Restoro apskats

Restoro – ieteicams sistēmas atjaunošanas rīks Windows operētājsistēmām

Restoro ir iespaidīgs datora sistēmas atjaunošanas un vīrusu noņemšanas rīks. Laikā, kad tirgus ir pārpildīts ar tūkstošiem produktu, kas solās labot datora problēmas un atbrīvoties no ļaunatūrām, varētu būt diezgan grūti izvēlēties sev vispiemērotāko produktu. Taču dažas no programmām spēj paveikt vairāk nekā citas. Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par šo noderīgo programmatūru, izlasiet pilno Restoro apskatu.

Restoro profesionālais Windows sistēmas labošanas rīks darbojas kā vienota programma, kas spēj atjaunot bojātus vai zudušus reģistra ierakstus un labot iestatījumus, iztīrīt sistēmu no liekiem failiem, labot kļūdainus failus u.tml. Šī rīka darbība pamatīgi veicina datora stabilitāti un manāmi palielina tā ātrumu, radot mazāk problēmu ierīces lietotājam. 

Ar Restoro ir pavisam viegli labot datora kļūmes, jo šīs programmatūras pamatā ir nepārspējama tehnoloģija. Tā iekļauj attālinātu autentisko un atjaunoto Windows failu datubāzi, ar kuras palīdzību skenēšanas rezultātā atklātie bojātie faili var tikt laboti. Šī datubāze tiek nemitīgi atjaunota, tāpēc jums nav jāuztraucas par datu aktualitāti.

Šī lietotne ir arī ideāls risinājums cīņā pret reklāmprogrammatūrām, pārlūku “pārtvērējiem”, izspiedējvīrusiem, Trojas zirgiem, taustiņsitienu reģistrētājiem un citām ļaunprātīgam programmatūrām. Nav šaubu, ka sistēmas atjaunošana pēc nopietna kibervīrusa uzbrukuma ir grūts uzdevums, taču Restoro var lieliski palīdzēt šīs problēmas novēršanā. 

Kopumā vienkāršā interfeisa dēļ Restoro var uzskatīt par ideāli rīku gan IT speciālistiem, gan tiem, kas mazāk pārzina ar datoriem saistītus jautājumus. Turklāt lietotāji ar iegādāties šo daudzfunkcionālo rīku par salīdzinoši lētu cenu.

Restoro programmatūru ir izstrādājuši pieredzējuši IT jomas profesionāļi

Restoro programmatūra ir pilnīgs jaunums tirgū, jo tā tika laista klajā 2018. gadā. Taču tās izstrādātāju komanda sastāv no profesionāliem IT jomas speciālistiem un programmētājiem. Tāpat uzņēmuma Izpētes un attīstības departaments nemitīgi strādā pie uzlabojumiem un inovācijām, attīstot programmatūras funkcijas un spējas. 

Restoro komandai ir svarīgi programmas lietotāji un viņi stingri pieturas pie savām vērtībām: godīgums un uzticamība, inovācijas un vienkāršums. Vērā ņemams ir fakts, ka lietotāji jebkurā laikā var sasniegt uzņēmuma tehniskā atbalsta dienestu, zvanot uz  1-888-658-5291 vai izmantojot tiešsaistes čata funkciju. 

Restoro instalēšana, darbība un cenas 

Restoro installation

Lietotāji var lejupielādēt Restoro Windows 10 oficiālajā vietnē. Lejupielādes un instalēšanas process ir pavisam vienkāršs: sekojiet uz ekrāna redzamajām instrukcijām. Tas neaizņems pat minūti laika, līdz ar to programma tiks uzstādīta ātri. Instalētājā nav slēpti iekļautas nekādas pievienotās programmatūras, tāpēc lietotaji var instalēt Restoro, neuztraucoties par jebkādu potenciāli nevēlamu programmatūru parādīšanos pēc instalēšanas procesa beigām. 

Sākotnējā skenēšana veiks sekojošas darbības: 

  • Kolīdz instalēšanās process ir noslēdzies, programmatūra veic pilno sistēmas skenēšanu. Šīs augstākās klases funkcionalitātes izmantošanai sistēma vispirms ievāks datus par datora CPU (centrālo procesoru), mātesplati, atmiņas moduļiem, video karti un cieto disku. Tāpat Restoro skenēšanas ziņojumā iekļauta informācija par kopējo jūsu cietā diska izmēru un brīvo vietu, CPU temperatūru un citiem parametriem.
  • Pēc tam Restoro meklē sistēmas stabilitātes problēmas, piemēram, programmu atteici pēdejo dažu mēnešu laikā. Tas identificē problemātiskās lietotnes, kas var destabilizēt Windows darbību. Papildus tam lietotne skenē Windows reģistru, lai noteiktu, kuras ir bojātās vai zudušās reģistra atslēgas. 
  • Visbeidzot Restoro sistēmas atjaunošana skenēšanā meklē ļaunprātīgas lietotnies un to atstāto potenciālo bojājumu pēdas. Skenēšanā tas identificē Trojas zirgus, izspiedējvīrusus, “tārpus” un citus vīrusus. Ar Restoro palīdzību šīs ļaunprātīgās programmas var noņemt automātiski. 

