Noņem Facebook video vīrusu (Noņemšānas gids) - Jun 2018 atjaunināšana

Facebook video vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Facebook video vīruss?

Facebook video vīruss: jauna ļaunprogrammatūra, kas var ietekmēt jūsu sociālo tīklu

Facebook video virus

Pēdējā laikā mēs esam saņēmuši daudz jautājumu par Facebook video vīrusu Datorlietotāji sūdzas, ka tie nevar apturēt šo Facebook vīrusu , kas kontrolē to Facebook profilus un izplata automātiskus ziņojumdēļus, ieskaitot aizdomīgas saites. Šie posti ir apzīmēti kā “My private video,”/Mani privātie video, “My first video,”/ Mani pirmie video, vai “Private video.”/Privātie video.

Vīruss atzīmē postā apmēram 20 draugus, cenšoties pievērst citu Facebook lietotāju uzmanību. Bez tam Facebook video vīruss ar privātiem ziņojumiem sūta ļaunprātīgas saites tieši upura draugiem. Šķiet, ka šis vīruss ir neapturams. viruss.lv grupa nolēma ciešāk papētīt šo vīrusu. Mēs izpētījām vienu datoru, kas bija ar to inficēts un noskaidrojām, kā tas darbojas.

Facebook video vīruss saistīts ar ļaunprogrammatūrām, kuras kontrolē upura tīmekļa pārlūku. lai gan daži pētnieki apgalvo, ka viss, kas jums ir jādara – jānoņem aizdomīgie pārlūka paplašinājumi no tīmekļa pārlūka, šādi skaidrojumi nav pietiekoši precīzi. Patiesībā mēs esam atklājuši, ka Facebook video ļaunprogrammatūra aizver atvērtās pārlūka cilnes un atver jaunu logu, kad upuris cenšas atvērt “Extensions”/Paplašinājumi iestatījumus.

Acīmredzami šis vīruss cenšas traucēt lietotājam dzēst ļaunprātīgos pārlūka paplašinājumus. Mēs esam atklājuši, ka ar šo vīrusu saistītais paplašinājums bija Ace Stream Web Extension. Tomēr, pirms jūs varat noņemt šo paplašinājumu, jums jāatrod un jānoņem no datorsistēmas ar šo paplašinājumu saistītie elementi. Vispirms mēs iesakām jums atvērt Windows uzdevumu dispečeru (Control+Alt+Delete) un pārskatīt visus aizdomīgos procesus datorā.

Facebook video virus

Datoram, kuru pārbaudīja viruss.lv pētnieki, bija darbīgs ace_engine.exe process, kas izrādījās atbildīgs par pārlūka atteici, mēģinot piekļūt “Extensions” panelim. Tomēr, tas nav viss. Mēs esam arī atklājuši, ka sistēmā bija instalēta arīAce Stream Media 3.1.0, kas arī saistīta ar Facebook video vīrusu. Pēc šīs programmas atinstalēšanas un ace_engine.exe procesa izbeigšanas jūs beidzot varat piekļūt pārlūka iestatījumiem un izdzēst Ace Stream Web Extension no paplašinājumu sadaļas.

Jāteic, ka šis vīruss var būt saistīts ar citām programmām un citiem pārlūka paplašinājumiem, jo oficiālā Ace Stream versija NAV ļaunprātīga programma. Kibernoziedznieki bieži cenšas kompromitēt legālas programmas, pievienojot tām ļaunprātīgus elementus un izplatot tos internetā. Mēs arī iesakām jums pārskatīt un izdzēst visas aizdomīgās Facebook lietotnes, kurām jūs nesen esat devis atļauju piekļuvei jūsu Facebook kontam.

Mēs saprotam, ka šie norādījumi varētu šķist mulsinoši. Bez tam Facebook video vīruss varētu būt saistīts ar citām bīstamām programmām, un tāpēc mēs iesakām, izmantot spēcīgu pretļaunatūras programmatūru, lai noņemtu Facebook video vīrusu no datora. Mēs iesakām šim nolūkam izmantot FortectIntego.

Facebook video virus

Kā izplatās Facebook video vīruss?

“My private video” vīruss izplatās tika ātri, jo lielākā daļa Facebook lietotāju nespēj identificēt šos postus un ziņojumus kā maldinošu un ļaunprātīgu saturu. Jums NEKAD nevajadzētu klikšķināt uz postiem vai saitēm, kuras jums sūta draugi, ja jums ir kaut mazākās aizdomas, ka jūsu draugi varētu nebūt ievietojuši Facebook šādu saturu.

Diemžēl daudzi datorlietotāji klikšķina uz šādu saturu TIEŠI tāpēc, ka tie netic, ka viņu draugi varētu būt ievietojuši šādu postu. Diemžēl klikšķināšana uz šīm ļaunprātīgajām video saitēm lejupielādē datorā ļaunprogrammatūru, kura pārņem kontroli pār upura Facebook kontu.

  • Lai izvairītos no Facebook video vīrusa iefiltrēšanās, jums nevajadzētu klikšķināt uz aizdomīgiem postiem vai saitēm, ko jums sūtījuši draugi. ja šāds saturs rada aizdomas, pajautājiet savam draugam, vai tas ir to sūtījis pēc savas izvēles.
  • Vēl viena lieta, ko jums vajadzētu zināt, ir tā, ka Facebook izplatītie video (neatkarīgi no tā, vai tie ir augšupielādēti tieši uz vietni, vai tie ir izplatīti ar Youtube) tiek demonstrēti pēc tam, kad jūs uzklikšķiniet uz tiem. Ja pēc uzklikšķināšanas uz video jūs tiekat pāradresēti uz kādu aizdomīgu tīmekļa vietni, kura jums prasa dot atļauju piekļuvei jūsu Facebook laika skalai vai lai lejupielādētu lietotni jūsu datorā, visticamāk, ka Facebook posts satur ļaunprātīgu saiti.
  • Jūs varat arī instalēt Facebook video vīrusu kopā ar citām bezmaksas programmām. Mēs stingri iesakām jums izvairīties no programmatūru lejupielādēšanas no šaubīgām failus izplatošām tīmekļa vietnēm, jo jūs riskējat lejupielādēt komplektētu programmatūru. Komplektēta programmatūra pamatā ir programmu pakotne, kura ietver galveno programmu un vairākas papildu lejupielādes, kuras var tikt instalētas kopā ar pamatprogrammu. Šīs papildu lejupielādes parasti izrādās bīstamas, tāpēc ieteicams no tām atteikties. Jūs to varat izdarīt ar Advanced (advancētiem)/Custom(pielāgotiem) instalēšanas iestatījumiem.

Facebook video virus

Norādījumi Facebook video vīrusa noņemšanai

Pirmajā lapā mēs sniedzam īsu skaidrojumu, kā manuāli noņemt Facebook video vīrusu. Tomēr jums jāzina, ka šī ļaunprogrammatūra izplatās ar citu bīstamu programmu un datoru vīrusu palīdzību, un pat noņemot visas aizdomīgās programmas un pārlūku paplašinājumus no sava datora, jūs varat netikt vaļā no šī Facebook vīrusa.

Tāpēc viruss.lv eksperti iesaka jums skenēt savu datoru ar spēcīgu pretspiegošanas programmu, lai noteiktu un noņemtu visus bīstamos failus un visas programmas, kas saistītas ar Facebook video ļaunprogrammmatūru. Ja problēma turpina pastāvēt, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta grupu. Lai veicas!

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās