Noņem Chromium vīrusu - 2017 atjaunināšana

Chromium vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Chromium vīruss?

Kāpēc jāturas pa gabalu no Chromium pārlūka vīrusa?

Chromium virus

Inficēšanās ar Chromium vīrusu ir patiešām nepatīkams gadījums. Šī tipa ļaunprogrammatūra balstīta uz atklātā pirmkoda tīmekļa pārlūku, ko sauc par Chromium, kas ir tas, uz kā sākotnēji būvēts Google Chrome. Atcerieties, ka Chromium projekts pats par sevi ir pilnīgi legāls un nesatur ļaunprātīgus kodus. Chromium ir atvērts ikvienam, kurš vēlas izveidot pielāgotu pārlūku, tomēr, līdzīgi kā ar citiem atklātā pirmkoda rīkiem, to izmanto ļaunprātīgi cilvēki.

Nepieciešamas tikai dažas modifikācijas, lai pārveidotu šo legālo projektu par sliktu programmatūru, un tāpēc mēs esam jau redzējuši dažādus ļaunprātīgu Chromium browser vīrusa versiju piemērus, piemēram, Chroomium browser vīrusu vai eFast browser. Tiklīdz instalēts, Chromium vīruss, tāds kā Chromium, var pārrakstīt legālā Chrome pārlūka saīsnes un nomainīt tās ar viltus Chrome versijas saīsnēm.

Parasti datorlietotājs nei9evēro neko aizdomīgu, jo Chromium ļaunprogrammatūras mērķis ir likt upurim noticēt, ka tas izmanto īstu pārlūku. Tomēr aizdomīgas pāradresācijas un arī kaitinošas uznirstošās reklāmas drīz vien atklāj, ka ar pārlūku kaut kas nav kārtībā un lietotājs var sākt sistēmā meklēt aizdomīgas programmas vai pārlūka paplašinājumus. Diemžēl tādu var arī nebūt, jo Chromium vīruss zina, kā paslēpties sistēmā. Lai konstatētu un noņemtu Chromium ļaunprogrammatūru, jums var būt nepieciešams izmantot pretļaunatūras programmatūru, piemēram, FortectIntego.

Tiem, kuri vēlas atinstalēt ļaunprogrammatūru manuāli, jāveic zem raksta uzskaitītie Chromium noņemšanas soļi.

Chromium vīrussChromium vīruss ir termins, kuru izmanto, kad runā par aizdomīgām, uz reklāmām balstītām un arī krāpnieciskām interneta pārlūkprogrammām, kuras izveidotas, izmantojot Chromium pārlūka pirmkodu. Šajā attēlā redzams šāda pārlūka piemērs un arī viltus Chrome atjauninājumu reklāmas piemērs.

Jums jāatceras, ka norādītā programma izseko jūsu darbību tiešsaistē visu laiku, kad jūs to izmantojat. Tāpēc tā var novērot, kādas tīmekļa vietnes jūs apmeklējat, uz kādām reklāmām jūs klikšķināt, jūsu meklēšanas pieprasījumus un līdzīgus datus.

Iespējams, jūs vēlēsieties pārdomāt, vai šādai informācijai jāsasniedz kāds, kuram jūs nevarat uzticēties. Bez tam savāktie dati parasti tiek izmantoti, lai piegādātu mērķa reklāmas, un tas nozīmē, ka to iespējams izmantot, lai piegādātu maldinošu, bet jums vilinošu saturu. Esiet uzmanīgs, ja jūs ievērojat, ka jūsu pārlūks rada pāradresācijas uz noteiktu tīmekļa vietni katru reizi, kad jūs to palaižat.

Viltus Chromium pārlūks var censties jūs piespiest izmantot noteiktu meklētājprogrammu, lai sniegtu jums sponsorētu meklēšanas rezultātu kopu līdzās parastajām un tad ar viltu likt jums uz tām uzklikšķināt. Rezultātā jums var nākties apmeklēt aizdomīgas tīmekļa vietnes, kas satur ļaunprātīgas programmatūras, vai likt jums sniegt personīgu informāciju. Jums jādara viss iespējamais, lai turētos pa gabalu no šādām vietnēm, tāpēc mēs jums iesakām atjaunot veco labo Chrome pārlūku, tiklīdz jūs konstatējat, ka jūs izmantojat viltus Chromium pārlūku.

Kā es varu inficēties?

Jūs varat ļaut notikt nejaušai Chromium pārtveršanai, ja jūs cenšaties instalēt jaunas programmas “Standard” vai “Default” režīmā. Ir īpaši svarīgi pārveidot instalēšanas iestatījumus, lai novērstu potenciāli nevēlamu programmu iefiltrēšanos, jo tās parasti tiek izplatītas kopā ar dažādām brīvprogrammatūrām.

Viss, kas jums ir jādara, ir jāatrod un pareizi jākonfigurē instalēšanas iestatījumi – tāpēc izvēlieties – “Custom”/pielāgotos vai “Advanced”/advancētos instalēšanas iestatījumus un meklējiet aizdomīgas izvēles rūtiņas ar šaubīgiem ierakstiem līdzās tām.

Ja jūs varat atrast ziņojumus, kas piešķir jums atļauju instalēt nezināmas programmas, pārlūka rīkjoslas un līdzīgus programmatūras daļas, neturpiniet instalēšanu, kamēr jūs tās nenokonfigurējiet pareizā veidā. Atceliet atzīmes pie šīm izvēles rūtiņām un tad turpiniet. Visbeidzot mums jūs jābrīdina, ka viltus Chromium pārlūki var tikt izplatīti ar “Urgent Chrome Update” reklāmām. Šeit jūs varat atrast vairāk informācijas par Urgent Chrome Update ads.

Kā es varu noņemt Chromium vīrusu?

Noņemiet Chromium vīrusu tiklīdz jūs ievērojat, ka jūsu Chrome pārlūks uzvedas aizdomīgi. Iespējams jūs vēlēsieties pārbaudīt Chrome versiju ar pārlūka iestatījumiem. Tomēr atcerieties, ka noziedznieki var likt viltus pārlūkam uzrādīt viltus Chrome versiju, lai pārliecinātu upurus, ka tie izmanto legālu interneta pārlūka versiju.

Tāpēc jums nevajadzētu uzticēties informācijai, kas dota Chrome nodaļā “About”. Lai atrastu patiesību un veiksmīgi pabeigtu Chromium vīrusa noņemšanu, mēs iesakām veikt sistēmas pārbaudi, izmantojot pretļaunatūras programmas.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Chromium vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Chromium no Windows sistēmām

Reizēm ir viegli noņemt Chromium vīrusu, bet reizēm nē – tas atkarīgs no vīrusa versijas. Gadījumā, ja jūs esat inficēts, jums jāpārbauda nesen instalētās lietotnes un jāatinstalē visas aizdomīgās. Tomēr, ja šie norādījumi jums nepalīdz atrisināt problēmu, tas nozīmē, ka jūs esat saskāries ar sarežģītāku ļaunprogrammatūras veidu. Šajā gadījumā mēs stingri iesakām, izmantot pretļaunatūras programmu. 

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Chromium un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Chromium vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Chromium no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Chromium vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Chromium ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Chromium no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Chromium un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Chromium noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Chromium no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Chromium un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Chromium dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Chromium no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Chromium vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Chromium noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Chromium pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās