Kas ir Chromium.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

Chromium.exe ir fails, kurš darbojas ar Chromium saistītos pārlūkos

Chromium.exe ir izpildfails, kas saistīts ar Chromium pārlūkprogrammu. Chromium ir atvērtā koda projekts, kurš tika izmantots Google Chrome izveidē, un tagad to var izmantot citu pārlūkprogrammu izstrādē. Lai arī dažas no tām ir pilnībā drošas un legālas, citas ir ļoti aizdomīgas un tās nav ieteicams izmantot. 

Kopsavilkums
Nosaukums Chromium.exe
Faila statuss Nepieciešama diagnoze
Izstrādātāji Google izstrādātāji un kopienas brīvprātīgie
Saistītās programmas

Chromium pārlūks un tā versijas

Ļaunatūras infekcijas pazīmes Chromium.exe izmanto lielus CPU apjomus, ar instalēšanu nesaistītas programmas, pārlūku pāradresācijas uz aizdomīgām vietnēm, paaugstināts reklāmu apjoms, datora palēnināšanās
 

Lai dzēstu Chromium.exe, instalējiet FortectIntego un veiciet pilno sistēmas skenēšanu. 

Chromium.exe parādās sistēmā, kolīdz ierīcē ir uzinstalēts Chromium pārlūks. Šis process ir redzams Uzdevumu pārvaldniekā. Taču tas pats fails var liecināt par ļaunatūras klātbūtni. Pastāv iespēja, ka jūsu ierīcē ir uzinstalēts Chromium vīruss , ja:

  • ir augsts Chromium.exe CPU izmantojums;
  • jūs neesat instalējuši Chromium pārlūku;
  • Chrome pārlūka sākumlapa, meklētājprogramma vai citi iestatījumi ir izmainījušies;
  • jūs esat ievērojuši pārlūka pāradresācijas uz apšaubāmām vietnēm;
  • izmantojot internetu, sāk parādīties agresīvas reklāmas.

Ja esat pamanījuši vismaz vienu no šīm pazīmēm, vajadzētu nekavējoties uzsākt Chromium.exe noņemšanu. Taču, tā vietā, lai vienkārši apturētu procesu Uzdevumu pārvaldniekā un dzēstu pašu failu, ir nepieciešams veikt sistēmas skenēšanu, izmantojot kādu zināmu pretvīrusu programmatūru. 

Nepieciešams lietot aizsardzības rīkus, jo ļaunatūras var sastāvēt no vairākiem citiem failiem, no kuriem arī ir jāatbrīvojas. Šādu elementu atrašana manuālā ceļā ir teju neiespējama. Turklāt ir jāpārliecinās, ka Chromium.exe ir patiešām saistīts ar ļaunatūru. Dažos gadījumos pie vainas ir kāds cits izpildfails, tāpēc var gadīties, ka jūs izdzēšat nepareizo failu. 

Sistēmas skenēšanai mēs iesakām izmantot FortectIntego. Ja šis aizsardzības rīks identificē Chromium.exe failu kā bīstamu, jūs varēsiet to izdzēst un izlabot ļaunatūras radītās problēmas. 

Ļaunprātīgās programmatūras izplatīšanas metodes

Legālā Chromium.exe versija datorā nonāk caur Chromium pārlūku. Taču ne vienmēr šis fails ir drošs un tas var tikt lejupielādēts bez jūsu ziņas. Tas var notikt, ja esat instalējuši bezmaksas programmatūru, kura arī izplata ar Chromium saistītus pārlūkus.

Bezmaksas programmatūru problēma ir tā, ka tās bieži vien izplata papildus lietotnes, kurām varētu būt negatīva ietekme uz jūsu datoru. Par tām nav iespējams uzzināt, ja vien neizmantojat Uzlabotos/Pielāgotos (Advanced/Custom) instalēšanas iestatījumus un rūpīgi izlasiet katru procesa soļa aprakstu.

Šie iestatījumi parāda papildus lietotnes, kuras tiek piedāvātas lejupielādei. Taču visbūtiskākais ir tas, ka šie iestatījumi ļauj atteikties no papildus lietotņu instalēšanas. Ātrajiem/Standarta (Quick/Standard) iestatījumiem, turpretī, šādas funkcijas nav, un tādā veidā tiek instalēts pilnais programmatūras komplekts. 

Citas ļaunprātīgu failu izplatīšanas metodes var būt:

  • viltus programmatūru lejupielādes;
  • viltus atjauninājumi;
  • ļaunprātīgas reklāmas;
  • nepamanītās lejupielādes.

Tāpēc jums vajadzētu izvairīties no aizdomīgiem uznirstošajiem logiem vai agresīviem piedāvājumiem instalēt atjauninājumus vai programmatūras. Tāpat vīrusu risku samazināšanai nepieciešams parūpēties par to, lai pretvīrusu programma ir atjaunināta

Noņemiet Chromium.exe ar aizsardzības programmatūru

Ja ir aizdomas, ka jums ir darīšana ar Chromium vīrusu, jums pavisam noteikti ir jādzēš Chromium.exe. Kā jau mēs minējām iepriekš, jums to nevajadzētu veikt manuāli. Izpildfails var atgriezties, jo ļaunatūras praktiski vienmēr iekļauj vairāk nekā vienu elementu, un daži no tiem atbild par faila atkārtotu instalēšanu.

Lai dzēstu Chromium.exe, mēs iesakām izmantot FortectIntego vai citu pretvīrusu programmu. Ņemiet vērā, ka ir svarīgi pārbaudīt, vai fails vispār satur vīrusu, lai izvairītos no potenciālām problēmām vai programmu bojājumiem. 

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Aizrautīga pētniece interneta jautājumos

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Gabriel E. Hall
Par Esolutions uzņēmumu