Noņem Instagram vīrusu (Vīrusa noņemšanas instrukcijas) - atjaunināts Jul 2019

Instagram vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Instagram vīruss?

Uzmanieties no Instagram vīrusa – Jūsu konts var tikt uzlauzts!

Instagram virus

Instagram vīruss ir termiņš, kas ietver dažādas ļaunprogrammatūras, kuras mērķē uz šīs lielās sociālo mediju platformas lietotājiem. Diemžēl tieši tāpat kā citām populārām sociālo mediju platformām, tai uzbrūk kibernoziedznieki, kuri to izmanto, lai veiktu kibernoziegumus. Jūs iespējams jau esat dzirdējis par ļaunprogrammatūras variantiem, piemēram, Facebook vai Skype vīruss Šajā rakstā mēs definēsim dažādas Instagram vīrusa formas un sniegsim informāciju par to, kā pasargāt sevi no ļaunprogrammatūras, kura mērķē uz šīs sociālo mediju lietotnes lietotājiem.

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu ierīce ir inficēta, mēs iesakām jums sekot Instagram vīrusa noņemšanas norādījumiem (skatīt zem raksta) un pēc iespējas ātrāk noņemt ļaunprātīgo programmu. Jums vajadzētu arī skenēt ierīci ar pretļaunatūras programmatūru – ieteicamās norādītas zem raksta.

Ugly List 2016 scam

Tas ir jauns vīruss, kas strauji izplatās caur Instagram ar inficēto kontu palīdzību. Vīruss izmanto uzlauztus kontus, lai ievietotu attēlu, kas parāda “Instagram Ugly List 2016,” un apzīmē nejaušus upura draugus attēlā ar īsu komentāru “LOL how did your profile on the list,” “omg your profile on the list,” “this is crazy all you guys are there” vai “wow u made the ugly list.”

Ja jūs esat atzīmēts šādā attēlā, neklikšķiniet uz šādiem paziņojumiem. Parasti šādi ļaunprātīgi posti sniedz URL, kas norāda uz ļaunprātīgi lejupielādētu tīmekļa vietni, kura nozog lietotāja pieteikšanās datus. Tad nozagtais konts tiek izmantots turpmākai vīrusa izplatīšanai. Lūdzu, neklikšķiniet uz šādām uzmanību piesaistošām saitēm un neļaujiet savai ziņkārībai novest jūs uz vietnēm, kas uzlauž jūsu sociālā medija kontu. Ja jūsu konts ir uzlauzts, mēģiniet nomainīt savu paroli un, ja jūs to nevarat, ziņojiet Instagram par problēmu.

Instagram virus

Instagram followers vīruss

Šis vīruss ir cieši saistīts ar bēdīgi slaveno Zeus vīrusu, kurš sākotnēji tika izmantots, lai zagtu upuru kredītkaršu informāciju. Tagad vīruss uzlauž Instagram kontus un pārvērš tos spoku kontos, kuri seko cilvēkiem un laiko to postus.

Tāpēc, ja jūs ievērojat aizdomīgus postus savā Instagram plūsmā, jums ātri jānomaina sava Instagram parole un arī jānoņem Instagram vīruss, kuram ir jūsu atļauja laikot postus un jūsu vārdā sekot cilvēkiem. Jums ir arī jāpaņem atpakaļ atļauja, atsaucot piekļuvi lietotnei.

Who Viewed Your Instagram Profile vīruss

Ir arī viltus lietotnes, kuras maldinoši paziņo, ka ir spējīgas atklāt cilvēkus, kuri skatījuši jūsu profilu Instagram. Protams, visas tās ir ziņkāri rosinošas, un varētu būt interesanti noskaidrot, kurš atkārtoti apmeklē jūsu sociāla medija kontus, bet… Instagram nenodrošina šādu funkciju un trešo pušu lietotnes, kas sola atklāt to cilvēku vārdus, kuri apmeklē jūsu profilu, un vienkārši melo jums.

Piemēram, lietotnes InstaCare – Who cares with me? vai Who Viewed Me on Instagram? ir izstrādājis Turkyer Bayram – tā pati persona, kura ir radījusi bēdīgi slaveno InstaAgent lietotni, kura zaga lietotāju pieteikšanās datus un pat ievietoja neatļautus postus caur upuru kontiem.

Instagram virus

Kā es varu inficēties ar šo aizdomīgo vīrusu?

Lai gan uzbrukumi Instagram lietotājiem vēl nav ļoti parasta parādība, mēs esam pārliecināti, ka jūs vismaz vienu reizi esat atzīmēts uz aizdomīga attēla Instagram. Konti, kas pievieno nejaušus lietotājus uz attēliem, kuri sola tūkstošiem laikotāju un sekotāju, parasti mudina apmeklēt konkrētas tīmekļa vietnes, kuras bieži izrādās neuzticamas vai pat ļaunprātīgas.

Jums nekad nevajadzētu klikšķināt uz neskaidrām saitēm, ja vien jūs nezināt, ka Insta konts, kas to reklamē, ir likumīgs un uzticams. Otra lieta, kas jāatceras, ir tā, ka lietotnes, kuras apsola jums unikālu piekļuvi to cilvēku sarakstam, kuri apmeklējuši jūsu profilu, parasti ir maldinošas, un jums jāturas no tām pa gabalu.

Jums nekad nevajag sniegt savus pieteikšanās datus aizdomīgām lietotnēm, kuras sola jums daudzkārtīgi palielināt jūsu sekotāju skaitu (tās parasti pievieno robotprogrammatūras, kuras Instagram pēc kāda laika dzēš, tāpēc rezultātā jūs zaudējat sekotājus, par kuriem esat samaksājis). Ja jūs vēlaties iegūt vairāk sekotāju un laikotāju, orientējieties uz saturu, ko jūs ievietojat, un, labāk nepaļaujieties uz aizdomīgiem pārdevējiem, kuri jums iesaka jums pirkt kaķi maisā.

Instagram virus

Kā noņemt Instagram vīrusu?

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu ierīcei ir vīruss, jums tā jāskenē ar pretļaunatūras programmatūru, kas savietojama ar jūsu ierīci. Ieteicamās programmas ir FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner. Visbeidzot, jums jāizpilda zemāk dotie norādījumi, lai pabeigtu Instagram vīrusa noņemšanu un tiktu vaļā no vīrusa paliekām.

  1. Pirmā lieta, ko jums vajadzētu izdarīt, ir atsaukt un bloķēt aizdomīgas lietotnes, kurām ir atļauja rīkoties jūsu vārdā un kontrolēt jūsu Instagram kontu. Piesakieties savā kontā caur tīmekļa pārlūku. Neizmantojiet lietotni – izmantojiet tīmekļa pārlūku.
  2. Ieejiet savā profilā, tad noklikšķiniet Edit Profile/rediģēt profilu. Pēc tam noklikšķiniet uz Authorized Applications/atļautās lietotnes.
  3. Šeit jūs varat atrast to programmu sarakstu, kurām ir piekļuve jūsu kontam. Zem katras no šīm programmām ir Revoke Access/atsaukt piekļuvi. Noklikšķiniet uz to un Yes/jā, kad parādās apstiprinājuma uznirstošais lodziņš.
  4. Nomainiet savu paroli

Gadījumā, ja jūs nevarat pieteikties savā kontā, sazinieties tieši ar Instagram.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās