Privātuma politika

Atjaunināts

Datu vākšana

Viruss.lv ievāc sekojošu informaciju:

  • reģistrācijas informāciju (pievieno, kad piedalaties forumos un abonējat jaunumu biļetenu);
  • nepieciešamo informāciju, lai publicētu komentārus (e-pasta adresi, kas sniegta attiecīgajos laukos NETIEK atklāta trešajām personām, izņēmums ir tikai, ja to pieprasa likums).

Kā gandrīz jebukra mājaslapa visā pasaulē, mēs arī lietojam analītiskās paketes, lai uzlabotu mūsu vietni un traucējumu, un problēmu atrašanai:

  • Google Analytics (Ja Jūs nejūtaties komfortabli, Jūs varat lejupieladēt Google Analytics un atslēgt rīku šeit: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout);
  • hey.lt (parāda informāciju tikai par unikālajiem lietotājiem un kopējo apmeklējumu skaitu);
  • serveru žurnālu.

Datu lietošana un aizsardzība

Mēs izmantojam savāktos datus, lai uzlabotu Viruss.lv projektu un novērstu neparedzētas problēmas. Mēs nepārdodam, neiemainam vai nenododam apkopotos datus (Google Analytics datus, komentēt informāciju, servera žurnālos un citu informāciju) trešajām personām. Dažreiz mēs varam koplietot personīgi neidentificējamu informāciju ar trešajām personam, taču tas ir tikai darīts ar uzticamām personām, kas palīdz mums vai arī tikai tad, ja mēs uzskatām, ka tas ir nepieciešams. Jūsu dati var tikt atklāti valsts vai juridiskām institūcijām, ja mēs ir nepieciešamība to darīt. Datu drošība ir ļoti svarīga Viruss.lv komandai. Mēs piemērojam tehniskās, administratīvās un fiziskās drošības pasākumus, lai aizsargātu savu informāciju no nesankcionētas piekļuves un nepareizu izmantošanas. Tomēr, neskatoties uz mūsu pūlēm, neviens drošības pasākums nav ideāls vai imūns. Ņemiet vērā, ka var būt gadījumi, kad mēs neesam spējīgi nodrošināt drošību apkopotai vai personiskai informācijai. Ar šo apgalvojums jūs apzināties, ka mums nav jāuzņemas atbildība par jūsu informāciju. Jūs esat tas, kuram būtu jāizlemj, vai publicēt savus datus vai nē. Mēs neesam atbildīgi par trešo personu nelikumīgi atklāto apkopoto informāciju.

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes, lai noteiktu apmeklētāju plūsmu un nodrošinātu pielāgotu pārlūkošanas pieredzi mūsu lietotājiem. Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek saglabāti Jūsu interneta pārlūkā un sasaistīti ar Jūsu darbību šajā vietnē. Tie ļaujiet mums zināt, ko Jūs darījāt Jūsu iepriekšējo apmeklējumu laikā, bet tie nav saistīti ar jebkādu personiski identificējamu informāciju. Jums ir tiesības noraidīt sīkdatnes. Tomēr mūsu atlaižu piedāvājumi var tikt neparādīties, jo atlaides parasti tiek piedāvāti tikai mūsu lasītājiem. Mēs arī saturam reklāmas un trešo pušu saturu, kas var arī izmantot sīkdatnes, lai sniegtu vislabāko vērtību mūsu apmeklētājiem. Tās ietver: AddThis; Google Adsense / DFP un Kontera, kas izliek reklāmas izmantojot tīklus; Sadarbības partneru tīklu piešķirt programmām lejupielādes (element5, cleverbridge.com, onenetworkdirect.com, cj.com un citu tīklu); Analytics paketes, ietvertas iepriekš. Mēs neesam atbildīgi par informāciju, kas savākta ar trešajām personām. Ja Jūs vēlaties, lai no tā izvairītos, Jūs varat noraidīt sīkfailus.

Saites un reklāmas

Mēģinot apgādāt Jūs ar svarigu informāciju, mēs varam iekļaut trešo personu saites mūsu mājaslapā. Viruss.lv sagaida, ka sasaistītās trešo personu vietnes ciena lietotāju Privātuma politiku. Esiet uzmanīgi, trešo personu vietnēm var būt citādāka lietotāju privātuma politika un datu vākšanas politika. Viruss.lv nav atbildīgs par trešo personu politikām.

Vietnes lietošana

Izmantojot Viruss.lv, Jūs piekrītat Privātuma politikai.

Kontakti

Ja Jums ir radušies jautājumi par Viruss.lv Privātuma politiku, Jūs varat kontaktēties ar mums šeit: Sazinies ar mums. Vairāk par Viruss.lv projektu lasiet šeit: Par mums. Lietošanas noteikumi, Saistību atruna and Atklātuma politika.

Paldies par izmantošanu!

Faili
Programmas
Salīdzināt