Kas ir svchost.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

Kas ir svchost.exe fails?

svchost.exe ir viens no vispazīstamākajiem sistēmas procesiem, kas ir likumīgs un drošs. Tas pieder Microsoft Windows un ir atbildīgs par manipulēšanas procesiem, kuri tiek veikti no DLL. Jūs varat atrast vairākus šī procesa piemērus savā sadaļā  Control Panel -> Services tāpēc neesiet pārsteigts, ja atklājat, ka jūsu vadības panelī darbojas 10 vai 14 identiski procesi. Tomēr viens svchost paraugs var aizturēt vairākus Windows pakalpojumus, cenšoties samazināt sistēmas resursu patēriņu.

Neskatoties uz to, jūs joprojām ievērojat svchost.exe CPU noslogojumu savā datorā. Šajā gadījumā jums vajadzētu atspējot  pakalpojumu, kurš saistīts ar šo augsti noslogotu procesu. Šim nolūkam rīkojieties šādi:

  1. Atveriet Task manager/uzdevumu dispečeru, vienlaicīgi noklikšķinot uz Ctlr+Alt+Del.
  2. Pārejiet uz cilni “Processes”/procesi un atlasiet “Show processes from all users/parādīt visu lietotāju procesus”.
  3. Ar labo peles pogu noklikšķiniet uz svchost.exe procesu, ko jūs varat redzēt un kurš izraisa CPU noslogošanu, un atlasiet “Go to Service(s)/pāriet uz pakalpojumu/-iem”.
  4. Šeit jums jāpievērš uzmanība izceltajiem pakalpojumiem. Tie ir tie, kuri darbojas ar svchost.exe procesu.
  5. Lai apturētu pakalpojumu, uzklikšķiniet uz tā ar labo peles pogu un atlasiet “Stop Service/apturēt pakalpojumu”.

Paturiet prātā, ka jums nekad nevajadzētu noņemt šo svarīgo sistēmas procesu no sava datora. Tas ir būtisks drošai un stabilai datora sistēmas darbībai.

Kādi ar svchost.exe saistītie draudi?

Mums jūs jābrīdina, ka dažādi parazīti cenšas paslēpties aiz likumīgu sistēmas failu nosaukumiem. Svchost.exe nav izņēmums. Ja jūs savā datorā novērojat Svchost.exe augstas noslogotības problēmu, jums vajadzētu sīkāk izpētīt tā nosaukumu. Vairumā gadījumu šī faila ļaunprātīgajai versijai ir drukas kļūdas nosaukumā, piemēram, svchosts.exe, scvhost.exe, scvhosts.exe, svchostc.exe, xsvchost.exe un līdzīgas. Bez tam jūs varat ievērot ļaunprātīgu svchost.exe versiju, skenējot datoru ar uzticamu pretļaunatūras programmu. Lai atrastu vīrusu, jūs varat izmantot FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt