Noņem PremierOpinion vīrusu (Bezmaksas instrukcija) / Vīrusa noņemšanas soļi

PremierOpinion vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir PremierOpinion vīruss?

PremierOpinion – potenciāli nevēlama programma, kura ar komplektēšanas palīdzību iekļūst lietotāju datoros

PremierOpinion virus

PremierOpinion ir potenciāli nevēlama programma, kuru ir izstrādājuši VoiceFive Inc. Tiek uzskatīts, ka tā tika izveidota ar mērķi atbalstīt uzņēmumus digitālo tendenču un modeļu izprašanā. Tomēr apmaiņā pret šīm zināšanām programmētāji pieprasa no uzņēmējiem pieeju izsekot lietotāju pārlūka izmantošanas paradumus. Šī iemesla dēļ speciālisti so lietotni ir iekļāvuši PNP un reklāmprogrammatūru kategorijā. Agrāk šī potenciāli nevēlamā programma “pārpludināja” lietotājus ar nebeidzamām reklāmām vai aptaujām. PremierOpinion reklāmās ir saskatāms liels apdraudējums, jo tās var apmānīt lietotājus atklāt savus personas datus.

Nosaukums PremierOpinion
Izstrādātājs VoiceFive Inc.
Tips Potenciāli nevēlama programma (PNP)
Galvenās pazīmes Vairākas aptauju reklāmas, kas parādās, izmantojot skarto pārlūkprogrammu, teksta saites, aptaujas.
Fona aktivitātes Datu izsekošana. Lietotnes uzdevums ir apgūt lietotāju pārlūku izmantošanas paradumus, demogrāfiskos datus un lietotņu izmantojumu.
Ietekmētās operētājsistēmas Windows OS, Mac OS X
Likvidēšana Atinstalēt PremierOpinion papildinājumu, palaist FortectIntego, lai atbrīvotos no atlikušajām sekām.

Cilvēki, kas strādā pie Premier Opinion vīrusa, cenšas motivēt tā dalībniekus, solot iespējas nopelnīt naudu vai gūt cita veida materiālos labumus. Taču, šķiet, ka šī programma ir tikai kārtējā reklāmprogrammatūrai līdzīga lietotne, kura lietotājiem maz ko noderīgu spēj sniegt pretī.

Kolīdz PremierOpinion programma ir iekļuvusi datora sistēmā, tā bez lietotāja piekrišanas pārveido katru no pārlūkprogrammām (Internet Explorer, Mozilla Firefox un Google Chrome). Esiet piesardzīgi, jo šī programma var arī izmainīt jūsu uzstādīto sākumlapu vai noklusēto meklētājprogrammu, kā arī veicināt citas izmaiņas katrā no jūsu izmantotajām pārlūkprogrammām.

Pēc tam lietotāja pārlūka izmantošanas sesijas tiek pārblīvētas ar PremierOpinion reklāmām, kuras visbiežāk piedāvā piedalīties dažādās aptaujās. Noklikšķinot uz jebkuru no šīm reklāmām, jūs varat nonākt aizdomīgās vietnēs, kuras tiek izmantotas, lai izplatītu apšaubāmas programmas, piemēram, citas reklāmprogrammas, pārlūku pārtvērējus vai pat bīstamus vīrusus.

PremierOpinion PNPPremierOpinion ir reklāmprogrammatūrai līdzīgs vīruss, kurš izmanto dažādus veidus, kādos lietotaju pārlūkprogrammās izplatīt nepārtrauktas aptauju reklāmas.

Ja vēlaties apturēt šo pārvirzīšanu uz citam vietnēm, veiciet pilnu sistēmas skenēšanu ar FortectIntego. Lietotne palīdzēs jums pārbaudīt sistēmu un noskaidrot, vai jūsu dators ir inficēts. PremierOpinion var likvidēt no Mac vai Windows operētājsistēmām vai nu manuāli, vai ar zemāk sniegto vadlīniju palīdzību.

Turklāt PremierOpinion noņemšana ir vēlama ne tikai tās izplatīto reklāmu, aptauju un līdzīga tipa iznirstošo logu dēļ, kas liek šīm PNP atvērties jebkurā iepirkšanās vietnē. Ir aizdomas, ka šī programma var nodarīt daudz pamatīgāku kaitējumu, radot apdraudējumu lietotāja privātumam.

Ja rūpīgāk iedziļināmies programmas Privātuma politikā, redzams, ka Premier Opinion reklāmprogrammatūra var veikt sekojošo:

Once you agree to participate in this program, we may notify you of survey opportunities through e-mail, pop-ups, toast windows, U.S. mail, and other means. If you elect to participate in a survey, we require that you provide complete and accurate information about yourself and your household.

Ņemiet vērā, ka mēs nekādā gadījumā neiesakām dalīties ar saviem personas datiem. Tāpat augstāk minēto iemeslu dēļ mēs arī neiesakām instalēt šo neuzticamo lietotni vai turpināt to lietot, ja jūs jau esat to uzinstalējuši. Tā vietā jums vajadzētu veikt PremierOpinion likvidēšanu, lai izvairītos no tālākām problēmām.

PremierOpinion virus

Reklāmprogrammatūra tiek pasniegta vienā komplektā ar parastām programmatūrām

Ja jūs prātojat, kā šī potenciāli nevēlamā programma nonāca jūsu datorā, atbilde ir gaužām vienkārša – jūs, iespējams, to esat neuzmanīgi uzinstalējuši caur bezmaksas lietotnēm. PNP ceļo tā sauktajos programmatūru komplekto, kas ir vispārzināma mārketinga tehnika, ko izmanto daudzi reklāmprogrammatūru izstrādātāji. Šī metode balstās uz principu, ka, veicot programmas instalēšanu, lietotājs izvēlēsies Ātro (Quick) vai Ieteicamo (Recommended) iestatījumu un tādā veidā nespēs novērst potenciāli nevēlamās programmas instalēšanu.

Citiem vārdiem sakot, izmantojot minētos parametrus, tiek izlaisti vairāki procesa soļi, tostarp solis, kurš satur jau iepriekš atzīmētas opcijas, tādā veidā ļaujot reklāmprogrammatūrām iekļūt datoros. Šī iemesla dēļ jums nekad nevajadzētu izvēlēties konkrētos iestatījumus, bet gan izmantot Personalizētos (Custom) vai Detalizētos (Advanced) iestatījumus. Atcerieties, ka PNP var slēpties arī zem apstiprinājuma norādēm, piemēram “Es piekrītu PremierOpinion lejupielādei” vai “Es piekrītu mainīt savu esošo meklētajprogrammu, jaunas cilnes URL un sākumlapu uz PremierOpinion.”

Lai izvairītos no šīm problēmām, ir jāatklikšķina konkrētie lodziņi un jāinstalē profesionāla sistēmas aizsardzības programma. Tas palīdzēs noteikt ļaunprātīgu programmu klātbūtni failos, pirms to lejupielādes, kā arī aizsargās datoru pret citiem potenciāliem draudiem. Tāpat mēs neeisakām lejupielādēt nekādus PDF konvertetajus, video straumēšanas lietotnes vai lejupielāžu pārvaldniekus, jo tie, visticamāk, satur PNP.

PremierOpinion virus

Vienkāršākais veids, kā likvidēt PremierOpinion vīrusu

Saskaņā ar BedyNet.ru speciālistiem, PremierOpinion noņemšanu ir iespējams veikt ātri, ja to dara automātiski. Arī mēs iesakām pieturēties pie šīs metodes, jo PNP satur vairakus pārlūku paplašinājumus un papildinājumus, kuri var būt grūti nosakāmi. Ja vēlaties veiksmīgi atbrīvoties no apnicīgajām aptaujām un reklāmām, jums nāksies noņemt tos visus.

Tādēļ vislabākais veids, kādā noņemt PremierOpinion, ir, izmantojot jaudīgu pretvīrusu programmu. Taču jūs varat arī sekot zemāk sniegtajām instrukcijām, lai atbrīvotos no tā manuālā veidā. Šajā gadījumā būs nepieciešams dzēst no datora visus ar reklāmprogrammatūru saistītos elementus un pēc tam atiestatīt pārlūku.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā PremierOpinion vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet PremierOpinion no Windows sistēmām

Lai iztīrītu Windows OS, sekojiet zemāk sniegtajām instrukcijām un dzēsiet visus aizdomīgos pārlūka paplašinājumus un spraudņus.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē PremierOpinion un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast PremierOpinion vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet PremierOpinion no Mac OS X sistēmas

Lai atinstalētu PremierOpinion no MacOS, izmantojiet šo vadlīniju palīdzību.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs PremierOpinion vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, PremierOpinion ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet PremierOpinion no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies PremierOpinion un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu PremierOpinion noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet PremierOpinion no Google Chrome

Labojiet Chrome, atinstalējot visus ar vīrusu saistītos elementus.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies PremierOpinion un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu PremierOpinion dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet PremierOpinion no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet PremierOpinion vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu PremierOpinion noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no PremierOpinion pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās