Noņem Facebook Friend Request vīrusu (Noņemšānas gids) - Aug 2017 atjaunināšana

Facebook Friend Request vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Facebook draudzības uzaicinājuma vīruss?

Kas ir Facebook draudzības uzaicinājuma vīruss?

Facebook Friend Request virus

Facebook draudzības uzaicinājuma vīruss ir termins, ko lieto, lai aprakstītu krāpniecīgu metodi, kuru radījuši viltvārži, lai apkrāptu nevainīgus sociālo mediju lietotājus. Šī metode balstās uz neīstiem Facebook kontiem, kas izveidoti, izmantojot īstas Facebook lietotāju bildes. Krāpnieki izseko personu, kura saturā dalās publiski, un nozog šīs personas privātās fotogrāfijas.

Pēc tam viņi izveido viltus kontus, publicē bildes un pat iekopē oriģinālus, upura veidotus statusu ziņojumus. Tas viss tiek panākts, lai radītu īsta Facebook profila ilūziju, kuru vēlāk krāpnieki izmanto, lai maldinātu upura draugus un izkrāptu no tiem naudu. Visbiežāk viņi izmanto programmatūru, kas izsūta draudzības uzaicinājumus visiem upura draugiem un vēlāk nosūta maldīgas ziņas, lūdzot aizdot naudu.

Tāpat Facebook draudzības uzaicinājuma vīruss var upura draugiem nosūtīt kaitīgu saiti, aicinot viņus uzklikšķināt, lai redzētu ko interesantu.Šī metode ir visnotaļ iedarbīga, jo upura draugi uzticas īstajai personai un vēlas redzēt, ar ko tā dalās. Taču, klikšķināšana uz šādām saitēm ir ārkārtīgi bīstama, jo tajās var būt kaitīgs saturs. Viltus vietnes piespiež lietotājus dalīties ar sensitīviem datiem vai instalēt ļaunprātīgas programmas, tāpēc esiet uzmanīgi!

Ja jūsu draugi jums jebkad nosūta ziņu ar saiti uz aizdomīgu vietni, paprasiet viņam/viņai vai šī vietne ir uzticama. Parasti viltvārži neatbild, bet pat ja viņi to dara, mēs iesakām pārbaudīt drauga profilu – ievadiet viņa vai viņas vārdu Facebook meklētājā un paskatieties, vai tiek atrasti viens vai divi vienādi profili. Visacīmredzamākā pazīme par to, ka ir darīšana ar Facebook draudzības uzaicinājuma vīrusu, ir tāda, ka persona, kas tikko jums ir nosūtījusi draudzības uzaicinājumu, uzreiz izsūta saites aicinot apskatīt aizdomīgas vietnes vai lūdzot naudu.

Taču arī jūsu dators var būt inficēts ar Facebook draudzības uzaicinājumu vīrusu kā rezultātā jūsu sociālo mediju konts var tikt izmantots, lai izplatītu jūsu draugiem kaitīgus ziņojumus un publicētu viltus ziņas uz profila sienas. Šajā gadījumā reaģējiet, ja kāds no draugiem par to jums paziņo. Bez tam šāda veida vīruss var atbloķēt kontaktus, ko esat nobloķējis/-usi, un tos atkal piedraugot.

Lai ar to tiktu galā, veiciet sistēmas skenēšanu ar kādu pretļaunatūras programmu, piemēram, FortectIntego, un nekavējoties atbrīvojieties no Facebook draudzības uzaicinājuma vīrusa. Lai noņemtu Facebook draudzības uzaicinājumu vīrusu, jūs varat izmantot dažādas pretļaunatūras programmas, piemēram, SpyHunter 5Combo Cleaner. Pēc tam visus nevēlamos kontaktus dzēsiet manuāli.

Facebook Friend Request virus

Kā šis sociālo mediju vīruss izplatās?

Facebook draudzības uzaicinājuma vīruss uzbrūk Facebook lietotājiem ar privāto ziņu palīdzību. Jūs varat saņemt maldinošu ziņu, kas izskatās tā it kā būtu nākusi no jūsu drauga un piedāvā apskatīt kādu attēlu vai video. Turklāt, arī spiešana uz jebkuras Facebook aplikācijas var inficēt datoru ar vīrusu, jo kibernoziedzinieki nereti uzlauž šīs aplikācijas. Kolīdz vīruss ir aktivizēts, tas izsāk sūtīt draudzības uzaicinājumus nepazīstamām personām un var arī apstiprināt uzaicinājumus.

Tāpat mēs vēlamies jūs brīdināt, ka Facebook nav pilnībā droša vieta un ir iespējams veikt dažas izmaiņas, lai aizsargātu sevi un savus draugus. Pirmkārt, mēs stingri iesakām padarīt savu draugu sarakstu privātu.Ja tas būs publisks, krāpnieki tam viegli varēs piekļūt un izsūtīt maldīgos ziņojumus, izlikdamies par jums. Turklāt arī sensitīvu informāciju ir ieteicams glabāt privātu. Ja iespējams, attēlus padariet pieejamus tikai draugiem.

Kā dzēst Facebook draudzības uzaicinājuma vīrusu no sava datora?

Ja jūs pamanāt, ka jūsu draugu sarakstā pēkšņi parādās nezināmi cilvēki vai ka bez jūsu ziņas uz jūsu sienas publicēts kas aizdomīgs, tā var būt zīme par Facebook draudzības uzaicinājuma vīrusu. Lūdzu, nomainiet savu Facebook paroli cik vien ātri iespējams un veiciet pilno sistēmas skenēšanu ar atjaunotu pretļaunatūras programmu. Izmēģiniet FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās