Reimage apskats, bezmaksas lejupielāde

Reimage ir legāla datorprogramma, kuru ir certifējuši Softpedia. Tā ir lietojama uz Windows, Mac OS X un Android OS. Reimage stiprā puse ir Windows Repair. Programma jau ir pierādījusi sevi kā unikālu apkopes programmu, kas ir spējīga identificēt gandrīz jebkuru datora problēmu.

Faktors, kas padara šo programmu unikālu ir Reimage Repair funkcija, kas lejupielādē zaudētos, izdzēstos vai bojātos failus no tā datubāzes, tādējādi labojot sistēmu. Protams, ka nevajadzētu aizmirst drošību. Neskatoties uz to, ka šī programma tiek uzskatīta kā datora labošanas programma, Jūs variet dzēst vīrusus ar šo programmu, jo tā izmanto Avira AntiVir platformu.

Paturiet prātā, ka Avira ir godalgu ieguvis produkts, kam ir vairāk kā simts dažādu apbalvojumu, tādēļ nav bažas, ka Reimage darbojas lieliski arī vīrusu dzēšanas frontē. Ja neizmantojat Windows, Jūs varat izvēlēties Reimage priekš Mac un Reimage Mobile Cleaner. IR skaidri redzams, ka radītāji pārklāj visas lietotās sistēmas.

Reimage lejupielāde

Jūs varat lejupielādēt Reimage šeit. Tā ir lietojama ar Windows XP/Vista/7/8/10 OS. Kad programma uzsāk datora skenēšanu, tā iziet cauri trīs posmiem: tehnika, drošība un stabilitāte. Kad tā ir beigusi  tehnisko parateru pārbaudi, tad programma identificē atmiņu, cietā diska ātrumu, CPU parametrus un līzīgu informāciju.

Windows kļūdas, OS problēmas, zilo ekrānu (BSoD), bojatus DLL, datora apstāšanās var tikt atklāta un novērsta ar Reimage Automated PC Repair palīdzību. Tad programma ķeras klāt drošības pārbaudei. Šajā posmā Reimage atrod dažādus vīrusus. Pateicoties Avira AntiVir platformai, tā palīdz Jums atrast un likvidēt datorā esošos vīrusus. Beidzot tā novēros sistēmas stabilitāti un specificē programmas, kuras rada problēmas.

Lai novērstu katru no šīm problēmām, Jums nepieciešama Reimage licenzes atslēga, kruu varat iegādāties par €69.95. Ja neesat apmierināts ar pakalpojumu, Jūs varat atgriezt produktu 60 dienu, laikā un saņemt pilnu atmaksu. Ja Jūs nevarat salabot datoru ar Reimage, Jūs varat izmantot tā bezmaksas klientu atbalstu, kas pieejams visur, neskatoties, kur Jūs atrodaties. 

Taču šai programmai nav pastavīga datora aizsardzības funkcija. Jūs varat izdzēst vīrusus, bet Jums nevajadzētu to izmantot kā datora aizsardzības programmu. lai pasargātu Jūsu datoru mēs iesakam lietot piemērotu pret-vīrusu programmu.

Reimage Express apskats

Reimage Express ir bezmaksas Reimage rīks. Tā mērķis ir palīdzēt lietotājiem ar vienkāršām Windows OS problēmām, kuras tiek atklātas izmantotjot ātro datora skenēšanu. Pēc tam, kad tā ir skenējusi sistēmu, tā diagnozē galvenās sistēmas kļūdas un tad uzrāda tās Reimage scan report. Tā labo šīs kļūdas ar patentēto tehnoloģiju.

Taču Reimage Express nepiedāvā pilnu sistēmas labošanas funkciju. Lai dzēstu vīrusus un citas ļaunprātīgas programmas no Jūsu datora, Jums nepieciešama Reimage Activation atslēga. Šī programma ir lietojama ar Windows XP/Vista/7/8/10 OS.

Lasi pilnu Reimage Express apskatu

Reimage Plus apskats

Reimage Pluss ir Reimage Repair oficiālā lapa. Ta ir droša un legāla web adrese, kas piedāvā Reimage free, Reimage PC Repair un līzīgas programmas. Šad un tad Jūs variet pamanīt šīs web adreses reklāmas. Tādā gadījumā pārbaudiet savu datoru ar Riemage vai līdzīgu pret-vīrusu programmu.

Reklāmas varētu būt kāda no vīrusu, darbības rezūltātā (pārlūkprogrammu paplašinājumos, spraudnēs un rīkjoslās), kas izplatāš internetā un ir bezmaksas programmu nevēlams bonusiņs. Jums jāpārliecinās, ka Jūsu sistēmā nav aizdomīgu programmu, kas pelna iztiku rādot trešo personu reklāmas. 

Uzzini vairāk par Reimage reklāmu noņemšanu.

Reimage priekš Mac apskats

Ja meklējat OS labošanas programmu priekš Mac datoriem, Jums jāapsver iespēja lejupielādēt Reimage priekš Mac. Jūs varat instalēt to klikšķinot šeit. Šī programma ir radīta, lai uzlabotu sistēmas darbību, noņemot nevēlamās un ļaunprātīgās programmas un aplikācijas, kuras nejauši tikušas instalētas Jūsu datorā. Lielisks risinājums, lai tiktu galā ar nevēlamām programmām.

Arīdzan, Reimage Mac piedāvā meklēšanas vēstures dzēšanu, kļūdu labošanu un kešatmiņas tīrīšanu. To var lietot katru dienu, lai būu lietas kursā par Jūsu datora tehnikso un programmu stāvokli. Tomēr, kad lietotjat Reimage savā iPad vai datorā, ņemiet vērā, ka nepiedāvā drošības pakalopjumu. Lai pasargātu savu OS X, Jums vajadzētu instalēt pret-vīrusu programmu.

Reimage priekš Android apskats

Reimage priekš Android, varētu būt gaidītākais rīks šogad. Lietotāji, kuri lieto Android OS, pavada mēnešus meklējot aplikāciju, kura spētu palīzēt tiem ar viņu Android ierīcēm. Dabiski, ka mēs nevaram zināt, kuras aplikācijas ir labas un no kurām vajadzētu izvairīties, un beigu beigās Jūsu dators ir haosā.

Šīs problēmas pazūd reizē ar Reimage parādīšanos bildē. Kad esat instalējis šo programmu, tā ātri skenē Jūsu datoru un identificē esošās problēmas. Tā mērķis ir atrast lietas, kuras patērē pārāk daudz atmiņas Jūsu telefonos vai tabletos, piemēram, ļaunprātīgas aplikācijas. Šī ir bezmaksas aplikācija, tādējādi Jūs bezmaksas varat saves kārtībā Jūsu Android ierīci.

Vai Reimage ir legāla?

Ir daudzas web adreses, kuras sauc Reimage par vīrusu vai ļaunprātīgu programmu. Realitāte ir citādāka, tie, kas saka, ka šī programma ir vīruss utt, kļūdās, jo pret-vīrusu programmas neuzskata to par vīrusu. Tā īr programma bez vīrusiem, kas palīdz Jūsu datoram un uzlabo tā funkcionalitāti.

Arī, pēc sadarbības uzsākšanas ar Ariva AntiVir, Reimage Repair Tool atklāj un dzēšs datroā esošos vīrusus. Ja Jūs māc bažas par Jūsu programmas kvalitāti, Jums varētu būt šīs programmas uzlauztā versija. Tā ir nelegāla programmas lietošana, papildus sodam no autoritātēm, Jūsu dators var tikt inficēts ar vīrusiem.

Lasiet vairāk par Reimage ticamību šeit.

Reimage FAQ

Jautājums: Mana vecā pret-vīrusu programma vairs mani neapmierina un es esmu jaunas pre-vīrusu programmas meklējumos. Pēc nelielas informācijas ievākšanas, atradu Reimage Repair, tādēļ es gribēju jautāt vai šī programma būtu pietiekama mana datora pasargāšanai? Esmu lasījis visai dažādas atsauksmes par šo programmu un es nezinu, kam ticēt.

Atbild: Internets ir pilns ar dažādiem vērtējumiem, versijām un viedokļiem par teju jebkuru produktu, kas eksistē; tātad nav vērts, katru viedokli uztvert kā pareizu. Praktiski, nesanā sadarbībā ar Arvia AntiVir, Reimage ir uzlabojis tā vīrusu atklāšānas un dzēšanas spējas un var tikt pilnībā lietots kā uzticams aizsargs pret vīrusiem.

Jautājums: Es plānoju lejupielādēt Reimage, tomēr esmu ievērojis, ka ir pieejamas ir tikai dažas šis programmas versijas. Kāda ir atšķirība starp Reimage Express un Reimage Repair?Man nav nepieciešama spēcīga pretvīrusu programma, jo nelietoju datoru ikdienā,tomēr es gribētu justies droši sērfojot internetā. Man noderētu padoms, kuru programmu izvēlēties.

Atbilde: Ja neesat regulārs datora lietotājs, Reimage Express būs vispiemērotākā izvēle. Tas skenēs Jūsu sistēmu un informēs Jūs par esošajām problēmām. Tomēr, ja lietojat e-pastu, meklējat informāciju internetā, lejupielādējat bezmaksas programmas utt., jums būtu nepieciešama drusku advancētāka aizsardzība.

Reimage Repair dod Jums daudz vairāk iespēju un funkciju. Tā var labot, vīrusu radītās, problēmas, aizstāt bojātus failus un 24/7 klientu atbalsts (e-pasts un telefons). Ja drošība ir Jums pirmajā vietā tad Jūs interesētu Reimage pilnā versija.

Jautājums: Vai ir dorši lietot Reimage? Kāda ir šīs aplikācijas privātuma politika? Vai mana personīgā informācija un faili būs drošībā?

Atbilde: Reimage ir droša programma. Vienīgā informācija, ko programma iegūst ir Jūsu datora tehniskie parametri, kas nepieciešami, lai labotu vīrusu radītos kaitējumus. Jūs varat būt droši, ka Jūsu personīgā informācija, kuru nepieciešams ievadīt ieādājoties so produktu, netiks nodota vai pārdota trešajām personām.  

Arīdzan, mēs netaisam Jūsu failu kopijas vai noglabājam Jūsu failus kādos mistiskos serveros. Jūs bez bažām varat lejupielādēt šo programmu. 

Jautājums: Vai Reimage ir bezmaksas?

Atbilde: Reimage Repair nav bezmaksas programma. Tomēr tā piedāvā visnepieciešamākās iespējas vīrusu atklāšanai un to dzēšanai. Ja Jūs vēlaties bezmaksas rīku, Jūs varat lejupielādēt Reimage Express, kas skenēs Jūsu sistēmu un informēs Jūs par tās stāvokli. Tā arī var labot vinkāršas problēmas un kļūmes.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot Reimage, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Jake Doevan
Jake Doevan

Dzīve ir pārāk īsa, lai to veltītu vīrusu apkarošanai...

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Apskats citās valodās