Labākās 2021. gada pretļaunatūras programmas

Vislabākās pretļaunatūras programmatūras izvēle 2021. gadam ir vitāli svarīga

Destruktīvi kiberuzbrukumi ir radījuši daudz problēmu datorlietotājiem, uzņēmumiem un pilsētām. Diemžēl drošības eksperti prognozē, ka situācija 2021. gadā kļūs vēl ļaunāka, jo tie jau ir novērojuši kriptovalūtas ieguvēju un citu bīstamu vīrusu skaita pieaugumu.

Mums arī nevajadzētu aizmirst, ka izspiedējvīrusu, Trojas zirgu un citu ļaundabīgo programmu izstrādātāji arī ir uzlabojuši savus draudus – jaunākie izspiedējvīrusi sspēj ne tikai šifrēt jūsu sensitīvos datus, bet šie vīrusi var arī instalēt kriptovalūtas iegūšanas rīkus. Tiek uzskatīts, ka viņu iefiltrēšanās metodes rada kaitējumu maksimāli iespējamam tīklotāju skaitam. Tādējādi ikvienam, kuram ir interneta pieslēgums, būtu jādomā par pretļaunatūras programmatūru, lai 2021. gadā aizsargātu savus datus pret noziedzniekiem.

Lai palīdzētu jums izvēlēties labāko 2021. gada pretļaunatūras programmatūru, mēs pārskatījām daudzus tirgū esošos drošības rīkus. Šodien mēs varam ar jums kopīgot 5 rīkus, kas jums būtu jāiegādājas sava datora aizsardzībai.

Malwarebytes Premium piedāvā ātru sistēmas skenēšanu un pretizspiedējvīrusu aizsardzību

Screenshot of Malwarebytes Premium

Malwarebytes 4.0 ir pretļaunatūras programmatūra, kas piedāvā aizsardzību Windows, Android un Mac datoriem. Izstrādātāji nodrošina 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai pārbaudītu programmas spējas un funkcijas. Tiklīdz šis termiņš ir beidzies, lietotājam paliek pretļaunatūras un pretsistēmlauža funkcijas. Šīs labākās pretļaunatūras programmatūras licencētā versija dod jums iespēju izmantot vēl šādas funkcijas:

 • reāllaika aizsardzību, kas bloķē ļaunprātīgu programmatūru centienus iefiltrēties sistēmā;
 • pilnīgu aizsardzību pret sistēmas vai programmatūras ievainojamībām tā, lai tās nevarētu izmantot ļaunprātīgas programmas;
 • pretizspiedējvīrusu funkciju;
 • sistēmas atjaunošanas funkciju pēc ļaunprātīgas programmatūras, spiegprogrammatūras vai sistēmlauža uzbrukumiem;
 • aizsardzību pret ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm.

Malwarebytes 4.0 Premium versijai ir superātra sistēmas skenēšana. Saskaņā ar dažiem testiem, tā var pabeigt skenēšanu 2,5 minūtēs. Salīdzinot ar citām programmām, to vidējais skenēšanas laiks ir 45 minūtes. Tomēr ātrai skenēšanai ir arī mīnuss. Tā varētu palēnināt datora veiktspēju. Tomēr tā aizņem tikai dažas minūtes, un tas nav liels trūkums.

Pretļaunatūras programmatūra tika iekļauta CRNT Security 100 sarakstā, kas informē par labākajiem rīkiem kiberdrošības aizsardzībai. Malwarebytes tika nominēta kā 11. no 20 Coolest Endpoint Security Vendors/Izcilākajiem galiekārtu drošības risinājumu piegādātājiem.

Jaunākā Windows versija: 4.0
Apjoms: 18.9 MB
Cena: $59.99

Plusi Mīnusi Secinājums
Aizsargā pret ievainojamību izmantošanu un pretizspiedējvīrusu aizsardzība Sistēmas skenēšana var palēnināt sistēmu Malwarebytes Premium piedāvā lielisku pretvīrusu aizsardzību un to iespējams izmantot kopā ar citām pretvīrusu programmatūrām, lai nodrošinātu maksimālu datora aizsardzību
Izmanto drošas uzvedības detektēšanu
Darbojas kopā ar pretvīrusu programmām
Liels detektēšanas ātrums
Nodrošina reāllaika aizsardzību
Aizsargā pret nedokumentētas ievainojamības ekspluatācijas ļaunprogrammatūrām

Webroot SecureAnywhere AntiVirus uzrāda visātrākos sistēmas skenēšanas rezultātus

Screenshot of Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Webroot SecureAnywhere AntiVirus ir viena no visātrākajām un labākajām pretļaunatūru programmatūrām, kas ir pieejama tirgū. Programmai ir nepieciešamas tikai 20 sekundes, lai skenētu datoru un atklātu ļaunprātīgos elementus. Tajā pašā laikā Malwarebytes prasa apmēram 2,5 minūtes, Norton 23 min, Kaspersky 33 minūtes un McAfee pat 46 minūtes. 2] Tomēr pilnīga sistēmas skenēšana var aizņemt nedaudz vairāk laika.

Ātra sistēmas skenēšana var negatīvi ietekmēt datora veiktspēju. Skenēšanas laikā tā var izmantot aptuveni 30% datora CPU. Tomēr dīkstāvē tā prasa mazāk par 1% CPU.

Programmai ir nepieciešami tikai 15 MB vietas. Tomēr nelielā pretļaunatūru programmatūra piedāvā virkni lielisku funkciju, piemēram, aizsardzību pret identitātes zādzību, drošu pārlūkošanu un aizsardzību pret pikšķerēšanu, tīmekļa kameru aizsardzību un, protams, aizsardzību pret ļaunatūrām un to noņemšanu.

Tā izmanto metadatus, uzvedības modeļus, mākoņa datu bāzi un heiristisku detektēšanas sistēmu, lai noteiktu ļaunprātīgus elementus sistēmā. Salīdzinot ar citu programmatūru testu rezultātiem, Webroot tie ir vidēji vai augstāki.

Jaunākā Windows versija: 9.0.18.44
Apjoms: 15 MB
Cena: $29.99

Plusi Mīnusi Secinājums
Augsti ļaunprogrammatūru atklāšanas rezultāti Nav neatkarīgas laboratorijas rezultātu Ātra un neliela pretļaunatūras programma, kas piedāvā aizsardzību pret jaunākajiem kiberdraudiem
Ātra sistēmas skenēšana Var radīt sistēmas palēnināšanos skenēšanas laikā
Nav nepieciešams daudz vietas
Aizsardzība pret izspiedējvīrusiem
Izcili atklāj ļaunprātīgus domēnus

Zemana AntiMalware nodrošina reāllaika aizsardzību un aizsargā pret nedokumentētas ievainojamības ekspluatācijas instrumentiem

Screenshot of Zemana AntiMalware

Zemana AntiMalware piedāvā reāllaika datoru aizsardzību tikai Windows datoriem. Tā var atklāt, bloķēt un noņemt pārlūkprogrammu pārtvērējus, reklāmprogrammatūras, potenciāli nevēlamas programmas, izspiedējvīrusus, „bootkitus” (tehnoloģijas, kas ļauj startēt kaitīgajam kodam pirms operētājsitēmas), sistēmlaužus un citas ļaundabīgās programmas. Programmatūrai ir OPSWAT sertifikāts, kas nodrošina, ka pretļaunatūras programmatūras rīks ir uzticams un efektīvs.

Vienam no labākajiem pretļaunatūru programmatūru variantiem ir bezmaksas un premium versijas. Lai gan bezmaksas versija darbojas kā skeneris un aizsargā no lielākajiem kiberdraudiem, premium versija nodrošina reāllaika uzraudzību un aizsardzību pret modernākiem draudiem, piemēram, izspiedējvīrusiem, nedokumentētas ievainojamības ekspluatācijas ļaunprogrammatūrām vai sistēmlaužiem.

Saskaņā ar dažiem testa rezultātiem, ļaunprogrammatūras noņemšanas programmatūrai varētu būt nepieciešamas līdz 90 minūtes, lai pabeigtu sistēmas skenēšanu. Salīdzinājumā ar citām programmām tas ir divreiz ilgāks par vidējo pretvīrusu skenēšanas laiku. Tomēr programmai ir nepieciešams mazāk vietas nekā Webroot. Tā aizņem tikai 6 MB

Jaunākā Windows versija: 2.74.2.150
Apjoms: 6 MB
Cena: 24.95 €

Plusi Mīnusi Secinājums
Aizsardzība pret nedokumentētas ievainojamības ekspluatāciju Lēna sistēmas skenēšana salīdzinājumā ar citām tirgū pieejamām pretvīrusu programmām Neliela drošības programmatūra, kas nodrošina augstu drošības līmeni, lai pasargātu no moderniem kiberuzbrukumiem. Tomēr ļoti lēnā sistēmas skenēšana var būt apgrūtinoša un traucēt darbu ar datoru.
Aizsardzība pret potenciāli nevēlamām programmām
Sistēmlaužu un „bootkitu” noņemšana
Reāllaika aizsardzība

Bitdefender Total Security uzrāda izcilus neatkarīgu testēšanas laboratoriju rezultātus

The best anti-malware software of 2021

Tiklīdz jūs iegūstat Bitdefender Total Security , tā piedāvā daudzveidīgu datoru, mobilo un tiešsaistes aizsardzību. Šī programma ir pelnījusi, ka to iekļauj 2021. gada vislabāko pretļaunatūru programmatūru sarakstā, jo tā nodrošina lielu daudzumu drošības iespēju, piemēram:

 • Pilnīgu datu aizsardzību;
 • Aizsardzību pret pilnveidotiem draudiem;
 • Tīmekļa kameru aizsardzību;
 • Daudzslāņu aizsardzību pret izspiedējvīrusiem;
 • Aizsardzību pret pikšķerēšanu;
 • Aizsardzību pret krāpniecību;
 • Aizsardzību pret zagšanu;
 • Drošu pārlūkošanu;
 • Drošo failu funkciju, lai aizsargātu vissvarīgākos failus pret modificēšanu;
 • Ļaunprogrammatūru atklāšanu un noņemšanu.

Kā redzat, pretļaunatūras programmatūra piedāvā visas nepieciešamās drošības funkcijas, kuras jums, iespējams, vajadzēs, lai aizsargātu savu datoru, datus, sensitīvo informāciju un identitāti pret kibernoziedzniekiem. Turklāt programmatūrai ir uzlabotas funkcijas, piemēram, sociālā tīkla aizsardzība, vecāku padomnieks vai bateriju režīms, lai ietaupītu klēpjdatora vai viedtālruņa akumulatora darbības laiku. Izstrādātāji piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai pirms licences iegādes pārbaudītu visas šīs funkcijas.

Saskaņā ar 2018. gada augusta – 2018. gada oktobra AV-TEST rezultātiem, Bitdefender Total Security 2021 ieguva 5,94 punktus no 6 punktiem kategorijā “Aizsardzība pret infekcijām”. Tie paši testa rezultāti arī pierādīja, ka programmai ir viszemākā ietekme uz datora veiktspēju. Pretļaunatūras programma saņēma 5,76 no 6 punktiem. Abās kategorijās pretļaunatūras programmatūra apsteidza tādas pretvīrusu programmas kā, piemēram, Kaspersky, Symantec un McAfee.

Minimālās sistēmas prasības
Operētājsistēma: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Divkodolu 1.6 GHz procesors, atmiņa (RAM): 1 GB
Pieejamā brīvā cietā diska vieta: 1.5 GB
Cena: € 43.99

Plusi Mīnusi Secinājums
Daudzslāņu aizsardzība pret izspiedējvīrusiem Vidēji praktiskās testēšanas rezultāti Bitdefender piedāvā maksimālu datora, privātuma un identitātes aizsardzību visām jūsu ierīcēm un nodrošina papildu funkcijas labākai izmantošanai
Papildu PC iztīrīšanas rīki
Pretvīrusu aizsardzība
Izcili neatkarīgo testēšanas laboratoriju rezultāti
Aizsardzība pret pikšķerēšanu
Tīmekļa kameras aizsardzība
Zema ietekme uz datora veiktspēju

Emsisoft Anti-Malware nodrošina lielisku reāllaika aizsardzību pret ļaunprogrammatūrām un izspiedējvīrusiem

Screenshot of Malwarebytes Premium

Emsisoft Anti-Malware aizsargā pret izspiedējvīrusiem, banku Trojas zirgiem, robotprogrammatūrām, aizsardzības sistēmas apiešanas draudiem un potenciāli nevēlamām programmām (PNP). Tādā veidā tā nodrošina, ka Windows datori ir aizsargāti pret visiem jaunākajiem draudiem, kuri var radīt lielākus vai mazākus sistēmas bojājumus.

AV-Comparatives aizsardzības testā Emsisoft Anti-Malware bloķēja 98,8% draudu. Saskaņā ar ļaunprogrammatūru aizsardzības testu, 2018. gada marta datiem pretļaunatūras programmatūra bloķēja 99,68% draudu.

