Kā atiestatīt Google Chrome

Google Chrome atiestatīšana var būt nepieciešama, ja nākas saskarties ar nevēlamām izmaiņām Chrome pārlūkā. Šis ir viens no vieglākajiem veidiem, kā noņemt pārlūku pārtvērējus, reklāmprogrammatūras un līdzīgas ļaunprogrammatūras, kuras draud mazināt jūsu pārlūkošanas iespējas, nomainot noklusēto mājas lapu, starta lapu un meklētājprogrammu. Manuālo komandu izmantošana mājas lapas vai starta lapas nomaiņai negarantē ātru problēmas atrisināšanu, jo vairums no ļaunprātīgajiem pārtvērējiem un reklāmprogrammatūru vīrusiem balstās uz nelieliem elementiem (pārlūka palīga objekti), kuri var tās atgūt tūlīt pēc tam, kad jūs atsāknējat pārlūku. Tāpēc jums nepieciešams atjaunot savu Chrome līdz tā sākotnējam stāvoklim, lai tiktu vaļā no Google Chrome pāradresācijas problēmas.

Visizteiktākās pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atiestatīt Chrome, jo to pārtvērusi potenciāli nevēlama programma, ir:

 • palēninājumi, kad jūs mēģināt apmeklēt savas iecienītākās tīmekļa vietnes;
 • pāradresācijas uz nezināmām/nedrošām interneta vietnēm;
 • apnicīgu uznirstošo reklāmu parādīšanās.

Tomēr jums jāzina, ka Chrome atiestatīšana atspējos visas atzīmētās cilnes, paplašinājumus un tēmas, kuras jūs izmantojat. Tā arī dzēsīs jūsu pielāgotās starta cilnes, ātrās piekļuves lapu, pārlūkošanas vēsturi un sīkdatnes. IEVĒROJIET: Chrome atiestatīšana neietekmēs paroles un grāmatzīmes.

Lai atiestatītu Google Chrome pārlūku, jūs varat izmantot vairākas metodes. Visefektīvākās no tām ir parādītas zemāk:

1. metode. Chrome atiestatīšana ar “Reset Settings”/iestatījumu atiestatīšana/ opciju

1. Atveriet Google Chrome pārlūku un noklikšķiniet uz izvēlnes ikonas (trīs vertikāli punkti) ekrāna augšējā labajā stūrī un nolaižamajā izvēlnē atlasiet “Settings”/iestatījumi.

"Settings"/iestatījumi"Atveriet Google Chrome pārlūku un noklikšķiniet uz izvēlnes ikonas (trīs vertikāli punkti) ekrāna augšējā labajā stūrī un nolaižamajā izvēlnē atlasiet "Settings"/iestatījumi.

2. Iestatījumu lapas beigās atrodiet opciju “Show advanced settings…“/parādīt advancētos iestatījumus.

"Show advanced settings..."/parādīt advancētos iestatījumus" Iestatījumu lapas beigās atrodiet opciju "Show advanced settings..."/parādīt advancētos iestatījumus.'
3. Paplašinātajā iestatījumu sarakstā navigējiet uz “Reset Settings“/iestatījumu atiestatīšana

"Reset Settings"/iestatījumu atiestatīšana"Paplašinātajā iestatījumu sarakstā navigējiet uz "Reset Settings"/iestatījumu atiestatīšana.
4. Kad jūs noklikšķināsiet uz “Reset settings” /iestatījumu atiestatīšana, uznirs tabula, kurā jums jānoklikšķina uz “Reset.”/atiestatīt

“Reset.”/atiestatīt"Kad jūs noklikšķināsiet uz "Reset settings" /iestatījumu atiestatīšana, uznirs tabula, kurā jums jānoklikšķina uz “Reset.”/atiestatīt."

5. Restartējiet pārlūku.

2. metode. Ātrā piekļuve Chrome atiestatīšanas lapai

1. metodē mēs izskaidrojām, kā atiestatīt Chrome pārlūku ar sešiem pamatsoļiem. Alternatīvi jūs varat paātrināt procesu, izmantojot ātrās piekļuves opciju. Viss, kas jums jādara- jānokopē un jāielīmē chrome://settings/resetProfileSettings sava pārlūka adreses joslā un jānospiež Enter. Jūs automātiski tiksiet pārvietots uz Chrome atiestatīšanas uzvednes lapas un varēsiet nekavējoties sākt atiestatīšanas darbību.

3. metode. Google Chrome atiestatīšana, dzēšot noklusēto lietotāja profilu

  1. Uzklikšķiniet Start/sākt un atveriet logu Run/Palaide, uzklikšķinot meklēšanā uz “run”/palaide.

  Run/PalaideUzklikšķiniet Start/sākt un atveriet logu Run/Palaide, uzklikšķinot meklēšanā uz “run”/palaide.

2. Atveriet palaides logu un tajā ierakstiet %appdata%/ . Uzklikšķiniet OK, lai ieietu “Roaming“/viesabonēšana/mapē.

Tajā ierakstiet %appdata%/ Uzklikšķiniet OK, lai ieietu "Roaming"/viesabonēšana/mapē.

3. Kad esat mapē “Roaming”/viesabonēšana, ejiet uz mapi “AppData“/lietotnes datiMethod 3. Step3

4. Ejiet uz Local/vietējais -> Google -> Chrome -> User Data/lietotāja dati. (pilna adrese ir C:\\Users\\PC1\\AppData\\Local\\Google\\Chrome\\User Data, PC1 vietā jūs varat pievienot savu datora lietotājvārdu PC1.

Ejiet uz Local/vietējaisEjiet uz Local/vietējais -> Google -> Chrome -> User Data/lietotāja dati.

5. Jūs nonāksiet mapē “Default“/noklusējumi, ko jums nepieciešams dublēt. Tagad ar labo peles pogu izejiet no Chrome.

"Default"/noklusējumi" Jūs nonāksiet mapē "Default"/noklusējumi, ko jums nepieciešams dublēt.

6. Izdzēsiet Default/noklusējumi/mapi, lai noņemtu Chrome lietotāja datus, grāmatzīmes, vēsturi, sīkdatnes un kešatmiņu. Jūsu Chrome tiks atiestatīts uz tā noklusētajiem iestatījumiem.

Izdzēsiet Default/noklusējumi/mapiIzdzēsiet Default/noklusējumi/mapi, lai noņemtu Chrome lietotāja datus, grāmatzīmes, vēsturi, sīkdatnes un kešatmiņu.

4. metode. Chrome atiestatīšana no karodziņu paneļa

Vēl viens veids kā atiestatīt Chrome iestatījumus ir piekļūstot “Flags”/karodziņu vadības panelim. Lai to izdarītu, jums būs jāseko paraugam, kas līdzīgs tam, kāds aprakstīts 2. metodē. Tā vietā, lai ielīmētu ātro saiti uz Chrome atiestatīšanas lapu, adrešu joslā ievadiet Chrome://flags un nospiediet enter/ievadīt. Tad jaunajā logā atlasiet “Reset all to default.” /atiestatīt visus noklusējumus. Lūdzu, ievērojiet, ka šī ir tīri eksperimentāla metode, kura var palīdzēt atkopt pārlūku no noteiktām nevēlamām izmaiņām, bet izrādīties neefektīva citām. Tāpēc izmantojiet šo atiestatīšanas metodes uz savu risku.

Reset using Flags panel

5. metode. Chrome pārinstalēšana

Gadījumā, ja iepriekšējās metodes nedod vēlamo rezultātu, un jums joprojām ir problēmas ar Chrome pārlūku, jums var būt atlikusi visradikālākā iespēja – pārinstalēšana. Pirms jūs varat no jauna instalēt pārlūku, jums jābūt pārliecinātam, ka visi esošā pārlūka elementi ir pienācīgi noņemti.

Lai noņemtu Google Chrome no Windows 10:

1. Pārtrauciet visus darbīgos Chrome logus un cilnes.

2. Windows Start izvēlnē noklikšķiniet “Settings“/iestatījumi/ikonu pa kreisi (jūs to redzēsiet attēlotu kā zobratuin a form of a gear wheel). Windows Start izvēlnēWindows Start izvēlnē noklikšķiniet "Settings"/iestatījumi/ikonu pa kreisi.

3. Pārvietojieties uz “System“/sistēma. System"/sistēmaPārvietojieties uz "System"/sistēma.

4. Noklikšķiniet uz “Apps & features“/lietotnes un līdzekļi pa kreisi. Apps & features/lietotnes un līdzekļi Noklikšķiniet uz "Apps & features"/lietotnes un līdzekļi pa kreisi.

5. Atrodiet Google Chrome instalēto programmu sarakstā un atlasiet to.

6. Noklikšķiniet uz “Uninstall“/atinstalēt. "Uninstall"/atinstalētNoklikšķiniet uz "Uninstall"/atinstalēt.

7. Apstipriniet, noklikšķinot uz “Uninstall“/atinstalēt.

8. Dzēsiet savu profila informāciju, pārbaudot “Also delete your browsing data./dzēst arī jūsu pārlūkošanas datus Also delete your browsing data./dzēst arī jūsu pārlūkošanas datus"Dzēsiet savu profila informāciju, pārbaudot "Also delete your browsing data./dzēst arī jūsu pārlūkošanas datus".

9. Atlasiet “Uninstall.“/atinstalēt

Lai noņemtu Google Chrome no Windows 8 & Vista:

 1. Pārtrauciet visus darbīgos Chrome logus un cilnes
 2. Pārvietojieties uz “Control Panel“/vadības paneli
 3. Atlasiet “Uninstall a program”/atinstalēt programmu vai “Programs and Features“/programmas un līdzekļi.
 4. Noklikšķiniet Google Chrome ievade.
 5. Atīmējiet “Also delete your browsing datadzēst arī jūsu pārlūkošanas datus” izvēles rūtiņu.
 6. Noklikšķiniet “Uninstall“/atinstalēt.

Pēc noņemšanas pabeigšanas, ejiet uz oficiālo Google Chrome tīmekļa vietni, lejupielādējiet un instalējiet programmu no norauses. Lūdzu, ievērojiet: lejupielādējot lietotni, turieties pa gabalu no nezināmām trešo pušu tīmekļa vietnēm, jo programmatūra, kas tiek reklamēta nedrošos domēnos var būt paketēta kopā ar šaubīgiem elementiem, kuri var potenciāli kaitēt jūsu datoram.

4. metode. Chrome atiestatīšana no karodziņu paneļa

Vēl viens veids kā atiestatīt Chrome iestatījumus ir piekļūstot “Flags”/karodziņu vadības panelim. Lai to izdarītu, jums būs jāseko paraugam, kas līdzīgs tam, kāds aprakstīts 2. metodē. Tā vietā, lai ielīmētu ātro saiti uz Chrome atiestatīšanas lapu, adrešu joslā ievadiet Chrome://flags un nospiediet enter/ievadīt. Tad jaunajā logā atlasiet “Reset all to default.” /atiestatīt visus noklusējumus. Lūdzu, ievērojiet, ka šī ir tīri eksperimentāla metode, kura var palīdzēt atkopt pārlūku no noteiktām nevēlamām izmaiņām, bet izrādīties neefektīva citām. Tāpēc izmantojiet šo atiestatīšanas metodes uz savu risku.

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Speciālists ļaunatūru, vīrusu un spiegojumprogrammu apkarošanā

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt