Drošības programmu Almanahs

Ugnius Kiguolis - www - Atjaunināts | Veids: Visi

Drošības programmatūras ir lietojumprogrammas, kas paredzētas, lai veiktu īpašas funkcijas, kuras nepieciešamas, lai uzturētu datoru drošu un tīru. Tās var iedalīt divās kategorijās – pretvīrusu un pretļaunatūras. Ideālā variantā lietotājiem savā datorā vajadzētu būt abām programmām, jo internets ir pilns ar dažādiem vīrusu veidiem. Tomēr pretļaunatūru izstrādātāji ir lielā mērā pilnveidojušies un tagad prezentē uzlabotus produktus, kurus iespējams izmantot pretvīrusu programmatūru vietā. Šādas programmas spēj cīnīties pret plašu ļaunprogramamtūru loku, ieskaitot spiegprogrammatūras, reklāmprogrammatūras, pārlūku pārtvērējus, izspiedējvīrusu draudi, Trojas zirgi un citus parazītu veidus.

Visas pretspiegošanas programmatūras ir izstrādātas ar vienu nolūku – tās visas cenšas atrast un likvidēt datorvīrusus un novērst to turpmāku iefiltrēšanos. Tomēr dažādiem spiegprogrammu noņēmējiem ir atšķirīgas īpašības un funkcijas. Daži no tiem var izmantot vienādas vīrusu noteikšanas un noņemšanas metodes, bet citus var būt ļoti grūti salīdzināt, un tiem var nebūt nekā kopīga . Bez tam vīrusu noņemšanas problēmas arī var tikt risinātas dažādi, tāpēc, ja jūs negribat palikt viens, kad jūsu pretspiegošanas programmatūra nespēj noteikt vīrusu, jums vajadzētu zināt, kurām kompānijām jūs varat uzticēties. Visbeidzot, paturiet prātā, ka daļai no pretspiegošanas vai pretvīrusu rīkiem vispār nevar uzticēties! Tie var izmantot apšaubāmas metodes, nespēt noteikt un noņemt ļaunprātīgus failus, var radīt nopietnu sistēmas palēnināšanos un radīt citas problēmas jūsu datorā. Mēs NEIESAKĀM iegādāties vai izmantot šādas programmas.

2spyware Programmatūru sadaļa sniedz izsmeļošus pārskatus par dažādām drošības programmām. Tur jūs varat atrast detalizētus norādījumus par pretspiegošanas, pretvīrusu un citām programmatūrām, kuras jūs varat lejupielādēt no interneta sava datora aizsardzībai. Galvenais šīs sadaļas mērķis ir iepazīstināt cilvēkus ar visdrošākajām pretspiegošanas programmatūrām, kādas šobrīd pieejamas tirgū, un palīdzēt tiem izvēlēties pareizo produktu. Visa informācija, ko mēs sniedzam Programmatūru sadaļā, ir sagatavota ar 2spyware pētījumu grupu. Līdzīgi kā norādījumi ļaunprogrammatūru noņemšanai, programmatūru pārskati tiek izveidoti pēc tam, kad pētījumu grupa ir instalējusi programmu vairākiem datoriem un to pārbaudījusi ar dažādiem vīrusu veidiem. Programmatūru sadaļa arī palīdz jums izvairīties no bīstamiem produktiem, kurus to izstrādātāji izlaiž vienīgi naudas pelnīšanai.

Lielāko daļu no jūsu izmanības vajadzētu saņemt ieteiktajiem pretspiegošanas rīkiem, kuri tiek uzskatīti par visefektīvākajiem. Tie gūst vislabākos rezultātus visefektīvākā skenēšanas mehānisma, vismazākā inficētās datorsistēmas skenēšanai patērētā laika, spējas noņemt vīrusus no sistēmas un spējas novērst to turpmāku iefiltrēšanos dēļ. Visa sīkākā informācija sniegta katras pretspiegošanas programmatūras pārskatā. Tur jūs redzēsiet arī salīdzinājumus ar citām programmām un instalēšanas/noņemšanas pamācības, kas paredzētas, lai palīdzētu cilvēkiem ietaupīt laiku, kad tie vēlas pāriet no vienas drošības programmatūras uz citu. Ja jums nav laika, jūs vienmēr varat izskatīt programmatūru pārskatu saīsināto versiju Salīdzinājumu lapā, kas sniedz pretspiegošanas programmu salīdzinājumu.

Jaunāko programmatūru apskati

Informācija atjaunināta: 2017-11-10

Lasīt citās valodās

Faili
Programmas
Salīdzināt