Lai sasniegtu lieliskus ļaundabīgo programmu noteikšanas rezultātus un tiktu iekļauta 2021. gada labāko pretļaunatūru programmatūru sarakstā, tā izmanto 4-slāņu aizsardzību un divu programmu ļaunatūru skeneri. Emsisoft Anti-Malware skeneris apvieno pretvīrusu un pretļaunatūru tehnoloģijas. Tādējādi tas izskaidro augsto atklāšanas līmeni. Tam ir arī īpaši izstrādāts “izspiedējvīrusu detektors”, kas uztur jūsu failus drošībā un aizsargātus pret failu šifrēšanas vīrusiem.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka programma spēj pabeigt skenēšanu vienas minūtes laikā. Salīdzinot ar citām pretvīrusu programmām, šī darbojas efektīvi.

Jaunākā Windows versija: 2017.11.0.8247
Apjoms: 267.75 MB
Cena: € 19.98

Plusi Mīnusi Secinājums
Drošas uzvedības ļaunprogrammatūru un izspiedējvīrusu detektēšana Neuzrāda vislabākos rezultātus pretpikšķerēšanas detektēšanā Programma piedāvā lieliskus rezultātus ļaundabīgo programmu noteikšanā un aizsardzībā. Tādējādi tā uztur sistēmu aizsargātu sistēmu, nodrošinot pastāvīgu reāllaika skenēšanu
Augsti ļaunprogrammatūru atklāšanas rezultāti
Izcili ļaunprātīgo domēnu bloķēšanas rezultāti
Ātra sistēmas skenēšana
Sniedz ziņas un brīdinājumus par ļaunprogrammatūrām
Reāllaika aizsardzība

Bonuss: Reimage – daudzfunkcionāla lietojumprogramma, lai uzturētu sistēmu drošu un optimizētu

Screenshot of Reimage

Reimage ir īpašs rīks, ar ko vēlamies iepazīstināt 2021. gada labāko pretļaunatūru programmatūru pārskata noslēgumā kā bonusa programmatūru. Šai programmai ir divas dažādas spējas:

 • datora atjaunošanas funkcija;
 • aizsardzība pret vīrusiem un to noņemšana.

Šī divkāršā funkcionalitāte var ievērojami uzlabot datora stāvokli, jo jūs varat ne tikai noņemt ļaunprātīgo programmatūru no sistēmas, bet arī novērst tās negatīvo ietekmi.

Sistēmas skenēšanas laikā Reimage Repair meklē vīrusus, ļaunprogrammatūras vai bojātus failus. Šim nolūkam tā izmanto Avira AntiVir programmu. Pēc tam, kad tā noņem ļaunprātīgu programmatūru, tā arī novērš visas kļūdas datora operētājsistēmā. Parasti tās ietver šādas ar datoru saistītas problēmas:

 • Windows kļūdas;
 • Zilā ekrāna kļūda;
 • Bojātas dlls;
 • Datora „uzkāršanās /”sasalšana”;
 • Vīrusa radīti bojājumi;
 • Nodrošina OS atjaunošanu.

Reimage datubāzē ietilpst 25 000 000 būtiski sistēmas elementi, kuri tiek izmantoti, lai novērstu ļaundabīgo programmu radītos zaudējumus. Tādējādi programma spēj atgriezt skarto datoru iepriekšējā stāvoklī. Šis rīks ir ļoti noderīgs pēc izspiedējvīrusa uzbrukuma, jo šāda veida kiberdraudi var mainīt Windows reģistru.

Programmai ir trīs galvenās versijas: Windows, Mac un mobilā. Pēdējā ir savietojama ar Android operētājsistēmu un iegādājama bez maksas.

Plusi Mīnusi Secinājums
Atjauno bojātus sistēmas failus vai reģistra ievades Nenodrošina reāllaika aizsardzību Reimage var izmantot kā ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīku un atjaunošanas programmatūru
Izlabo galvenās sistēmas kļūdas Nenovērš problēmas ar trešo pušu programmatūrām Tas ir īpašs rīks, kas spēj novērst vīrusu bojājumus, neatsāknējot datoru
Novērš zilā ekrāna kļūdu Nespēj novērst aparatūras problēmas
Palielina datora ātrumu
Atrod un noņem ļaunprogrammatūras
Uzlabo sistēmas stabilitāti
Tai ir bieži atjaunināta datubāze
Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt