Vīrusa bīstamība:  
  (55/100)

Noņem JSMiner-C (Noņemšanas instrukcijas) - 2021 atjaunināšana

Džūlija Splinters - - | Veids: Ļaunatūra

JS:Miner-c ir jauns Monero kriptovalūtas racējs, kas slēpjas kibertelpā

Attēls, kurā parādīta JSMiner-C atklāšana

JS:Miner-c ir termins, ko antivīrusu programmas izmanto, lai identificētu bīstamu Trojas zirgu. Šīs ļaundabīgās programmas mērķis ir novirzīt datoru lietotājus uz vietnēm, kurās ir fiktīvi Monero kriptovalūtas ieguves skripti, un ģenerēt nelikumīgu peļņu saviem izstrādātājiem. Eksperti iedala šo infekciju līdzīgu Minergate vīrusam, jo tie abi spēj ne tikai bojāt datorsistēmas, bet arī iefiltrēties ar citiem kiberdraudiem.  

Nosaukums JS:Miner-C
Zināms arī kā JSMiner-C; JS:Miner-C [Trj]; JS/Miner.C
Tips Trojas zirgs
Galvenās darbības Monero un līdzīgu kriptovalūtu rakšana
Pazīmes Sistēmas palēnināšanās, atteices
Izplatīšana Izplatās slēpti kā likumīga programmatūra P2P vietnēs vai komplektā ar trešo pušu programmām
Noņemšana Jūs varat atbrīvoties no JS:Miner-c un līdzīgiem kriptovalūtu racējiem ar ReimageIntego

Ja jūs interesē, kas ir JS:Miner-c, tas ir tikai infekcijas nosaukums, ko izmanto pretvīrusu sistēmas, lai brīdinātu lietotājus. Pašlaik jūs varat saņemt brīdinājumu ar šādu nosaukumu no Avast. Termins attiecas uz kriptovalūtas rakšanas ļaunprogrammatūru, kas paredzēta, lai novirzītu lietotājus uz inficētām vietnēm, kas ļaunprātīgi lieto Coinhive likumīgo skriptu – Monero JavaScript miner. Saskaņā ar Coinhive Lietošanas noteikumiem, vietnes autori JĀBRĪDINA lietotāji par rakšanu. Tomēr ir vairāk nekā acīmredzams, ka hakeri to nedara.

Paturiet prātā, ka JS:Miner-c nekad nenovedīs jūs uz uzticamām vietnēm. Patiesībā viņi var ne tikai izmantot jūsu datora jaudu, lai raktu kriptovalūtu, bet arī inficēt jūsu sistēmu ar šādām potenciāli nevēlamām programmām:

  • pārlūkprogrammu pārtvērējiem;
  • reklāmprogrammatūru tipa lietojumprogrammām;
  • Trojas zirgiem.

Ņemiet vērā, ka, tiklīdz jūs parādīsieties viltus vietnē, tā izmantos pārlieku lielu CPU jaudu, kamēr lapa ir atvērta. Pagaidu veids, lai atturētu vietni no datora resursu ļaunprātīgas izmantošanas, ir tās nekavējoša aizvēršana. Tomēr tas nenoņems JS:Miner-c no jūsu sistēmas, kas ir galvenais iemesls, kāpēc jūs tiekat novirzīts uz šādām vietnēm.

Attēls ar JS:Miner-c vīrusu

Ja ignorējat JS:Miner-c Avast konstatāciju, jums varat saskarties ar daudzām ar datoru saistītām problēmām. Augsts CPU izmantojums spiež jūsu datoru ilgstoši strādāt augstā temperatūrā. Tāpat pēc kāda laika jūs vispirms pamanīsit ievērojamu datora veiktspējas samazināšanos.

Tāpat ņemiet vērā, ka kriptovalūtas rakšana parasti paņem līdz pat 100% CPU , un nepaliek resursi, lai veiktu citus būtiskus sistēmas procesus. Tā rezultātā notiks jūsu programmu atteice vai tām būs nepieciešams daudz laika ielādei. Turklāt jums var rasties arī citas problēmas:

  • nepārtrauktas sasalšanas;
  • palēnināšanās;
  • lēni darbīga sistēma. 

Iepriekš minēto iemeslu dēļ mēs ļoti iesakām noņemt JS:Miner-c no operētājsistēmām Mac un Windows. Jūs varat izmantot profesionālu drošības programmatūru, piemēram, ReimageIntego vai Malwarebytes. Tomēr tie, kas nevēlas lejupielādēt papildu programmas, var izmantot tālāk sniegtos manuālās noņemšanas norādījumus.

JSMiner-C trojas zirga attēlsJSMiner-C infekcija sāk izmantot inficētā datora enerģiju digitālās valūtas rakšanai

Turklāt mēs vēlamies jūs brīdināt, ka veiksmīga JS:Miner-c noņemšana prasa, lai jūs atbrīvotos no visiem ļaunprātīgajiem komponentiem. Tā kā šai ļaunprogrammatūrai piemīt reklāmprogrammatūras iezīmes, ir svarīgi izdzēst visas aizdomīgās ievades no savām pārlūkprogrammām. Instrukcijas par to, kā to izdarīt, ir sniegtas arī šī raksta beigās.

Programmatūru komplekti: galvenais veids, kā ļaunprātīga programmatūra iekļūst jūsu datorā

Līdzīgi kā dažādas potenciāli nevēlamās programmas (PNP), Monero racējs izplatās ar komplektēšanas metodes palīdzību. Šī izplatīšanas metode ir balstīta uz faktu, ka lietotāji cenšas steigšus instalēt bezmaksas programmas. Tāpat noziedznieki apvieno kopā trešās puses programmatūru un kriptovalūtas recēju kopā, lai piedāvātu tos kā vienu.

Par laimi ir veids, kā jūs varat pasargāt savu sistēmu no dažādu potenciāli nevēlamu programmu, tostarp kriptovalūtas rakšanas ļaunprogrammatūras, iefiltrēšanās. Instalētājā jūs varat konstatēt papildu programmatūras, ja izvēlaties Advanced/advancēto vai Custom/ Pielāgoto instalēšanas režīmu. Procedūras laikā netiek izlaistas darbības un ļaunprogrammatūra parādās kā iepriekš izvēlēta atzīme, piemēram, “Saņem XXX tagad”.

Ja vēlaties noraidīt papildu programmatūru instalēšanu, ir svarīgi atcelt šīs atzīmes. Tomēr Monero racēju var izplatīt arī ar ļaundabīgo programmu saturošām reklāmām, kuras izskatās neticami patiesi. Tāpat jums ne tikai jākontrolē programmatūras instalēšanas procedūra, bet arī jābūt uzmanīgam, pārlūkojot internetu.

Mēs iesakām jums atturēties no visu veidu reklāmām, ar kurām varat saskarties tiešsaistē. Ņemiet vērā, ka izstrādātāju mērķis ir likt tām izskatīties īstām un likt lētticīgiem cilvēkiem klikšķināt uz tām. Diemžēl lielāko daļu gadījumu, jūs varētu iekļūt krāpnieku slazdā, kuri piedāvā viltotus un dārgus produktus, vai manuāli iefiltrēt ļaunprātīgas programmatūras.

Jūs varat atinstalēt  JS:Miner-c ar pretvīrusu rīku

Ja jūs apsverat, vai ir nepieciešama JS:Miner-c noņemšana, mēs varam jums apliecināt, ka tas ir vienīgais veids, kā aizsargāt jūsu datora stāvokli. Ņemiet vērā, ka šī ļaunprogrammatūra ne tikai pasliktina tā veiktspēju, bet arī var iefiltrēties sistēmā ar citām potenciāli bīstamām infekcijām. Tādējādi atbrīvojieties no tā, cik drīz vien iespējams.

Lai to panāktu, ieteicams izmantot vienu no tālāk minētajiem pretvīrusu rīkiem. Tie ir paredzēti, lai palīdzētu jums ar dažiem klikšķiem likvidēt dažādas potenciāli nevēlamās programmas. Tādējādi šis ir vieglākais veids, kā atbrīvoties no JS:Miner-c vīrusa.   Tomēr  varat brīvi izmantot arī jebkuru citu ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīku pēc savas izvēles.  

Ja esat pieredzējis datorlietotājs, mēs piedāvājam noņemt JS:Miner-c, izmantojot tālāk sniegtos manuālās novēršanas norādījumus. Taču LosVirus.es grupa norāda, ka jums jāapzinās, ka, mēģinot likvidēt Monero racēju manuāli, būs vajadzīgs laiks un pacietība.  

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Supported versions Lietojams ar OS X Supported versions
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Reimage Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Reimage, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-jsminer-c.html
Noņemšanas instrukcijas citās valodās

Jūsu viedoklis attiecībā uz JSMiner-C