Vīrusa bīstamība:  
  (36/100)

Noņem Chromium vīrusu (Noņemšānas gids) - atjaunināts Sep 2020

Linas Kiguolis - -   Chromium browser virus | Veids: Pārlūku pārtvērējs

Kāpēc jāturas pa gabalu no Chromium pārlūka vīrusa?

Chromium virus

Inficēšanās ar Chromium vīrusu ir patiešām nepatīkams gadījums. Šī tipa ļaunprogrammatūra balstīta uz atklātā pirmkoda tīmekļa pārlūku, ko sauc par Chromium, kas ir tas, uz kā sākotnēji būvēts Google Chrome. Atcerieties, ka Chromium projekts pats par sevi ir pilnīgi legāls un nesatur ļaunprātīgus kodus. Chromium ir atvērts ikvienam, kurš vēlas izveidot pielāgotu pārlūku, tomēr, līdzīgi kā ar citiem atklātā pirmkoda rīkiem, to izmanto ļaunprātīgi cilvēki.

Nepieciešamas tikai dažas modifikācijas, lai pārveidotu šo legālo projektu par sliktu programmatūru, un tāpēc mēs esam jau redzējuši dažādus ļaunprātīgu Chromium browser vīrusa versiju piemērus, piemēram, Chroomium browser vīrusu vai eFast browser. Tiklīdz instalēts, Chromium vīruss, tāds kā Chromium, var pārrakstīt legālā Chrome pārlūka saīsnes un nomainīt tās ar viltus Chrome versijas saīsnēm.

Parasti datorlietotājs nei9evēro neko aizdomīgu, jo Chromium ļaunprogrammatūras mērķis ir likt upurim noticēt, ka tas izmanto īstu pārlūku. Tomēr aizdomīgas pāradresācijas un arī kaitinošas uznirstošās reklāmas drīz vien atklāj, ka ar pārlūku kaut kas nav kārtībā un lietotājs var sākt sistēmā meklēt aizdomīgas programmas vai pārlūka paplašinājumus. Diemžēl tādu var arī nebūt, jo Chromium vīruss zina, kā paslēpties sistēmā. Lai konstatētu un noņemtu Chromium ļaunprogrammatūru, jums var būt nepieciešams izmantot pretļaunatūras programmatūru, piemēram, Reimage Reimage Cleaner Intego.

Tiem, kuri vēlas atinstalēt ļaunprogrammatūru manuāli, jāveic zem raksta uzskaitītie Chromium noņemšanas soļi.

Chromium vīrussChromium vīruss ir termins, kuru izmanto, kad runā par aizdomīgām, uz reklāmām balstītām un arī krāpnieciskām interneta pārlūkprogrammām, kuras izveidotas, izmantojot Chromium pārlūka pirmkodu. Šajā attēlā redzams šāda pārlūka piemērs un arī viltus Chrome atjauninājumu reklāmas piemērs.

Jums jāatceras, ka norādītā programma izseko jūsu darbību tiešsaistē visu laiku, kad jūs to izmantojat. Tāpēc tā var novērot, kādas tīmekļa vietnes jūs apmeklējat, uz kādām reklāmām jūs klikšķināt, jūsu meklēšanas pieprasījumus un līdzīgus datus.

Iespējams, jūs vēlēsieties pārdomāt, vai šādai informācijai jāsasniedz kāds, kuram jūs nevarat uzticēties. Bez tam savāktie dati parasti tiek izmantoti, lai piegādātu mērķa reklāmas, un tas nozīmē, ka to iespējams izmantot, lai piegādātu maldinošu, bet jums vilinošu saturu. Esiet uzmanīgs, ja jūs ievērojat, ka jūsu pārlūks rada pāradresācijas uz noteiktu tīmekļa vietni katru reizi, kad jūs to palaižat.

Viltus Chromium pārlūks var censties jūs piespiest izmantot noteiktu meklētājprogrammu, lai sniegtu jums sponsorētu meklēšanas rezultātu kopu līdzās parastajām un tad ar viltu likt jums uz tām uzklikšķināt. Rezultātā jums var nākties apmeklēt aizdomīgas tīmekļa vietnes, kas satur ļaunprātīgas programmatūras, vai likt jums sniegt personīgu informāciju. Jums jādara viss iespējamais, lai turētos pa gabalu no šādām vietnēm, tāpēc mēs jums iesakām atjaunot veco labo Chrome pārlūku, tiklīdz jūs konstatējat, ka jūs izmantojat viltus Chromium pārlūku.

Kā es varu inficēties?

Jūs varat ļaut notikt nejaušai Chromium pārtveršanai, ja jūs cenšaties instalēt jaunas programmas “Standard” vai “Default” režīmā. Ir īpaši svarīgi pārveidot instalēšanas iestatījumus, lai novērstu potenciāli nevēlamu programmu iefiltrēšanos, jo tās parasti tiek izplatītas kopā ar dažādām brīvprogrammatūrām.

Viss, kas jums ir jādara, ir jāatrod un pareizi jākonfigurē instalēšanas iestatījumi – tāpēc izvēlieties – “Custom”/pielāgotos vai “Advanced”/advancētos instalēšanas iestatījumus un meklējiet aizdomīgas izvēles rūtiņas ar šaubīgiem ierakstiem līdzās tām.

Ja jūs varat atrast ziņojumus, kas piešķir jums atļauju instalēt nezināmas programmas, pārlūka rīkjoslas un līdzīgus programmatūras daļas, neturpiniet instalēšanu, kamēr jūs tās nenokonfigurējiet pareizā veidā. Atceliet atzīmes pie šīm izvēles rūtiņām un tad turpiniet. Visbeidzot mums jūs jābrīdina, ka viltus Chromium pārlūki var tikt izplatīti ar “Urgent Chrome Update” reklāmām. Šeit jūs varat atrast vairāk informācijas par Urgent Chrome Update ads.

Kā es varu noņemt Chromium vīrusu?

Noņemiet Chromium vīrusu tiklīdz jūs ievērojat, ka jūsu Chrome pārlūks uzvedas aizdomīgi. Iespējams jūs vēlēsieties pārbaudīt Chrome versiju ar pārlūka iestatījumiem. Tomēr atcerieties, ka noziedznieki var likt viltus pārlūkam uzrādīt viltus Chrome versiju, lai pārliecinātu upurus, ka tie izmanto legālu interneta pārlūka versiju.

Tāpēc jums nevajadzētu uzticēties informācijai, kas dota Chrome nodaļā “About”. Lai atrastu patiesību un veiksmīgi pabeigtu Chromium vīrusa noņemšanu, mēs iesakām veikt sistēmas pārbaudi, izmantojot pretļaunatūras programmas.

Ar Reimage Reimage Cleaner Intego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Supported versions Lietojams ar OS X Supported versions
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Reimage Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Reimage, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Chromium vīruss momentuzņēmums
Chromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmumsChromium vīruss momentuzņēmums
Chromium vīruss momentuzņēmums

Manuālā Chromium vīrusu dzēšanas instrukcija:

Noņemiet Chromium no Windows sistēmām

Reizēm ir viegli noņemt Chromium vīrusu, bet reizēm nē – tas atkarīgs no vīrusa versijas. Gadījumā, ja jūs esat inficēts, jums jāpārbauda nesen instalētās lietotnes un jāatinstalē visas aizdomīgās. Tomēr, ja šie norādījumi jums nepalīdz atrisināt problēmu, tas nozīmē, ka jūs esat saskāries ar sarežģītāku ļaunprogrammatūras veidu. Šajā gadījumā mēs stingri iesakām, izmantot pretļaunatūras programmu. 

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Chromium un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Chromium vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
 5. Izdzēs Chromium no Windows saīsnēm
  Ar labo peles taustiņu klikšini uz Mozilla Firefox saīsnes un izvēlies Properties. Labais klikškis uz meklētāja ikonas un izvēlieties 'Properties'
 6. Ej uz Shortcut un atrodi Target lauciņu. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses, kas ir saistītas ar vīrusu. Izvēlieties 'Shortcut' lodziņu un izdzēsiet 'http://isearch.babylon.com...' un citas aizdomīgas web adreses

Atkārto iepriekš minētos soļus ar visām meklētāja saīsnēm, ieskaitot Internet Explorer un Google Chrome. Esi doršs, ka atķeksē visas saīsnes, ieskaitot darbavirsmu, sākuma izvēlni un uzdevumjoslu.

Noņemiet Chromium no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Chromium no Internet Explorer (IE)

 1. Noņem bīstamos paplašinājumus
  Atver Internet Explorer, klikšķini uz zobrata ikonas (IE izvēlnes) labajā augšējā stūrī un izvēlies Manage Add-ons. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Manage add-ons'
 2. Jūš redzēsiet Manage Add-ons logu. Meklē Chromium un citus aizdomīgus paplašīnājumus. Atslēdz to sklikšķinot uz Disable: Labais klikšķis uz katras no ļaunprātīgajām vietnēm un izvēlieties 'Disable'
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz zobrata ikonas (izvēlne) labajā augšējā stūrī un izvēlies Internet Options. Paliec General izvēlnē.
 4. Noņem ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo domeina vārdu. Klikšķini uz Apply, lai saglabātu izmaiņas. Izdzēsiet ļaunprātīgās URL adreses, ievadiet vēlamo domeina nosaukumu un klikšķiniet uz 'Apply', lai saglabātu izmaiņas
 5. Restartē Internet Explorer
  Vēlreiz klikšķini uz zobrata ikonas un izvēlies Internet options. Ej uz Advanced izvēlni.
 6. Izvēlies Reset.
 7. Kad esat jaunā logā, atķeksē Delete personal settings un izvēlies Reset, lai pabeigu Chromium noņemšanu. Atveriet 'Advanced' un klikšķiniet uz 'Reset'. Tad izvēlaties 'Delete personal settings' un klikšķiniet vēlreiz uz 'Reset'

Izdzēs Chromium vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Chromium ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Chromium no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Chromium un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz izvēlnes (labais augšējais stūris), izvēlies Options General.
 4. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo mājaslapas adresi vai klikšķini uz Restore to default.
 5. Klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Kad esat iekš 'General', izdzēsiet ļaunprātīgās URl vietnes no 'Home Page' un klikšķiniet uz 'Restore to Default'. Klikšķiniet uz 'OK'
 6. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 7. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Chromium noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Chromium no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Chromium un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Nomaini mājas lapu un lieto noklusējuma meklētājprogrammu, ja Jūsu bija inficēta ar vīrusu
  Klikškini uz izvēlnes ikonas un izvēlies Settings.
 4. Atver On startup, tad atver Open a specific page or set of pages un klikšķini uz Set pages. Kad esat atvērsi izvēlni un 'Settings', izvēlies 'Set pages'
 5. Tagad Jums vajadzētu redzēt vēlvienu logu. Tajā logā, izdzēsiet ļaunprātīgās adreses un ievadiet jaunu mājaslapas adresi. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 6. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 7. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 8. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 9. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 10. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Chromium dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Chromium no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Chromium vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Atveriet Safari interneta meklētāju un izvēlnē klikšķiniet uz Safari. Tad izvēlieties Preferences kā rādīts iepriekš un izvēlieties General.
 4. Skatiet Homepage lauku. Ja Chromium ir to mainījis, noņemiet nevēlamo linku un ievadiet to, kuru Jūs vēlaties lietot kā meklētāju. Atcerieties iekļāut ”http://” pirms ievadiet adresi. Kad esat iekš 'General' izdzēsiet ļaunprātīgāš URL vietnes un ievadiet vēlamo domeina nosaukumu
 5. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 6. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Chromium noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-chromium-virus.html
Noņemšanas instrukcijas citās valodās

Jūsu viedoklis attiecībā uz Chromium virus