Noņem Amazon 1Button App (Noņemšanas instrukcijas) - Oct 2017 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir Amazon 1Button App?

Vai Amazon 1Button App ir uzticama lietojumprogramma?

Amazon 1Button App

Amazon 1Button App vīruss, kas pazīstams arī kā The Amazon Browser Bar, ir šķietami lietderīga lietojumprogramma, kas piedāvā cilvēkiem iespēju būt informētiem par pēdējiem tiešsaistes iepirkšanās akcijām un atlaidēm, sniedz rīkus, lai izveidotu vēlmju sarakstus un sola virkni citu praktisku iespēju. Tomēr drošības eksperti ir to iedalījuši pie potenciāli nevēlamām programmām (PUP) un, precīzāk sakot, uzskata to par ļaunprātīga tipa programmu.

Vairāk nekā gadu šī aizdomīgā lietotne bija savietojama tikai ar Internet Explorer. Tomēr šī raksta tapšanas laikā jau ir ziņojumi par Amazon 1Button App pārtveršanu arī uz Google Chrome, Mozilla Firefox un Safari tīmekļa vietņu pārlūkiem. Lai visu padarītu vēl sliktāku, tā ir pielāgota viedtālruņiem, planšetēm un var darboties ar Windows un Mac operētājsistēmām.

Tiklīdz instalēta, tā sāk aktivizēt AmazonBrowserBar.3.0.dll procesu Windows uzdevumu pārvaldniekā un var papildus instalēt nejaušus papildu elementus, pārlūkprogrammatūru paplašinājumus vai rīkjoslas uz jebkuriem no inficētajiem pārlūkiem.

Vairums no šīm programmām ir nelietderīgas un paredzētas vienīgi jūsu pārlūkošanas ceļu uzraudzībai un jūsu personīgi neidentificējamās informācijas uzkrāšanai. Šī informācija nepieciešama, lai ļaunprogrammatūra varētu radīt saistītas reklāmas.

Konkrēti, Amazon 1Button App reklāmas piesaistīs to galvenes un kontekstu jūsu nesen apmeklētajām tīmekļa vietnēm, aplūkotajām lapām un ar meklētājprogrammām meklētajai informācijai. Turklāt šīs reklāmas parādīsies lielā skaitā un noķers jūs jebkur.

Uzmanieties, lai neuzklikšķinātu uz tām, ja jūs nevēlaties nokļūt dažās sliktas reputācijas tīmekļa vietnēs. Bez tam trešās puses var viegli dalīties ar iegūto informāciju, jo lietotnes Noteikumi un nosacījumi vienkārši nenosaka citādi. Jau šī iemeslā dēļ vien Amazon 1Button App noņemšanu nevajadzētu pat apšaubīt.

Amazon 1Button App

Ir vērts arī pieminēt, ka daži cilvēki ir ziņojuši par Amazon 1Button App pāradresēšanas jautājumu. Lai gan šī ļaunprogrammatūra var dot jums personalizētas reklāmas, tās patiesībā var jūs aizvest uz pilnīgi nesaistītām tīmekļa vietnēm. Piemēram, reklāma, kas piedāvā jums labu akciju jaunai mašīnai, var jūs nosūtīt uz šaubīgu azartspēļu vai programmatūras lejupielādes vietni.

Obligāti nekavējoties izejiet no šāda domēna un aktivizējiet sava datora skenēšanu ar uzticamu antivīrusus programmatūru. Pāradresāciju ignorēšana un pakļaušanās jebkādai tiešsaistes akcijai, kura jums var tikt piedāvāta, var beigties patiešām nepatīkami. Jūs varat pat atrast sevi pašu ar kādu izspiedējvīrusu savā datorā!

Neskatoties uz šiem faktiem, Amazon 1Button App ļaunprogrammatūra joprojām ir daļēji legāla programma, kura dažiem cilvēkiem var tiešām šķist lietderīga. Tomēr jums vajadzētu rūpīgi izvērtēt faktu, ka šī programma parasti tiek izplatīta kopā ar citām potenciāli nevēlamām programmām, tādām kā KMPlayer, Movie Wizard, MixVideoPlayer, Local Temperature un daudzām citām.

Gadījumā, ja jūs jau esat instalējis to kopā ar citām bezmaksas vai potenciāli nevēlamām lietotnēm, nekavējoties noņemiet Amazon 1Button App. Ja jūsu dators strādā ar Windows, mēs iesakām jums izmantot FortectIntego, kura jau ir uzrādījusi labus rezultātus potenciāli nevēlamu programmu, vīrusu un ļaunprogrammatūru konstatēšanā. ja jūs lietojat Mac OS, mēģiniet izmantot SpyHunter 5Combo Cleaner.

Ko es varu darīt, lai apturētu šīs lietotnes iekļūšanu savā datorā?

Jūs varat sākt saņemt reklāmas ar Amazon 1Button App, neatkarīgi no tā, vai jūs tās gribat vai nē. Tas notiek tāpēc, ka šī lietotne parasti tiek izplatīta ar legālām bezmaksas vai izplatāmprogrammatūrām, vai kā pielikums citām potenciāli nevēlamām programmām.

Lai konstatētu un norobežotos no Amazon 1Button App un citiem papildu elementiem, kuri var būt pievienoti jūsu lejupielādēto programmatūru paketei, jums jāatlasa “Paplašinātā” vai “Pielāgotā” instalēšanas opcija un soli pa solim viss jāpārbauda. NEKLIKŠĶINIET uz pogas „TĀLĀK “, ja neesat simtprocentīgi pārliecināti, kādiem noteikumiem jūs piekrītat.

Pretējā gadījumā jūs varat pieņemt Amazon 1Button App un tās līdzinieces bez nodoma tās instalēt. Starp citu, mēs vienmēr iesakām cilvēkiem izlasīt Galalietotāja licences līgumu (EULA), Privātuma politiku un citu informāciju, kuru jums izdodas atrast par savu izvēlēto programmu, jo tā var palīdzēt jums izlemt, vai tā ir droša vai nē.

Ieteikumi Amazon 1Button App noņemšanai:

Ja jūs jau esat ar piemānīti un uzstādījuši Amazon 1Button App vīrusu, jums ir divas iespējas. Jūs varat sekot norādījumiem, kas doti šī raksta beigās un noņemt vīrusu manuāli, vai jūs varat izmantot vienu no pretļaunatūras utilītām, kuras mēs ieteikuši zemāk, lai automātiski noņemtu Amazon 1Button App no sava datora.

Abām iespējām ir priekšrocības un trūkumi, bet, ja jūs meklējat rūpīgu sistēmas iztīrīšanu, mēs noteikti iesakām pēdējo. Manuālas Amazon 1Button App noņemšanas norādījumu izpilde neatklās jums vai neļaus noņemt nekādus citus nevēlamus failus vai nevēlamas programmas, kuras var būt iekļuvušas jūsu datorā vēl bez Amazon 1Button App. Vienīgi pilna sistēmas skenēšana ar atjauninātu antivīrusu utilītu atrisinās problēmas.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Amazon 1Button App dzēšanas instrukcija

Noņemiet Amazon 1Button App no Windows sistēmām

Manuāli atbrīvoties no Amazon 1Button App vai kādas citas potenciāli nevēlamas programmas vienmēr ir riskanti, jo jūs varat datorā atstāt neievērotus kādus no vīrusus elementiem. Tāpēc, ja jums ir iespēja, lūdzu, skenējiet savu datoru ar drošu antivīrusu programmatūru. Ja nē, izpildiet norādījumus zemāk.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Amazon 1Button App un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Amazon 1Button App vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Amazon 1Button App no Mac OS X sistēmas

Amazon 1Button App ir infekcija, kura ne tikai mērķē uz Windows OS, līdzīgi kā vairums potenciāli nevēlamu programmu, bet parādās arī jūsu OS X. Arī šajā gadījumā nevilcinieties skenēt ierīci ar profesionālu antivīrusu skeneri. ja jums nav iespējas to izdarīt, jūs varat mēģināt likvidēt vīrusus, izmantojot mūsu zemāk sniegtos norādījumus.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Amazon 1Button App no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Amazon 1Button App ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Amazon 1Button App no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Amazon 1Button App un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Amazon 1Button App noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Amazon 1Button App no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Amazon 1Button App un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Amazon 1Button App dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Amazon 1Button App no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Amazon 1Button App vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Amazon 1Button App noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Amazon 1Button App pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās