, kas piedāvā kvalitatīvu bezmaksas informāciju tās lietotājiem. Vietne satur datubāzi ar parazītprogrammām, jaunumiem saistībā ar interneta drošību un spiegprogrammām, programmām, kas paredzētas vīrusu noņemšanai, failiem, kas saistīti ar personīgo drošību, privātumu un/ vai spiegprogrammām un Pajautā mums sadaļu.
  2. Vietne var būt sadarbībā ar jebkuru no ieteiktajiem produktiem. Daži no šiem produktiem (pret-spiegrprogrammas, pret-vīrusi, optimizētāji, utt.) ir maksas. Mēs varam saņemt sadarbībam komisiju, kad lietotājs iegādājās kādu no šiem produktiem no vietnes Viruss.lv. Visas šīs programmas ir legālas un tikušas pārbaudītas pirms ievietošanas vietnē. Taču, lejupielādējot programmas no Viruss.lv, tas ir uz Jūsu atbildību. Vietne neuzņemas atbildību par šo programmu precizitāti vai darbību.
  3. Viruss.lv un tā sadarbības partneri nenovēro vai recenzē jebkuru no web adresēm, kuras ir savienotas ar Pakalpojumiem vai labojumiem, aprakstiem un komenātriem viruss.lv vietnē. Kad klikšķiniet uz vietnēm, kuras ir Viruss.lv lapā, visi lietotāji apstiprina, ka Viruss.lv nav atbildīgs par šo vietņu saturu un precīzumu.
  4. Lietotāji var ievietot komentārus un atsauksmes Viruss.lv un tā sadarbības partneriem. Jūs piekrītat nepublicēt nelikumīgu, aizskarošu, uzmācīgu, vulgāru, apmelojošu,draudošu, neķītru, pagānisku, naidpilnu, rasistisku, etniski aizskarošu informāciju vai pārņemt ar autortiesībām aizsargātus materiālus, ieskaitot jebkura materiāla, kas veicina rīcību, kas būtu uzskatāma par noziedzīgu nodarījumu, pārkāpj citu personu tiesības , vai kā citādi pārkāpj jebkurus piemērojamos vietējā, valsts vai starptautiskos tiesību aktus.
  5. Ievietot informāciju, kas aizsargāta ar autortiesībām nav atļauta un Jūsu komentāri, labojumi un apraksti tik noņemti no vietnes. Viruss.lv un tā sadarbības partneri ir tiesīgi pēc to ieskatiem, rediģēt, atteikties publicēt rakstu vai noņemt jebkuru materiālu komentāros vai citos rakstos. Viruss.lv un tā sadarbības partneri ir tiesīgi pēc to ieskatiem liegt pieeju vietnei/web adresei, ko sistēma piedāvā vispārīgai publiskai lietošanai. Neautorizēta un nelikumīga vietnes lietošanas var tikt izmantota, lai pieprasītu atlīdzību par radītajiem zaudējumiem.
  6. Pakalpojumu un mājas lapas lietošana ir uz Jūsu pašu atbildību. NE VIRUSS.LV, NE SADARBĪBAS PARTNERI NAV ATBILDĪGI PAR KĀDA CITA ZAUDĒJUMIEM VAI TRAUMĀM VAI TIEŠIEM, NETIEŠIEM, IZRIETOŠIEM, SPECIĀLIEM, SODĀMIEM ZAUDĒJUMUMIEM, LIETOJOT VAI APMEKLĒJOT VETN, VAI NESPĒJU PIEKĻŪT UN IZMANTOT PAKALPOJUMUS UN VIENTES UN PIEEJAMO INFORMĀCIJU PAR PAKALPOJUMIEM UN VIETNĒM VAI IZRIETOŠĀM SEKĀM PAR JEBKĀDĀM DARBĪBĀM VAI REZULTĀTIEM LIETOJOT INFORMĀCIJU, KURU IEGUVAT NO PAKALPOJUMIEM UN VIETNĒM . AR ŠO JŪS ATSAKATIES NO VISĀM UN JEBKĀDĀM PRASĪBĀM PRET VIRUSS.LV UN TĀ SADARBĪBAS PARTNERIEM, DIVĪZIJĀM, AĢENTIEM, PĀRSTAVJIEM UN LICENZORIEM, LIETOJOT KĀDU NO PAKALPOJUMIEM UN VIETNĒM UN INFORMĀCIJU, KAS TUR IR PIEEJAMA.
  7. Jebkuru komentāru, korekciju, rediģējumu Jūs publicējat iekš Pakalpojumiem un/ vai vietnēm, ir un būs uztverta kā nekonfidenciāla un nepatentēta informācija. Jūs uzņematies pilnu atbildību par satur, kuru Jūs publicējat un Jūs dodat Viruss.lv un tā sadarbības partneriem ir tiesības rediģēt, kopēt, publicēt un izplatīt jebkuru informāciju vai saturu jebkādos nolūkos.
  8. Kā Virsuss.lv lietotājs, Jūs varat saņemt regulārus jaunumus Jūsu e-pastā un laiku pa laikam, e-pastus no administrācijas. Jūs varat tikt informēts par jaunumiem un uzlabojumiem. Mēs mēginam limitēt saziņu caur e-pastu ar sistēmu administrātoriem pēc iespējas vairāk, taču, kad e-pasts ir nosūtīts un saņemts atpakaļ ar nepareizu adresi, mēs centīsimiem atrast pareizo e-pasta adresi izmantojot savienotās vietnes un atzīmēsim, ka Jūsu informācija tiks atvienota.
  9. Šie Lietošanas noteikumi un jebkuri strīdi, kas izriet no/ vai saistīti ar pakalpojumu un vietni tiek regulēti un jāinterpretē un jāizpilda saskaņā ar Lietuvs likumdošanu. Lietojot vai publicējot šājā vietnē, Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.
  10. Šo Lietošanas noteikumu pārkāpšana veicinās pieejas liegšanu un publicētās informācijas noņemšanu. Jebkuri strīdi, kas izriet no Viruss.lv lietošanas tiks izskatīti caur Lietuvas tiesu sistēmu.

Vairāk lasi par Viruss.lv projektu šeit: Par mums. Privātuma politika, Saistību atruna un Atklātuma politika. Ja Jums ir kādi jautājumi sazinaties ar mum šeit: Sazinies ar mums.

Faili
Programmas
Salīdzināt