Combo Cleaner apskats, bezmaksas lejupielāde

Combo Cleaner – profesionāla Mac darbības uzturēšanas programma ar ļoti efektīvu pretvīrusu rīku

Combo Cleaner ir efektīvs sistēmas optimizētājrīks un pretvīrusu programmatūra Mac operētājsistēmām, kas savienojamas ar Yosemite, El Capitan un Sierra struktūrām. Tā jaudīgais pretvīrusu rīks ir spējīgs noteikt un lividēt kiberdraudus, tādus kā ļaunatūras, reklāmprogrammatūras un citas potenciāli nevēlamas programmas. Combo Cleaner spēj veikt ne tikai adekvātu aizsardzību pret ļaunprātīgām programmām, bet tas arī iekļauj Diska tīrītāju, Lielo failu meklētāju, Failu kopiju meklētāju, Privātuma skenētāju un Programmatūru atinstalēšanas rīku.

Lietotāju vidū nereti valda nepareizs priekštats par to, ka kiberinfekcijs neskar macOSj, un šī iemesla dēļ viņi bieži vien neveic būtiskus aizsardzības soļus un neizmanto pamatīgas pretvīrusu programmatūras. Taču Mac ļaunatūras patiešām pastāv un kļūst aizvien izplatītākas. Potenciāli nevēlamas programmas, piemēram, reklāmprogrammatūras, var būt kaitinošas (jo sevišķi, ja nekas netiek darīts to noņemšanas labā), taču salīdzinājuma ar tām daudz bīstamāki vīrusi kā MacDownloader, KeRanger un X-agent var radīt pamatīgākas sekas – sensitīvu datu zādzības, personisko failu bloķēšanu u.c.

Combo Cleaner ir viens no labākajiem ļaunatūru problēmu risinājumiem, jo tas neizmanto atvērtā pirmkoda rīkus draudu noteikšanai, bet gan tā vietā balstās uz motivētu kiberdrošības izpētes komandu, kas ik pēc dažām stundām atjauno savu datubāzi. Turklāt – šī datubāze iekļauj ne tikai macOS vīrusus, bet arī izmanto PC ļaunatūru datubāzi. Tā kā Mac operētajsistēmā darbojošās ierīces nevar tikt inficētas ar Windows vīrusiesm, šī funkcija aptur inficēto failu izplatību uz ierīcēm, kas izmanto Windows..

Kopumā Combo cleaner ir ideāls palīgs jebkurai macOS ierīcei, lai aizsargātos pret kiberdraudiem, kā arī, lai nodrošinātu vienmērīgu sistēmas darbību, izmantojot dažādas optimizēšanas funkcijas. 

Instalēšana un funkcionalitāte

Lietotāji var lejupielādēt un instalēt lietotni no oficiālā Mac Lietotņu veikala un izmēģināt to bez maksas. 

Instalēšanas process ir ātrs un viegls: lietotājiem ir vienkārši jālejupielādē instalēšanas rīks un jāuzvelk ikona Lietotņu mapē. Kolīdz Combo Cleaner ir uzinstalēts, lietotājs redzēs visu tehnisko Mac informāciju, piemēram, kopējo diska apjomu, izmantoto RAM, kā arī CPU lietojumu. 

Dashboard

Programmas interfeiss ir ļoti plūstošs un viegli lietojams. Atsevišķām funkcijām var piekļūt informācijas paneļa kreisajā pusē. Lietotāji var uzsākt pilno sistēmas skenēšanu, kas pārbaudīs kļūdas, failu kopijas, privātuma problēmas un kiberdraudus. Pilnā skenēšana aizņem aptuveni 20 minūtes (tas ir atkarīgs no cietā diska apjoma), taču lietotāji tik un tā skenēšanas laikā var izmantot arī citas funkcijas. 

Kolīdz skenēšana ir pabeigta, lietotāji uzreiz redzēs rezultātu. Taču, neizmantojot Premium versiju, lietotājiem iespējama tikai diska tīrīšana, lielāku failu un kopiju identificēšana. Pilnīgai sistēmas labošanai būs nepieciešams iegādāties pilno lincenci.

Galvenās Combo Cleaner funkcijas

Combo Cleaner funkcijas var uzlabot Mac darbību, izmantojot sekojošus rīkus:

  •  Pretvīrusu rīks. Viena no visvērtīgākajām Combo Cleaner vērtībām ir tā pretvīrusu rīks, kurš ir ļoti efektīvs mac OS ļaunatūru noteikšanā un dzēšanā. Turklāt šī lietotne var atklāt arī Windows vīrusus. Bez tam reklāmprogrammas un PNP var ne tikai traucēt pārlūkprogrammu lietošanu, bet arī rezultēties sensitīvu datu noplūdē vai pat identitātes zādzībā (ir zināms, ka ļaunatūras pāradresē lietotājus uz pikšķerēšanas un atbalsta krāpniecības shēmu vietnēm);
  • Diska tīrītājs. Šī funkcija ļauj lietotājiem ātri atbrīvoties no nederīgiem un pagaidu failiem un iztīra sistēmu nepārtrauktākai un ātrākai datora darbībai;
  • Lielie faili.  Veci un aizmirsti faili nereti var ierīcē aizņemt daudz vietas un to noslogot. Šī funkcija ļauj atrast neizmantotus failus, nosakot to atrašanās vietu, apjomu u.tml. 
  • Failu kopijas. Duplikātfaili nav nekam derīgi, taču tos var būt grūti atklāt, jo tie ir noglabāti dažādās datora lokācijās. Tādēļ šī funkcija var palīdzēt lietotājiem identificēt visas failu kopijas un tās dzēst. Ņemiet vērā, ka šī funkcija darbojas arī, meklējot failus ar atšķirīgiem nosaukumiem.
  • Privātuma skeneris. Lietotāji, kuri satraucas par savu privātumu, var justies droši, izmantojot Combo Cleaner programmas Privātuma skeneri. Šī funkcija veic ierīces skenēšanu, lai noteiktu sīkdatnes, pārlūka vēsturi un tiem līdzīgus datus. Lietotāji var izmantot arī pilno pārlūka pārstartēšanas funkciju, ko var izmantot uz Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox u.c. 
  • Atinstalēšanas rīks. Šis ir ideāls risinājums lietotājiem, kuriem ir problēmas ar potenciāli nevēlamu lietotņu dzēšanu.

Cena. Vai ir vērts ieguldīt šajā rīkā? 

Gluži kā jebkura cita legāla programmatūra Combo Cleaner nav pieejams bez maksas, vismaz ne tā pilno funkciju izmantošanai. Kā jau tas tika minēts iepriekš, lietotni iespējams bez maksas lejupielādēt no Apple veikala vai tās oficiālās vietnes. Tad lietotāji var veikt pilno sistēmas skenēšanu, iztīrīt disku un atbrīvot sistēmu no failu kopijām. Citu funkciju, tādu kā pretvīrusu skenēšanas rezultātu/tīrīšanas, programmu atinstalēšanas rīka un privātuma skenera, izmantošanai lietotājiem nepieciešams iegādāties pilno Premum programmas versiju.

Lietotāji var izvēlēties no divām iespējām: Viena lietotāja licence un Ģimenes/Uzņēmuma licence. Tiem, kuri mājās izmanto tikai vienu ierīci, var iegādāties vienam lietotājamparedzētu licenci par 44.954, kurpretī Ģimenes/Uzņēmuma licence ir derīga pieciem datoriem un maksā 88.954. Maksājumi ir jāveic reizi pusgadā, tāpēc tim, kuri vēlas izbeigt Combo Cleaner lietošanu, var jebkurā laikā pārtraukt savu abonamentu. 

Combo Cleaner Price

Tie, kuri nebūs apmierināti ar pirkumu, var 30 dienu laikā atgūt savu naudu. Turklāt maksājumus apstrādā droša e-komercijas vietne, kuru ir sertificējuši TRUSTe un DigiCert. 

Secinājumi

Kibernoziedzība ir savā plaukumā: izspiedējvīrusi bloķē lietotāju failus un kriptoracēji ļaunprātīgi izmanto sistēmu resursus kriptovalūtu rakšanā. Kamēr sliktie dalībnieki ievērojami uzpelnās, nevainīgi datoru lietotāji cieš no personas datu zaudēšanas un riskē, ka viņu identitātes tiks nozagtas. Kiberaizsardzības pētnieki nepārtraukti strādā pie kiberdraudu apkarošanas un nāk klajā ar aizvien jauniem risinājumiem cīņā pret aizvien sarežģītākiem vīrusiem. Tāpēc lietotājiem nepieciešams izmantot tehnoloģijas, kas ir pieejamas viņu privātuma aizsardzībai.

Tiem, kuri joprojām tic, ka Mac operētājsistēmai nav nepieciešama aizsardzība, maldās. Mac ļaunatūras nav tikai leģendas. Šī maldīgā priekštata dēļ bieži vien lietotāji mēdz izlaist būtiskus drošības soļus un viņu personas dati var tikt nozagti. Combo Cleaner izmanto uzlabotu tehnoloģiju, lai aizsargātu lietotājus no kibernoziegumiem un novērstu ļaunatūru radītos bojājumus. Turklāt šīs pretvīrusa programmas papildu funkcijas var pāatrināt un iztīrīt mac OS, ļaujot tam darboties bez nekādām problēmām. 

Kopumā Combo Cleaner ir lielisks rīks, lai ne tikai pasargātu sevi no datorvīrusiem, bet arī nodrošinātu ierīces darbību un izvairītos no citām problēmām. 

Removing malware

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Combo Cleaner Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Combo Cleaner Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot Combo Cleaner, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Combo Cleaner ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Combo Cleaner maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Speciālists ļaunatūru, vīrusu un spiegojumprogrammu apkarošanā

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Apskats citās valodās