Noņem “Congratulations Dear Amazon User” vīrusu - Jan 2018 atjaunināšana

“Congratulations Dear Amazon User” vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir "Congratulations Amazon User" vīruss?

Congratulations Amazon User uznirstošais logs atgriežas jau pirms 2018. gada

"Congratulations Amazon User" vīruss

Congratulations Amazon User ir viltus paziņojums, ko izmanto, lai nozagtu personas personisko informāciju. Pirms jūs sākat ticēt, ka saņēmāt dāvanu no Amazon, pārliecinieties, divreiz pārbaudiet šīs paziņojuma loga domēna nosaukumu.

Tehniski, Congratulations Amazon.com User vīruss ir krāpnieciska tiešsaistes shēma, kuras mērķis ir inficēt datorus ar reklāmprogrammatūru. Šīm reklāmatbalstītajām programmām ir liela nozīme šīs krāpniecības īstenošanā, jo tie pāradresē lietotājus uz ļaunprātīgo domēnu, uz kura tiek parādīts viltotais Amazon uznirstošais logs.

Lietotāji bieži mānīti, liekot tiem domāt, Congratulations Amazon User uznirstošais logs ir likumīgs, jo tas ir izveidots, ņemot pazīmes no Amazon raksturīgā stila. Tam augšpusē pat ir zīmola logotips, kas padara ziņojumu vēl ticamāku. Šādi maldinošie paņēmieni nav jauni un tie jau ir piemēroti “Paka nav piegādāta” un līdzīgos izkrāpšanas gadījumos.

Diemžēl joprojām ir diezgan daudz lietotāju, kuri uzķeras uz šiem trikiem, un tā vietā, lai veiktu Congratulations Amazon User shēmas noņemšanu neapzināti inficē savus datorus ar papildu ļaunprātīgu programmatūru vai izpauž savus sensitīvos datus neuzticamām trešajām pusēm. Reklāmprogrammatūra var izplatīties jebkurā pasaules valstī, vai tā būtu Francija, Vācija vai Spānija , tāpēc ikvienam jābūt uzmanīgam, lai netiktu inficēts.

Attēls are "Congratulations Amazon User" reklāmprogrammatūras vīrusuAugstāk ir redzams viltus "Congratulations Amazon User" uznirstošais logs, ko ģenerējusi ļaunprātīgā reklāmprogrammatūra. Atcerieties, kā tas izskatās, lai nākotnē no tā izvairītos.

Sīkāka informācija par šo shēmu

Parasti pilns Congratulations Amazon User vīrusa ziņojums ir šāds:

Congratulations Amazon User, you have (1) Amazon Gift reserved!
Every Thursday we choose 10 lucky users randomly from to receive 1 FREE gift from Amazon. This is our way to thank you for your continuous support for our products and services.
You can choose a PlayStation 4, $1000 Amazon Gift Card, or iPhone 7 plus.
To win all you need to do is to answer the following 4 questions.
Note: 10 randomly chosen users got this invitation and there are only a few prizes left.
You have 1 minute and 36 seconds to answer the following questions before we give the prizes to another lucky user. Good Luck!
Question 1 of 4:
Who founded Amazon?
Sergey Brin and Larry Page / Jeff Bezos / Steve Jobs

Jums vajadzētu atcerēties, ka Amazon vai jebkurš cits tiešsaistes iepirkšanās pakalpojums NEKAD nenometīs loterijas uzvarētāju ziņojumus vai paku nepiegādes paziņojumus gadījuma rakstura vietnēs. Ja ekrānā redzat šādus uznirstošos logus, jūs, visticamāk, tiksiet krāpnieku nagos.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir jāatstāj krāpnieciskā lapa vai nekavējoties jāaizver ļaunprātīgais uznirstošais logs. Ir ieteicams apturēt pārlūku piespiedu režīmā, jo šo reklāmu aizvēršanas pogas var slēpt saites uz ļaunprātīgām vietnēm, un, noklikšķinot uz tām, jūs varat uzreiz tikt pāradresēts uz tām pret jūsu gribu.

Pēc iziešanas no pārlūkprogrammas jums ir jāpalaiž kāds drošības rīks, lai skenētu savu datorsistēmu un automātiski likvidētu reklāmprogrammatūru un citus nevēlamus failus. Efektīvai sistēmas iztīrīšanai mēs iesakām izmantot FortectIntego.

Jaunā versija – Amazon Gift Card uznirstošā loga shēma

Mums ir ziņots par jaunas krāpšanas izplatīšanu internetā un izmantojot Amazon vārdu. Tā parādās, kad jūs tiekat novirzīts uz Bigbrandgiftcards.com vai līdzīgu nedrošu vietni, kurā norādīts: “Aizpildiet aptauju, lai uzzinātu, vai jums ir tiesības saņemt $ 1000 Amazon dāvanu karti”. Protams, šī aptauja ir tikai vēl viena shēma, ko izmanto, lai uizkrāptu cilvēku sensitīvo informāciju un naudu.

