Kā atiestatīt Internet Explorer?

Internet Explorer atiestatīšanu vajadzētu apsvērt vairāku iemeslu dēļ. Tā kā IE joprojām ir populārs pārlūks, tas ir pārlūku pārtvērēju, reklāmprogrammatūru vai citu ļaunprogrammatūru mērķis. Kad kāds no šiem parazītiem skar tīmekļa pārlūku, tas cenšas pēc iespējas ilgāk kavēt noņemšanu. Iespējams izmantot pārlūkprogrammas palīgobjektus un dažādus papildinājumus, aizsargātu iebrucēju, kas traucē pārlūkošanas sesijas IE. Infekcijas simptomi var ietvert izmainītu mājas lapu, jaunu rīkjoslu vai pievienojumprogrammu parādīšanos, novirzīšanu uz dažādām vietnēm, palielinātu uznirstošo reklāmu skaitu utt. Atjaunojot pārlūkprogrammu Internet Explorer noklusējuma statusā, jūs varat atbrīvoties no šīm problēmām uz visiem laikiem.

Turklāt lietotāji, kuri izmanto dažādas pievienojumprogrammas, lai pielāgotu IE vai mainītu tā iestatījumus, var saskarties ar stabilitātes problēmām. Papildinājumu atspējošana vai noņemšana, iespējams, nepalīdzēs novērst slikto pārlūka veiktspēju. Ja ir sākuši iejaukties tādi simptomi kā pārlūkprogrammas avārijas un fiksēšana, ir nepieciešama IE atiestatīšana. Internet Explorer atjaunošana noklusējuma stāvoklī noved pie neatgriezeniskām izmaiņām. Jūsu mājaslapa un meklētājprogramma tiks mainīta uz sākotnējiem noklusējuma iestatījumiem, tiks atspējotas iepriekš piestiprinātas cilnes, paplašinājumi un tēmas, tiks noņemtas pielāgotās starta cilnes un jauna cilnes lapa, tiks noņemta jūsu pārlūkošanas vēsture un sīkfaili utt. Zemāk jūs atradīsit piecas dažādas IE atiestatīšanas metodes. Piezīme. Instrukcijas tiek veidotas, izmantojot IE 11,iepriekšējās Internet Explorer versijas, var būt nedaudz atšķirīgs interfeiss vai izvietojums.

1. metode: Internet Explorer atiestatīšana ar „Atiestatīšanas iestatījumu” palīdzību

1. Atveriet Internet Explorer un atlasiet Tools menu/rīku izvēlni (augšējā labajā stūrī). Ja jūs neredzat Tools menu, nospiediet Alt.

Method 1. Step 1

2.Atlasiet Internet Options/interneta opcijas.

Method 1. Step 2

3. Atlasiet Advanced tab/Papildu cilni.

Method 1. Step 3

4. Advanced tab/Papildu cilnē atlasiet Reset/atiestatīt. Ja jūs izmantojat agrāku IE versiju, piemēram, Internet Explorer 6, uzklikšķiniet Restore Default/Atjaunot noklusējumu.

Method 1. Step 4

5. Atvērtajā Reset Internet Explorer/Atiestatīt Internet Explorer dialoglodziņā pārbaudiet Delete personal settings/Dzēst personīgos iestatījumus lodziņu. Tad noklikšķiniet Reset/Atiestatīt.

Piezīme: Kad jūs atlasiet Delete personal settings/dzēst personīgos iestatījumus lodziņu, tiks noņemta arī jūsu pārlūkošanas vēsture, meklēšanas pakalpojumu sniedzēji, paātrinātāji, mājas lapas, pretizsekošanas aizsardzība un ActiveX Filtrēšanas dati

Method 1. Step 5

6. Kad Internet Explorer beidz atiestatīt noklusētos iiestatījumus, noklikšķiniet Close/Aizvērt. Tad atlasiet OK.

Method 1. Step 6
7. Palaidiet IE.

2. metode: IE atiestatīšanas soļi, izmantojot “inetcpl.cpl” komandu

1. Aizveriet Internet Explorer.

2. Noklikšķiniet taustiņu Start/Sākt un atrodiet Run/Palaist.

Method 2. Step 1

3. Lodziņā Run/Palaist ierakstiet inetcpl.cpl un noklikšķiniet OK.

Method 2. Step 2

4. Kad parādās Internet Properties/Interneta rekvizīti, ejiet uz Advanced Tab/Papildu cilni un atlasiet Reset/Atiestatīt.

Method 2. Step 3

5.Reset Internet Explorer Settings/Atiestatīt Internet Explorer iestatījumus dialoglodziņā pārbaudiet Delete Personal Settings/Dzēst personīgos iestatījumus aun noklikšķiniet Reset/Atiestatīt.

Method 2. Step 4

6. Pagaidiet, kamēr IE pabeidz uzdevumu. Tad noklikšķiniet Close/Aizvērt atiestatītajā Internet Explorer Settings/Internet Explorer dialoglodziņā..

Method 2. Step 5

3. metode: IE atiestatīšana, izmantojot “Sistēmas failu pārbaudītāja” opciju

1. Ejiet uz Command Prompt/Komandu uzvednes (Admin).

Windows 10:

1. opcija: Nospiediet Win+X -> Command Prompt/Komandu uzvedne (Admin) (attēls pa labi).

2. opcija : Meklēšanas joslā ierakstiet cmd. Ar labo peles pogu noklikšķiniet uz Command Prompt/Komandu uzvednes un izvēlieties Run as Administrator/Darboties kā administratoram (attēls pa kreisi).

Method 3. Step 1

Windows 8/8.1: Ejiet uz ekrānu: Apps/Lietotnes -> Windows System/Windows sistēma -> Command Prompt/Komandu uzvedne.

Windows 7, Vista, vai XP: Noklikšķiniet: Start / Start button/Palaišanas pogu -> All Programs/Visas programmas -> Accessories/Piederumi -> Command Prompt/Komandu uzvedne.

2. Kad atveras User Account Control/Lietotāja konta kontrole uzvednes logs, noklikšķiniet Yes/Jā , lai ļautu Windows Command Processor/Windows komandu procesoram veikt izmaiņas.

3. Komandu līnijā ierakstiet “SFC /SCANNOW” un nospiediet Enter/Ievadīt.

Method 3. Step 2

4. Pagaidiet, kamēr jūs redzat logu, kurā sniegta informācija par atrastajiem un labotajiem failiem. Sarakstā jābūt Internet Explorer.

4. metode: IE atiestatīšana noņemot lietotāja profilus

PIEZĪME. Šī metode prasa mainīt reģistru. Nepareizas izmaiņas var radīt nopietnas problēmas, tādēļ ir ļoti svarīgi rūpīgi veikt visus soļus. Pirms izmaiņu veikšanas iesakām dublēt reģistru. Rezerves kopijas ļauj atjaunot reģistru, ja rodas problēmas. Kad esat izveidojis dublējumkopijas, izpildiet šos IE atiestatīšanas soļus:

1. Atveriet Registry Editor/Reģistra redaktors. Meklēšanas joslā ierakstiet Run/Palaist un noklikšķiniet uz tā.

Method 4. Step 1

2. Ierakstiet regedit aun noklikšķiniet Enter/Ievadīt. Kad esat User Account Control/Lietotāja konta kontroles lodziņā, atlasiet Yes/Jā, lai ļautu veikt izmaiņas datorā.

Method 4. Step 2

3. Kad parādās Registry Editor/Reģistra redaktors , atrodiet un izdzēsiet šo re’ģistra atslēgu:
[HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Microsoft\\Internet Explorer]

Confirm Key Delete/Apstiprināt atslēgas dzēšanu dialoglodziņā noklikšķiniet Yes/Jā , lai paliekoši izdzēstu šo atslēgu un visas tās apakšatslēgas.

Method 4. Step 3

4. Tad izdzēsiet visu, kas attiecas uz IE Application Data/Lietotnes dati (vai AppData) un Local Settings/Lokālie iestatījumi.

Method 4. Step 4

5. metode: Atkārtota Internet Explorer iestatīšana

Ja neviena no šīm metodēm nedarbojas, pamēģiniet atkārtoti iestatīt IE. Vispirms jums jāatinstalē IE no datora ar šādiem soļiem:

1. Kad esiet Control Panel/Vadības panelī, ejiet uz Uninstall a Program/Atinstalēt programmu (vai Add/Remove Programs/Pievienot/noņemt programmas) sadaļā Programs/Programmas

Method 5. Step 1

2. Kreisajā pusē noklikšķiniet Turn Windows features on or off/Ieslēgt vai izslēgt Windows.

Method 5. Step 2

3. Atrodiet un atceliet Internet Explorer Windows funkciju logā.

Method 5. Step 3

4. Jūs saņemsiet brīdinājumu, ka IE izslēgšana var ietekmēt citas Windows funkcijas. Noklikšķiniet Yes/Jā un OK/Labi. Pagaidiet, kamēr Windows pabeidz veikt izmaiņas. Jums var arī prasīt pārstartēt datoru.

Method 5. Step 4

5. Pēc ierīces atsāknēšanas Internet Explorer vajadzētu būt noņemtam no datora.

Tagad jums jāinstalē IE. Ir divas iespējas.

1. opcija.

1. Kad esiet Control Panel/Vadības panelī, ejiet uz Uninstall a Program/Atinstalēt programmu (vai Add/Remove Programs/Pievienot/noņemt programmas) sadaļā Programs/Programmas.

Method 5. Option 1. Step 1

2. Noklikšķiniet Turn Windows features on or off/Ieslēgt vai izslēgt Windows funkcijas.

Method 5. Option 1. Step 2

3. Pārbaudiet Internet Explorer sarakstā un noklikšķiniet OK/Labi. pagaidiet, kamēr Windows pabeidz veikt izmaiņas. Jums var prasīt arī atsāknēt datoru.

Method 5. Option 1. Step 3

4. Pēc ierīces atsāknēšanas Internet Explorer vajadzētu būt instalētam datorā.

2. opcija

1. Izmantojiet citu tīmekļa pārlūku, kas instalēts jūsu datorā un tieši lejupielādējiet IE no oficiālas tīmekļa vietnes.

%MCEPASTEBIN%

Alice Woods
Alice Woods

Patīk apmācīt lietotājus vīrusu novēršanā...

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt