Atklātuma politika

Atjaunināts

FTC (Federālā Tirdzniecibas komisija – ASV) ir apstiprinājusi jaunās sankciju un atsauksmu vadlīnijas. Šīs vadlīnijas nosaka, ka iesaistītajām personām ir jāatklāj materiālu saistība aiz sankcijām. Viruss.lv atklātuma politika ir sniegta zemāk:

viruss.lv ir informatīva mājaslapa , ko pārvalda A/S ” Elektroniniai sprendimai “. Uzņēmums atrodas Lietuvā. Kaislīgs datoru drošības eksperts Ugnius Kiguolis to dibināja 2004. gadā . Visu šo laiku, viņš ir strādājis par izdevēju un izstrādātāju Viruss.lv. Protams, šodien viņš nav vienīgais, aiz šī projekta. Attīstot šo projektu, Ugnius nepārtraukti paplašina savu komandu.

Viruss.lv sadarbojas var vairākām pret-ļāunprātīgo programmu un pret-spiegprogrammu kompānijām kā Enigma Software, Malwarebytes, iS3, SUPERAntiSpyware, SurfRight B.V., Webroot, BullGuard, ParetoLogic. Šīs kompānijas maksā īpašas komisijas, pēc tam, kad ir iegādāts kāds no viņu produktiem. Vispopulārākā no šīm programmām ir Enigma Software radītā SpyHunter programma.

Mājaslapā nav ne apmaksātie raksti, ne sponsoru raksti. Visus rakstus ir rakstījuši pieredzējuši Viruss.lv drošības eksperti, kuri ir testējuši visas programmas pirms iesnieguši rakstu vai apskatu.

Vairāk par Viruss.lv projektu Par mums. Privātuma politika, Lietošanas noteikumi and Saistību atruna atrodas šeit. Ja Jums ir radušies jautājumi Sazinies ar mums.

Faili
Programmas
Salīdzināt