Lapas, uz kurām jūs varat tikt pāradresēts, un maldināts ar Amazon dāvanu karšu shēmu vai līdzīgu viltus paziņojumu ir, piemēram, Surveystarz.com, Giftsale.stream, Bigbrandgiftcards.com, offers.boumio.com, Worldtradereklama.ru un daudzas citas. Turieties pa gabalu no tām un nekad nenorādiet savu personisko informāciju, nezinot, ar ko jums ir darīšana. Lai noņemtu Amazon Gift Card uznirstošā loga shēmu, jums jāveic pilna sistēmas skenēšana ar drošības programmatūru.

Viltus reklāmu un shēmu atpazīšana:

Viltus “Congratulations Amazon User” vai “$1000 Amazon Gift Card” paziņojumi viegli nosakāmi, bet tie ne vienmēr signalizē par reklāmprogrammatūras infekciju. Jūs varat saskarties ar ļaunprātīgu uznirstošo logu, pārlūkojot kādas nelegāla satura izplatīšanas vai filmu straumēšanas vietnes .

Ja šos paziņojumus ģenerē reklāmprogrammatūra, jūs ar tiem nesaskarsieties tikai vienu reizi, bet turpināsiet saskarties atkal un atkal.

Jūs arī redzēsit citas reklāmas, reklāmjoslas, video / audio reklāmas, kas pārņems jūsu apmeklētās vietnes. Visbeidzot, jūsu pārlūkprogramma ielādēs tīmekļa vietnes lēnāk vai procesā būs atteice. Šīs ir noteiktas Congratulations Amazon User uznirstošā loga shēmas infekcijas pazīmes.

Congratulations Amazon User reklāmu noņemšana

Labākā taktika, ko varat izmantot, lai veiksmīgi noņemtu Congratulations Amazon User vīrusu no datora ir automātiska sistēmas skenēšana ar profesionālu pretvīrusu programmu. Uznirstošos logus aktivizē nezināma reklāmprogrammatūra, tāpēc to sameklēt manuāli būtu ļoti laikietilpīgi.

Lai noņemtu Congratulations Amazon User shēmu no iPhone vai iPad, jums ir nepieciešams skenēt to ar mobilo drošības programmatūru. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties FortectIntego Mac versiju. Protams, jūs varat arī izskatīt nesen instalētās programmas un atinstalēt visas aizdomīgās ievades.

Ja tomēr jums ir situācija, kurā jums nav citas izvēles, kā vienīgi veikt Congratulations Amazon User noņemšana manuāli, mēs ļoti iesakām izskatīt mūsu ekspertu sagatavotos norādījumus raksta beigās un uzmanīgi izpildīt visas norādītās darbības.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā “Congratulations Dear Amazon User” vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet “Congratulations Dear Amazon User” no Windows sistēmām

Zemāk jums ir sagatavoti norādījumi manuālai vīrusa noņemšanai  no Windows OS:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē “Congratulations Dear Amazon User” un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast “Congratulations Dear Amazon User” vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet “Congratulations Dear Amazon User” no Mac OS X sistēmas

Lai noņemtu Congratulations Amazon.com User shēmu no Mac, jums jāatrod lietotnes, kuras izskatās aizdomīgas. Atinstalējiet tās, lai atbrīvotos no maldinošā paziņojuma un pāradresācijām.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs “Congratulations Dear Amazon User” vīrusu no Microsoft Edge

Lai likvidētu ar šo shēmu saistīto reklāmprogrammatūru, jums jāatiestata savs tīmekļa pārlūks. Lai pilnībā atiestatītu MS Edge, veiciet šādas darbības:

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, “Congratulations Dear Amazon User” ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet “Congratulations Dear Amazon User” no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies “Congratulations Dear Amazon User” un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu “Congratulations Dear Amazon User” noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet “Congratulations Dear Amazon User” no Google Chrome

Lai veiktu PNP noņemšanu, atiestatiet savu pārlūku un iestatiet sākotnējā stāvoklī iestatījumus, kuri varētu būt izmainīti kamēr vīruss atradās datorā. Pārlūkā Google Chrome atiestatīšanu veic šādi:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies “Congratulations Dear Amazon User” un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu “Congratulations Dear Amazon User” dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet “Congratulations Dear Amazon User” no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet “Congratulations Dear Amazon User” vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu “Congratulations Dear Amazon User” noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no “Congratulations Dear Amazon User” pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās