Vērtējums:  
  (90/100)

Malwarebytes Anti Malware apskats, bezmaksas lejupielāde

Ugnius Kiguolis - - | Veids: Anti-spiegprogramma

Malwarebytes’ Anti-malware ir vienkārša un viegli lietojama programma, kas palīdz cīnīties ar ļaunprātīgām programmām. Balstoties uz izplatītāju teiktā, lietotājiem vajadzētu izvēlēties Premium versiju, kas piedāvā pastāvīgu aizsardzību, ātru sistēmas skenēšanu un ļauj plānot skenēšanu un datubāzes atjaunināšanu.

Tā arī piedāvā pilnībā atjauninātu UI (user's interface) un spēju pasargāt 3 datorus vienlaicīgi. Tomēr, šķiet, ka tās bezmaksas versija ir spējīga konkurēt ar industrijas vadošajiem produktiem, kas sola atrast un iznīcināt visu veidu ļaunprātīgās programmas.

Ja Jūs izlemjat lejupielādēt šo programmu, Jūs lejupielādēsiet Malwarebytes Anti-Malware 3.2.

Viruss.lv izpētes centra Malwarebytes apskats:

Pēc mūsu datoru testēšanas ar Malwarebytes’ Anti-malware, mēs pamanijām, ka šī programma ir ļoti labs rīks, kam ir pāris papildus darbības, manuālai vīrusu noņemšanai.

Šī programma ir pieejama dažādās valodās un tai nav problēmu sadarboties ar citām līdzīgām problēmām. Malwarebytes izceļas ar savu skenēšanas ātrumu un tā nepatērē milzonīgus datora resursus. Pateicoties tās advencētai tehnoloģijai, ļaunprātīgās programmas nespēj bloķēt Malwarebytes skeneri un izvairīties no atrašanas.

Jaunākā Malwarebytes Anti-malware 3 versija, ļauj lietotājiem ļauj skenēt arhivētos failos, tādējādi atbrīvoties no vīrusiem daudz ātrāk.

Startējot aar 1.70 versiju, programma identificē Microsoft Windows 8 un Internet Explorer 10 tā skenēšanas žurnālā, automātiski atrod ļaunprātīgās programmas un likvidē tās. Lietotāji var izvēlēties pievienot aplikāciju Ignore List, ja tā ir nekaitīga programma. IR apsolīs, ka Rīkjosla tiks uzlabota un papildināta ar jaunā iespējām.

Tātad, kādēļ man vajadzētu lejupielādēt Malwarebytes?

Kopumā, Malwarebytes Anti-malware, ir spēcīgs drošības rīks, kuru var lietot sistēmas drošībai. Pretēji vairumam no līdzīgām programmām, tā piedāvā pastāvīgu aizsardzību, pilnu sistēmas skenēšanu un spēju labot Jūsu datoru, ja radušās kļūdas.

Tomēr, ir lietas, kas drusku pazemina programmas vērtību: Malwarebytes bonuss – pastāvīgā aizsardzība, nāk kopā tikai ar Premium versiju un tā ir programma, kura paredzēta tikai cīņai ar vīrusiem, tātad to nevar salīdzināt ar daudz nopietnākām programmām, kas ir pieejamas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Malwarebytes Anti Malware Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Malwarebytes Anti Malware Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot Malwarebytes, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Malwarebytes ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā. Bezmaksas skeneris ļauj Jums pārbaudīt vai Jūsu dators ir vai nav inficēts. Ja Jums vajag noņemt ļaunprātīgas programmas, Jums jāiegādājās ļaunprātīgo programmu noņemšānas rīka Malwarebytes licenzētā versija.
Malwarebytes Anti Malware momentuzņēmums
Malwarebytes Anti Malware momentuzņēmumsMalwarebytes Anti Malware momentuzņēmumsMalwarebytes Anti Malware momentuzņēmums
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ugnius Kiguolis ir profesionāls ļaundabīgo programmu analītiķis, kā arī Viruss.lv dibinātājs un īpašnieks.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/review-malwarebytes-anti-malware.html
Apskats citās valodās

Jūsu viedoklis attiecībā uz Malwarebytes Anti Malware