Noņem CryptoWall 4.0 (Vīrusa noņemšanas instrukcijas)

dzēšanas instrukcija

Kas ir CryptoWall 4.0?

Līdzība starpCryptoWall un CryptoWall 4.0

CryptoWall 4.0 ir jaunākā CryptoWall vīŗusa versija, kas joprojām ir viens no bīstamākajiem mūsdienu vīrusiem. Datoru lietotājiem vajadzētu izvairīties no CryptoWall vīrusa ielaišanas savos datoros, jo, kad vīruss ir ticis iekšā, nav daudz kas, ko Jūs varat darīt lietas labā. Zemāk ir saraksts ar līzībām starp pirmo un ceturto CryptoWall vīrusa versiju:

 • Abas versijas izplatās caur spam e-pastiem.
 • Interesants fakts: CryptoWall vīruss ir radīts Krievijā, tātad, vīruss ir rakstīts, lai neuzbruktu datoriem, kuri atrodas Ukrianā, Baltkrievijā, Kazakstānā un protams, Krievijā. Ja tomēr vīruss tiek datorā, kas atrodas kādā no šīm valstīm, tas automātiski pašiznīcinās, ja datora lietotājs ir valstī, kas nav saraksta, tad vīruss sāk savu ļaunprātīgo darbību.
 • Kad vīruss ir iekļuvis Jūsu sistēmā, tas veicu pilnu Jūsu failu skenēšānu. Vīrusa mērķis ir atrast visus datus, svarīgus vai maznozīmīgus un tad bloķēt šos failus, lietojot algoritmu, kuru praktiski nav iespējams uzlauzt.
 • Kad vīruss ir beidzis failu bloķēšānu, tas atstāj zīmītes dažādās mapēs, ar ziņu, ko darīt, lai tiktu pie saviem datiem.

Nav prāta darbs uzticēties šem noziedziniekiem. Ja Jūs negribat zaudēt savu naudu, Jums NEVAJADZĒTU maksāt šo izpirkumu, jo ir tūkstošiem cilvēku, kas izmisuma dzīti, ir to izdarījuši un palikuši tukšām rokām.

CryptoWall 4.0 bez šaubām ir viens no ļaunākajiem vīrusiem. Kā šis vīrus darbojas?

Iesākumā, ļaujiet izskaidrot, kas ir izpirkumu pieprasoša programma. Tas ir ļoti bīstams vīruss, kas atrod un bloķē lietotāju failus. Praktiski neiespējami šos failus atgūt. Tādēļ ir vitāli svarīgi būt sagatavotam, pret šādu vīrusu uzbukumiem. CryptoWall, CryptoWall 2.0, CryptoWall 3.0 un CryptoWall 4.0 vīrusi ir bēdīgi slaveni vīrusi, kuri ir inficējuši tūkstošiem datoru.

Šie vīrusi parasti bloķē šos failus: .docx, .pdf, .txt, .img, .gif, .mp3, .mp4, .flv. Diemžēl, pēdējā CryptoWall vīrusa versija ne tikai bloķē failus, tā arī pārsauc šos failus. Vīruss aizstāj failu nosaukumus ar nejauši izvēlētiem kodiem, kas apgrūtina bloķēo failu atpazīšanu. Tas arī bloķē sistēmas atjaunināšanu un Windows Startup Repair funkciju un atslēdz failu rezerves kopiju radīšanu. Par nelaimi, daudzas datoru drošības programmas nespēj pamanīt šo vīrusu; vīruss ir viltīgi radīts, lai netiktu atrasts un tas pat var apiet otrās paaudzes ugunsmūra risinājums. Kā bonusu, šis vīrus atver Jūsu datoru citiem vīrusiem un parazītprogrammām, citiem vārdiem, pilnībā iznīcina Jūsu datoru.

CryptoWall 4.0 lieto komplicētu šifrēšanas tehniku – tas šifrē visus failus ar AES šifru, tad šos failus šifrē ar grūtā atlaužamu RSA šifru. Pēc tam, kad faili ir šifrēti un bloķēti, tas atstāj izpirkuma zīmītes, katrā no inficēto failu mapēm. Šīs zīmītes var parādīties kā .txt, ,html vai .png faili. Piemēram:

HELP_YOUR_FILES.TXT
HELP_YOUR_FILES.HTML
HELP_YOUR_FILES.PNG

Šie faili iekļauj sekojošu ziņu:

Cannot you find the files you need?
Is the content of the files that you have watched not readable?
It is normal because the files’ names, as well as the data in your files have been encrypted.
Congratulations!!!
You have become a part of large community CryptoWall.
[…]
For your attention, the software to decrypt the files (as well as the private key that come fitted with it) is a paid product.

Kā redzams, CryptoWall 4.0 izskaidro, ka lietotāja fiali ir bloķēti. Viņi pat pasmejas par lietotāju sakot ”Apsveicam!!!”. Tad, ka šis viņu pakalpojums ir maksas un ka, lai atgūtu pieeju failiem, nepieciešams samaksāt 700 ASV dolāru 96 stundu laikā, citādi cena paaugstināsies līdz 1400 ASV dolāriem. Jums nevajadzētu ticēt solījumam, ka atgūsiet datus, jo nav nekādas garantijas, ka šie noziedzinieki darīs kaut ko, lai atgūtu Jūsu datus

Kā CryptoWall 4.0 vīruss var inficēt manu datoru?

 • CryptoWall 4.0 ir arī zināms kā HELP_YOUR_FILES vīruss, gluži kā pārējāš CryptoWall versijas izplatās ar krāpniecisku e-pastu starpniecību. Šī vēstules satur viltus CV un iedrošina tā atvēršanu “Sveiki, mani sauc […], attached file is my CV! ES būtu ļoti pateicīgs, ja atvērtu to un apsvērtu iespējamo sadarbību.” Šī pieeja bez problēmām var inficēt kompāniju datorus, kuri meklē jaunus darbiniekus. Tomēr, Jūsu e-pastam vajadzētu automātiski identificēt šo epastu kā ļaunprātīgu vēstuli. Jums nekādā gadījumā nevajadzētu atvert e-pastus no nepazīstamiem cilvēkiem vai kompānijām. CryptoWall 4.0 satur pielikumu (viltus CV), kas ir JavaScript fails. Kad Jūs to atverat, tas uzsāk savu darbību un lejupielādē CryptoWall 4.0 vīrusu Jūsu datorā.
 • CryptoWall 4.0 arī tiek izplatīts arī caur dažādiem komplektiem (kā Nuclear exploit kit un Angler exploit), kas nozīmē, ka šie noziedzinieki izmanto novecojušas programmas lietotāju datoros, lai atklātu datoru vājās vietas. Šie komplekti tiek izpaltīti caur iFrames, ļaunprātīgām reklāmām un var tikt atrasti dažādāš aizdomīgāš web adresēs. Tādēļ, mēs iesakam neapmelēt nedrošas un aizdomīgas lapas, klikšķināt uz aizdomīga satura piedāvājumiem vai lejupielādēt failus un programmas no šādām adresēm.

Ja nevēlaties zaudēt savus failus vai informāciju. Mēs iesakam instalēt pret-vīrusa programmu, piemēram FortectIntego. Tā var izdzēst CryptoWall 4.0 vīrusu. Tomēr, līdzko faili ir bloķēti, tos ir praktiski neiespējami atgūt. Tādēļ Jums vajadzētu glabāt Jūsu failu rezerves kopijas uz ārējās atmiņas ierīcēm. Lai atrastu detalizētas instrukcijas kā likvidēt CryptoWall 4.0 vīrusu, dodaties uz otru lapu.

Kā izdzēst šo vīrusu no mana datora?

Saistībā ar šādiem vīrusiem, varam droši teikt, ka to novērst to ielavīšānos Jūsu datoros ir vieglāk nekā izārstēt tos, kad vīrus ir aktīvs. Diemžēl, ir praktiski neiespējami atgūt failus, kuri ir inficēti ar CryptoWall 4.0 vīrusu; tādēļ mēs iesakam veikt piesardzības pasākumus un radīt rezerves kopijas Jūsu failiem un glabāt tos drošā vietā. Ja redzat, ka visi Jūsu faili ir pārsaukti un Jums vair nav pieejas tiem, un esat pamanījis failus kā HELP_YOUR_FILES.TXT, HELP_YOUR_FILES.HTML, HELP_YOUR_FILES.PNG un līdzīgus nosaukumus, tas nozīmē to, ka esat kļuvis par upuri CryptoWall 4.0 vīrusam

Visām instrukcijām vajadzētu jums palīdzēt tikt vaļā no šī vīrusa, atrodas zemāk. Atcerieties, esiet ļoti piesardzīgi sērfojot internetā – neatveriet aizdomīgus failus, e-pastus un neapmeklējiet aizdomīgas web adreses. Mūsdienās ir ļoti daudz kiber-noziedzinieku, tādēļ esat uzmanīgi un nekļūstiem par upuri kiber-noziedziniekiem.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā CryptoWall 4.0 dzēšanas instrukcija

Noņem CryptoWall 4.0 lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem CryptoWall 4.0

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet CryptoWall 4.0 noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem CryptoWall 4.0 lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar CryptoWall 4.0. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka CryptoWall 4.0 izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no CryptoWall 4.0 un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās