Plumbytes apskats, bezmaksas lejupielāde

Plumbytes pretļaunatūra ir mūsdienīga datordrošības programmatūra, ko izstrādājusi kompānija Plumbytes Software, LP. Šī Anglijā bāzētā kompānija ir izveidojusi pretļaunatūras risinājumu datorlietotājiem, kuri vēlas atrast drošības programmatūru, kura ne tikai likvidē ļaunprogrammatūras, bet arī spiegprogrammatūru apdraudējumu. Šī programma dzēš vīrusus, Trojas zirgus, izspiedējvīrusus, taustiņsitienu reģistrētājus, viltus pretspiegošanas programmatūras, tārpus, reklāmprogrammatūras pārlūku pārtvērējus un citas bīstamas programmas, kuras rada draudus datorsistēmai un lietotāja privātumam. Papildus tam šī programma var nodrošināt vēl izdevīgākas funkcijas.

Izrādās, ka Plumbytes pretļaunatūras programmai ir integrēta pārlūku pretpārtveršanas tehnoloģija, kas mūsdienās ir ļoti noderīga funkcija. Pārlūku pārtvērēji ir potenciāli nevēlamas programmas, kuras tiek izplatītas, izmantojot programmatūru paketēšanas metodi, kas nozīmē, ka tās var tikt instalētas kopā ar bezmaksas programmām. Lai novērstu pārtvērēju nemanāmu ielīšanu jūsu datorsistēmā, lietotājiem nepieciešams veikt papildu soļus katras programmas instalēšanas laikā, un tas ir laikietilpīgs process. Pretpārtveršanas funkcija palīdz atturēt šīs programmas no jūsu tīmekļa vietņu pārlūku pārtveršanas.

Vēl viena noderīga funkcija ir drošības apdraudējuma noteikšana, kas palīdz saglabāt drošību, pārlūkojot internetu. Nav šaubu, ka internets ir pilns ar pikšķerējošām tīmekļa vietnēm, kas cenšas izkrāpt no lietotājiem personīgu informāciju, vai ļaunprātīgas tīmekļa lapas, kas sniedz viltus informāciju un mēģina pārliecināt nepieredzējušus lietotājus instalēt kritiskas programmas savos datoros. Jums pašam var būt grūti identificēt šādas tīmekļa vietnes un šajā gadījumā noderīga ir norādītā drošības apdraudējumu noteikšanas funkcija.

Vērts arī pieminēt, ka šī pretļaunatūras programma pārspēj citas drošības programmas tās ātrās skenēšanas funkcijas dēļ. Salīdzinājumā ar citiem pretļaunatūras rīkiem, Plumbytes pretļaunatūra pabeidz sistēmas skenēšanu līdz pat piecām reizēm ātrāk. Papildus tam, mums jāteic, ka Plumbytes drošības programmatūra nodrošina lietotājam draudzīgu sadarbi, kas paredzēta, lai palīdzētu datorlietotājam bez grūtībām ātri atbrīvot datoru no draudiem. Lietotājam ir arī iespēja uzstādīt šo programmu tā, lai tā darbotos un veiktu sistēmas skenēšanu pie sistēmas palaides. Jūs varat atrast pilnu lietošanas instrukciju Plumbytes mācību materiālā.

Plumbytes lejupielādēšana

Jūs varat lejupielādēt Plumbytes pretļaunatūras bezmaksas versiju šeitun skenēt savu datorsistēmu attiecībā uz draudiem. Šī programma ir savietojama ar Windows 10/8/7 ( 32 vai 64 biti), Vista (ar SP2, tikai 32 biti) un XP (SP3, tikai 32 biti). Tā automātiski identificēs, noteiks atrašanās vietu un sniegs informāciju par spiegprogrammatūru vai ļaunpogrammatūru infekcijām jūsu datorsistēmā. Tomēr viss lietderīgo funkciju komplekts pieejams ar pilnu šīs programmatūras versiju. Pilnas versijas licenci iespējams iegādāties par 34,99 eiro, bez PVN. Tā ir derīga sešus mēnešus un to iespējams automātiski atjaunot. Protams, jūs varat atteikties no automātiskas licences atjaunošanas. katrā ziņa jānorāda, ka, izmantojot šo produktu jūs vienmēr varēsiet saņemt individuālu palīdzību no pieredzējušiem IT speciālistiem. Gadījumā, ja produkts nespēj automātiski noteikt apdraudējumu vai jūs saskaraties ar kādu problēmu tās lietošanā, jūs varat sazināties ar 24/7 Tehniskā atbalsta grupu un bez maksas saņemt datoram pielāgotu aizsardzību.

Mums jūs jābrīdina nemeklēt tiešsaistē bezmaksas Plumbytes Anti-Malware licences atslēgu – jūs neko neatradīsiet. Uzmanieties no krāpniekiem, kuri jums sola šīs programmatūras bezmaksas un pirātiskās versijas – tās var būt apvienotas ar ļaunprātīgiem vīrusiem, sekotājprogrammatūrām, Trojas zirgiem un citām kaitīgām programmām. Ja jūs plānojat lejupielādēt Plumbytes Anti-Malware kreku, labāk divreiz padomājiet. Legālas programmatūras pirātisko versiju instalēšana ir noziegums un jūs varat tikt sodīti. Tomēr vissliktākais ir tas, ka krāpnieki var izmantot jūsu vēlmi instalēt apmaksātas programmas par brīvu un ieviest ļaunprogrammatūru jūsu datorā. Lūdzu, esiet uzmanīgi – uzticēties var vienīgi legālā programmatūras versijām!

Vai Plumbytes ir legāla?

Mēs jau daudzas reizes esam saņēmuši šo jautājumu un atbilde ir – jā. Plumbytes ir pilnīgi legāla programmatūra. Tas ir pavisam jauns produkts, un ir normāli, ka daži datordrošības pētnieki sliecas neuzticēties tādām programmām. Tomēr 2-spyware grupa ir testējusi šo produktu, un mēs varam apliecināt, ka tā ir droša programma lietošanai, kas spēj ātri un efektīvi noņemt spiegprogrammatūru un ļaunprogrammatūru draudus no sistēmas. Tāpēc, ja jums ir kādas šaubas par Plumbytes drošumu, atmetiet tās. Ja jūs kādreiz internetā atrodiet rakstu, kas dēvē šo spiegprogrammu noņemšanas rīku par potenciāli nevēlamu programmu vai kritisku programmu, visticamāk jūs apmeklējat konkurējošas kompānijas vietni, kas reklamē atšķirīgu produktu. Plumbytes ir droša datoraizsardzības programmatūra un tā ir 100% neļaunprātīga.

Plumbytes Comparison

Plumbytes vs SpyHunter

Plumbytes pretļaunatūras programma un SpyHunter ir ļoti līdzīgas spiegprogrammatūru/ļaunprogrammatūru noņemšanas programmas. Tās abas piedāvā versijas, kas ļauj bez maksas skenēt datorsistēmu un detektēt datora infekcijas. Tomēr, lai izmantotu funkcijas, lietotājam nepieciešams iegādāties pilnas šo programmu versijas. Abas programmas piedāvā licences atslēgu par vienādu cenu – 34.99 eiro bez PVN. Šīs programmas spēj dzēst kā ļaunprogrammatūras, tā arī potenciāli nevēlamas programmas. Pēc mūsu domām Plumbytes nodrošina lietotājam draudzīgāku sadarbi, jo atšķirībā no SpyHunter tā piedāvā Smart Scan funkciju, kas automātiski pārbauda nepieciešamās sistēmas zonas. SpyHunter dod iespēju lietotājam regulēt dažādus skenēšanas iestatījumus, un šī funkcija var apmulsināt nepieredzējušus datorlietotājus. Mēs esam arī ievērojuši, ka Plumbytes pabeidz sistēmas skenēšanu ātrāk nekā SpyHunter. Šeit jūs varat atrast pilnu Plumbytes vs SpyHunter salīdzinājumu.

Plumbytes vs Malwarebytes AntiMalware

Neskatoties uz to, ka Plumbytes ir jaunāka pretļaunatūras programmatūra, tā ir tikpat laba kā Malwarebytes pretļaunatūras programmatūra. Mēs esam ievērojuši, ka Malwarebytes reklamē sevi kā bezmaksas produktu, kaut arī tās bezmaksas versija spēj vienīgi noņemt ļaunprogrammatūru, bet nenodrošina aizsardzību. Plumbytes nereklamē sevi kā bezmaksas produktu, bet tā nodrošina bezmaksas skenēšanas funkciju. Tāpēc lietotāji var bez maksas skenēt datorsistēmu un detektēt draudus, nemaksājot ne dolāru. Šo programmu maksas versijas nodrošina noderīgu funkciju komplektu. Jāatzīmē, ka Plumbytes skenē sistēmu ātrāk nekā Malwarebytes. Bez tam tā dod naudas atmaksas garantiju 60 dienas no programmas iegādes datuma, bet Malwarebytes dod iespēju iesniegt naudas atmaksas pieprasījumu tikai 30 dienu laikā. Šeit jūs varat atrast pilnu Plumbytes vs Malwarebytes salīdzinājumu.

Jautājumi, ko lietotāji bieži uzdod par Plumbytes pretļaunatūras programmatūru:

Jautājums: Es meklēju datoraizsardzības programmu, kura spēj aizsargāt manu datoru pret vīrusiem un arī pret tādām programmām, kas rāda simtiem reklāmu. Es esmu ievērojis, ka mani bērni bieži cenšas lejupielādēt datorā šādas lietotnes. Es esmu atklājis Plumbytes pretļaunatūras programmu. Tā nav tik dārga, kā citas pretļaunatūras programmas, bet es vēlētos zināt, vai tā ir uzticama programma.

Answer: Plumbytes Anti-Malware is an entirely secure and legitimate anti-malware program, which can identify spyware and malware infections and eliminate them quickly. This program is quite new in the market of anti-malware programs, but our research has revealed that it is just as useful as any other anti-malware program; besides, it provides a rich set of beneficial features, which other programs might not provide.

Question: I have installed PlumBytes Anti-Malware, but it appears that it cannot find the adware program that is slowing down my computer and displaying intrusive pop-up ads. What should I do?

Atbilde: Plumbytes pretļaunatūras programmatūra ir pilnīgi droša un legāla pretļaunatūras programma, kas spēj identificēt spiegprogrammu un ļaunprogrammatūru infekcijas un tās ātri likvidēt. Šī ir pavisam jauna programma pretļaunatūru programmu tirgū, bet mūsu pētnieki ir atklājuši, ka tā ir tikpat noderīga kā jebkura cita pretļaunatūras programmas. Bez tam tā nodrošina daudzas izdevīgas funkcijas, kuras citas programmatūras varētu nenodrošināt.

Jautājums: es esmu instalējis PlumBytes pretļaunatūras programmu, bet šķiet, ka tā nespēj atrast reklāmprogrammatūru, kas palēnina manu datoru un rāda uzmācīgas uznirstošas reklāmas. Ko man darīt?

Atbilde: Cienījamais lietotāj, ja Plumbytes pretļaunatūras programma nespēj identificēt, kas sagādā jums šīs neērtības, pārliecinieties, ka jūs esat iegādājies tās jaunāko versiju. Mēs iesakām atjaunināt jūsu programmu ar visjaunāko versiju un vēlreiz skenēt datoru. Ja problēma turpina pastāvēt, jums ir cita iespēja – vienkārši sazinieties ar 24/7 Plumbytes IT speciālistiem, lai saņemtu individuālu palīdzību.

Jautājums: Man ir aizdomas, ka mans dators ir inficēts ar kāda veida ļaunprogrammatūru, bet es neesmu par to pārliecināts. Es vēlētos to noskaidrot, bet es negribu pirkt pilnu Plumbytes versiju, lai tikai tiktu par to skaidrībā. Ko jūs man ieteiktu?

Atbilde: Ja jums ir aizdomas, ka jūsu dators ir inficēts ar ļaunprogrammatūru, mēs jums iesakām skenēt savu datorsistēmu ar Plumbytes pretļaunatūras programmas izmēģinājuma versiju, ko jūs varat lejupielādēt bez maksas. Šīs programmatūras izmēģinājuma versija detektē draudus un uzrāda tos jums, bet, lai tos noņemtu, jums nepieciešams iegādāties licencētu Plumbytes versiju.

Jautājums: Es esmu redzējis dažas negatīvas atsauksmes par Plumbytes pretļaunatūras programmu, kad es tiešsaistē meklēju informāciju par šo programmu. Kā es varu zināt, vai šī programma ir droša un nav krāpnieciska? Vai Plumbytes ir legāla programma?

Atbilde: Runājot par datorprogrammām, it īpaši par datoraizsardzības programmatūrām, jūs vienmēr tiešsaistē varat atrast labas un sliktas atsauksmes par tām. Mēs nevaram teikt, ka šī programma ir krāpnieciska, jo tā ir noņēmusi draudus, ko mēs instalējām datorā, ar kuru mēs testējām Plumbytes Anti-Malware. Bez tam, ja vietne, kura dod negatīvu atsauksmi par Plumbytes, uzmācīgi iesaka izmantot citu datorprogrammu, visticamāk tā reklamē konkurējošu programmatūru, tāpēc tādu kritiku nevajadzētu ņemt nopietni.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Plumbytes Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Plumbytes Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot Plumbytes Anti-Malware, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Plumbytes Anti-Malware ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Plumbytes Anti-Malware maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ļaunatūru analītiķe...

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Apskats citās valodās