Sistēmas analīze un skenēšanas rezultāti tiek piedāvāti bez maksas. Lietotājiem, kuri automātiski vēlas labot identificētās problēmas, vajadzēs iegādāties programmatūras licencēto versiju. Restoro cena ir ļoti izdevīga, jo sevišķi, ja nolemsiet iegādāties papildus kopijas arī citiem datoriem. 

Šobrīd pilnā Restoro licences cena ir $39.95 un tā ir derīga vienu gadu. Ja nepieciešamas ir vairākas programmatūras kopijas, lietotājs var iegādāties vēl divas tikai par $10 katru, kas, mūsuprāt, ir lielisks darījums, jo visbiežāk mājsaimniecībās ir vairāk nekā tikai 1 dators.

Lietotāji var izmantot šo programmu trīs dažādu ierīču aizsardzībai par cenu $59.95/gadā, kas ir aptuveni $20 par ierīci – neticami vilinoša iespēja! 

Visbeidzot – lietotājiem pienākas naudas atgriešana 60 dienu laikā. Tādā veidā lietotāji var divu mēnešu garumā izmēģināt programmatūru, un tie, kuri nolems, ka tā neatbilst viņu vēlmēm, saņems pilnu naudas atmaksu. 

Restoro money back guarantee

Vai Restoro ir uzticams?

Diemžēl ne visi atjaunošanas rīki un ļaunatūru noņemšanas lietotnes ir godīgas. Ja neko neesat dzirdējuši par “uzblīšanas” un iebiedētājprogrammatūrām, mēs izskaidrosim mazliet vairāk par to būtību. 

“Uzblīšanas” programmatūras ir radītas, lai pārpildītu jūsu datoru ar pārlūka paplašinājumiem, rīkjoslām, sistēmas optimizācijas failiem un daudzām citām nevajadzīgām programmām. Diemžēl vairumā gadījumu šis notiek bez lietotāja piekrišanas vai arī tie tiek ievilināti šo ļaunprātīgo lietotņu instalēšanā. 

Iebiedētājprogrammatūras ir tāds programmatūru veids, kas vairumā gadījumu iebiedē lietotājus ar viltotiem skenēšanas rezultātiem. Visbiežāk tas notiek sistēmas optimizētājos un pat labošanas rīkos.  

Tādēļ, ja jūs vēlaties uzzināt atbildi uz jautājumu “Vai Restoro ir uzticams?” mēs varam garantēt, ka tas tā patiešām ir un tas nepieder nevienā no iepriekšminētajām ļaunatūru kategorijām. Gluži otrādi – Restoro spēj noteikt lietotnes, kas ir kaitīgas, un tās likvidēt. Iemesli tam, kādeļ šo programmu var uzskatīt par drošu un legālu, ir vienkārši:

  • Tajā nav ietvertas nekādas papildus programmatūras – instalēšanas process ir drošs;
  • Restoro rāda precīzus skenēšanas rezultātus, pareizi atzīmējot identificētās problēmas. Tas nozīmē, ka lietotāji nesaņems tūkstošiem brīdinājumu par to, ka viņu dators ir lielās briesmās (tipisks gājiens no iebiedētajprogrammām), ja vien tas tā patiešām ir; 
  • Restoro neattēlo nekādas uzmācīgas reklāmas un nepāradresē uz sponsorētām vietnēm. 

Atbrīvojieties no nelegālu programmatūru lietošanas

Ir daļa lietotāju, kuri labāk savas programmatūras iegūst nelegālā veidā, lejupielādējot tādus failus kā Restoro licences atslēgu vai Restoro atjaunošanas atslēgu. Mēs neiesakām to darīt, jo tāda rīcība ne tikai ir pretlikumīga un sodāma kā likuma pārkāpums, bet arī tāda veidā jūs datoru varat inficēt ar vīrusiem. 

Turklāt, ņemiet vērā, ka IT speciālisti ir ieguldījuši daudz laika un pūliņu šī produkta izstrādē, liekot kopā zināšanas, kuras papildina neskaitāmas stundas komandas darba. Būtu negodīgi zagt no cilvekiem, kas ir smagi strādajuši, lai apmierinātu savus klientus ar izcilu klientu apkalpošanu un radījuši lietotni, kas ir spējīga labot bojātas Windows ierīces.

Secinājums

Restoro scan

Šo visu apkopojot, mēs esam secinājuši, ka Restoro ir lieliska lietotne, kas var pilnībā atjaunot un labot jūsu datoru bez nepieciešamības pārinstalēt Windows operētājsistēmu. Tāpat ta spēj labot dažādu vīrusu radītos bojājumus. Lietotne ir piemērota, lai darbotos paralēli ar pretvīrusu programmām, tādejādi garantējot izcilu datora darbošanās spēju.

Mēs ceram, ka šis Restoro programmas apskats bija nodarīgs un mums izdevās atbildēt uz jautajumu – “Kas ir Restoro?”.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Restoro Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Restoro Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot Restoro, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Restoro ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Restoro maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Apskats citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt