Noņem KMSPico vīrusu (Noņemšānas gids) - 2018 atjaunināšana

KMSPico vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir KMSPico vīruss?

Kā darbojas KMSPico vīruss?

KMSPico virus

Lai gan daudzi datoru lietotāji meklē bezmaksas KMSPico lejupielādes saiti, mēs iesakām jums to nedarīt. KMSPico ir lielā mērā bīstams rīks, zināms kā Windows aktivators. Tas nav saistīts ar Microsoft un ir nelegāls rīks, kas var piesārņot jūsu datoru ar kaitīgiem vīrusiem. Kaut arī pats par sevi tas nav kaitīgs, vairums tīmekļa vietņu, kuras piedāvā tā lejupielādes saiti, ir neuzticamas un cenšas izplatīt ļaunprogrammatūru. Taču neko vairāk nevar gaidīt no vietnēm, kuras piedāvā nelegālu programmu.

Kā mēs jau minējām iepriekš, KMSPico aktivators var ienest nopietnus datorvīrusus jūsu datora sistēmā, jo kibernoziedznieki zina, ka daudzi datoru lietotāji cenšas iegūt labu datorprogrammu par brīvu. Tā nav ieteicama rīcība. Tomēr, kibernoziedznieku mērķis ir izmantot lietotājus, kuri cenšas iegūt par brīvu apmaksātu programmatūru.

Tāpēc tie inficē vispieprasītākās datorprogrammas ar kaitīgiem elementiem, tādiem kā Trojāni vai tārpi, vai mazāk bīstamiem apdraudējumiem, piemēram, reklāmprogrammatūru. Novērots, ka KMSPico vīruss bieži veicina reklāmprogrammatūras, un tāpēc daži drošības pētnieki sauc šo bīstamo programmu par KMSPico reklāmprogrammatūru. Tomēr tā nav pareiza kategorizācija.

KMSPico virus

Mēs gribētu mudināt jūs NELEJUPIELĀDĒT un NEIZMANTOT šādus nelegālus rīkus. Šis noteikti NAV drošs rīks. Bez tam jūs nekad nevarat zināt, kādi papildu līdzekļi tai ir. Ja jūs vēlaties izmantot pilnu, drošu un legālu Windows versiju, jums no Microsoft jāiegādājas oficiāla licences atslēga. Vēl viens aizdomīgs fakts par KMSPico ir tas, ka tas prasa atspējot visas aktīvās drošības programmas uz datora, lai ļautu tam iekļūt. Acīmredzami tā ir zīme, ka šī programma varētu radīt potenciālus apdraudējumus drošībai.

Ja jūs esat instalējuši šo nelegālo programmu, mēs stingri iesakām jums pārbaudīt savu datoru ar pretļaunatūras programmu, piemēram, FortectIntego, lai redzētu, vai jūs kopā ar KMSPico zip esat instalējuši ļaunprogrammatūras. Atcerieties, ka vairums ļaunprātīgo lietojumprogrammu parasti tik ātri neatklāj savu esamību. Tās var uzkrāt sensitīvu informāciju par jums ilgstošu laiku vai pēkšņi ielauzties, lejupielādējot papildu ļaunprogrammatūru jūsu datorā.

KMSPico virus

Kā KMSPico ļaunprogrammatūra var ienest citas programmas jūsu datorā?

Kā mēs jau minējām iepriekš, KMSPico krekam vajadzētu pašam būt drošam. Tomēr daudzi datoru lietotāji sūdzas, ka KMSPico nedarbojas, vai, ka tie ievērojuši dažus citus aizdomīgus gadījumus pēc tā lejupielādes. Ir samērā viegli izskaidrot, kāpēc lietotāji sāk novērot šādas parādības.

Problēma ir tā, ka kaitīgu vai potenciāli nevēlamu programmu izstrādātāji tiecas izmantot programmatūru saistīšanas metodi, kas palīdz tiem izplatīt savus šaubīgos produktus kopā ar citu bezmaksas programmatūru. Šādā gadījumā KMSPico instalēšanas iestatne varētu jūs iepazīstināt ar citām programmām, kuras jūs varat lejupielādēt un instalēt vienlaicīgi ar KMSPico.

ESIET UZMANĪGI, jo šie papildu elementi var būt ļaunprātīgi un kaitēt jūsu datorsistēmai! Lieki piebilst, ka nelegālu programmatūru ieteikto programmu drošums ir lielā mērā apšaubāms.

KMSPico noņemšanas instrukcija

KMSPico vīruss ir lielā mērā nedrošs. Kaut arī jūs to varat noņemt manuāli, jūs nekad nevarat zināt, vai jūs esat kopā ar to instalējis kādu ļaunprogrammu, vai nē. Tāpēc mēs jums iesakām skenēt savu datoru ar jaudīgu pretļaunatūras risinājumu, piemēram, FortectIntego un automātiski noņemt visas kritiskās programmas un failus.

Tas ir vieglākais un ātrākais veids kā iztīrīt savu datoru no draudiem un potenciāli nevēlamām programmām. Gadījumā, ja jūs vēlaties noņemt vienīgi KMSPico, izdzēsiet no sava datora šādus failus un mapes:

 • AutoPico.exe
 • Service_KMS.exe
 • unins000.exe
 • KMSELDI.exe
 • UninsHs.exe
 • tap-windows-9.21.0.exe

Papildu noņemamie faili un mapes:

Izdzēsiet AutoPixo.exe, installAll.cmd, Access_KMS_Client.OOB.xrm-ms and Access_KMS_Client.PL.xrm-ms un citus atlikušos failus no KMSPico mapes C:\Program Files. Ejiet arī uz Sākuma izvēlne > Programmas un izdzēsiet no turienes arī KMSPico mapi.

Mēs iesakām jums arī rūpīgi pārbaudīt Windows reģistru un noņemt visas ar šo programmu saistītās atslēgas. Šis uzdevums ir samērā sarežģīts, un mēs neiesakām jums veikt kādas izmaiņas un sabojāt citu programmatūru.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā KMSPico vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet KMSPico no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs).
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program.
 3. Atinstalē KMSPico un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast KMSPico vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no KMSPico un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās