Vīrusa bīstamība:  
  (99/100)

Noņem Zepto vīrusu (Atjaunināts gids) - 2016 atjaunināšana

Olīvija Morelli - -   zepto ransomware | Veids: Izspiedējprogrammatūra

Zepto vīruss ir jauna Locky decrypter vīrusa versija

Zepto virus

Zept vīruss ir jaunais Locky vīruss un ir radniecīgs ar nesen palaisto Bart vīrusu. Zepto inficē failus ar RSA-2048 un AES-128 kodu, padarot failus nepieejamus kā arī parādās jauns fails uz darba virsmas, kas satur informāciju par vīrusu un ko tas ir nodarījis Jūsu datoram.

Savā darbībā, vīruss nomaina failu nosaukumus ar garu kodu, kas sākas ar lietotāja ID un nejaušiem simboliem un .zepto paplašinājumu. Piemēram, ja lietotāja ID ir A4E2H02F74165D00, tad fails tiks nosaukts par A4E2H02F-7416-5D00-[4 nejauši simboli]-[12nejauši simboli].zepto.

Gluži kā citas izpirkumu pieprasošas programmas, šis vīruss atstāj zīmītes _[2 simboli]_HELP_instructions.html un _[2 simboli]_HELP_instructions.txt dažādās mapēs. Tās apgalvo, ka vienīgais veids kā tikt pie Jūsu failiem ir samaksāt izpirkumu un saņemt privātu atslēgu un programmu. Tad seko instrukcija kā piekļūt Zepto maksājuma adresei, kuru var apmeklēt caur Tor interneta pārlūku.

Mēs esam atklājuši, ka šī adrese reklamē Locky decryptor, kuru var iegādāties par 4 Bitcoins (apmēram 2541 USD (ASV dolāru)). Tā vien šķiet, ka noziedzinieki pacēluši izpirkuma maksu, redzot, cik cilvēki ir izmisuši un ir samaksājuši, atklājot šo vīrusu savos datoros.

Zepto virusZepto vīruss

Zepto ir jauns vīruss un, diemžēl, pagaidām pret to nav pretlīdzekļu. Visticamāk, ka ne tik drīz tiks atrasts veids kā cīnīties ar šo vīrusu, jo to radījuši tie paši noziedzinieki, kuri radīja Locky decrypter vīrusu.

Šis vīruss bija un joprojām ir viens no visbīstamākajiem vīrusiem un neviena no pret-vīrusu izstrādājošām kompānijām vēl nav atradusi veidu kā ar to cīnīties. Diemžēl, šie noziedzinieki zin, ko viņi dara un izmanto savas augstās programmēšanas spējas, jo viņu vīrusi ir neuzlaužami.

Ja Jūs lasat šo rakstu un Jūsu dators vēl nav inficēts, lūdzu sekojiet šīm vadlīnijām, lai pasargātu Jūsu datoru no Zepto vīrusa:

 • Instalējiet pret-vīrusu programmu, lai pasargātu Jūsu datoru;
 • Uzturiet visas savas programmas atjauninātas. Mūsu ieteikums ir ieslēgt automātisko atjaunināšanu;
 • Taisiet rezerves mapes ar failiem uz ārējām atmiņas ierīcēm. Tas ir vienīgais drošais veids kā pasargāt savus failus no šī un citiem vīrusiem;
 • NEKAD neatveriet aizdomīgus e-pastus vai tajos esošos failus!

Kā likvidēt Zepto vīrusu?

Zepto vīrusa likvidēšana ir ļoti komplicēta un Jums NEVAJADZĒTU mēģināt paša spēkiem tikt no tā vaļā. Pat kvalificēti eksperti cīņā ar šo vīrusu sastop stipru pretestību, tādēļ mēs iesakam lietot pret-vīrusu programmu (piemēram Reimage Reimage Cleaner Intego), kas ir radīts, lai automātiski atbrīvotos no Zepto vīrusa.

Bez šaubām šis vīrus mēģināš Jūs no tā atturēt, tādēļ sekojiet šīm instrukcijām kā lietot pret-vīrusu programmu:

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Supported versions Lietojams ar OS X Supported versions
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Reimage Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Reimage, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Zepto vīruss momentuzņēmums
Zepto vīruss momentuzņēmumsZepto vīruss momentuzņēmumsZepto vīruss momentuzņēmumsZepto vīruss momentuzņēmumsZepto vīruss momentuzņēmums
Zepto vīruss momentuzņēmums

Manuālā Zepto vīrusu dzēšanas instrukcija:

Noņem Zepto lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Zepto

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet Reimage Reimage Cleaner Intego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Zepto noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Zepto lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Zepto. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar Reimage Reimage Cleaner Intego pārliecinies, ka Zepto izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Zepto un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-zepto-virus.html
Noņemšanas instrukcijas citās valodās

 1. Toms saka:
  October 12th, 2016 at 8:06 am

  Strādāja lieliski, tikai man no sākuma vajadzēja palaist datoru drošības režīmā.

 2. Renars saka:
  October 12th, 2016 at 8:13 am

  Man arī viss strādā perfekti!

Jūsu viedoklis attiecībā uz Zepto virus