Noņem JSMiner-C (Noņemšanas instrukcijas) - 2018 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir JSMiner-C?

JS:Miner-c ir jauns Monero kriptovalūtas racējs, kas slēpjas kibertelpā

Attēls, kurā parādīta JSMiner-C atklāšana

JS:Miner-c ir termins, ko antivīrusu programmas izmanto, lai identificētu bīstamu Trojas zirgu. Šīs ļaundabīgās programmas mērķis ir novirzīt datoru lietotājus uz vietnēm, kurās ir fiktīvi Monero kriptovalūtas ieguves skripti, un ģenerēt nelikumīgu peļņu saviem izstrādātājiem. Eksperti iedala šo infekciju līdzīgu Minergate vīrusam, jo tie abi spēj ne tikai bojāt datorsistēmas, bet arī iefiltrēties ar citiem kiberdraudiem.

Nosaukums JS:Miner-C
Zināms arī kā JSMiner-C; JS:Miner-C [Trj]; JS/Miner.C
Tips Trojas zirgs
Galvenās darbības Monero un līdzīgu kriptovalūtu rakšana
Pazīmes Sistēmas palēnināšanās, atteices
Izplatīšana Izplatās slēpti kā likumīga programmatūra P2P vietnēs vai komplektā ar trešo pušu programmām
Noņemšana Jūs varat atbrīvoties no JS:Miner-c un līdzīgiem kriptovalūtu racējiem ar FortectIntego

Ja jūs interesē, kas ir JS:Miner-c, tas ir tikai infekcijas nosaukums, ko izmanto pretvīrusu sistēmas, lai brīdinātu lietotājus. Pašlaik jūs varat saņemt brīdinājumu ar šādu nosaukumu no Avast. Termins attiecas uz kriptovalūtas rakšanas ļaunprogrammatūru, kas paredzēta, lai novirzītu lietotājus uz inficētām vietnēm, kas ļaunprātīgi lieto Coinhive likumīgo skriptu – Monero JavaScript miner. Saskaņā ar Coinhive Lietošanas noteikumiem, vietnes autori JĀBRĪDINA lietotāji par rakšanu. Tomēr ir vairāk nekā acīmredzams, ka hakeri to nedara.

Paturiet prātā, ka JS:Miner-c nekad nenovedīs jūs uz uzticamām vietnēm. Patiesībā viņi var ne tikai izmantot jūsu datora jaudu, lai raktu kriptovalūtu, bet arī inficēt jūsu sistēmu ar šādām potenciāli nevēlamām programmām:

 • pārlūkprogrammu pārtvērējiem;
 • reklāmprogrammatūru tipa lietojumprogrammām;
 • Trojas zirgiem.

Ņemiet vērā, ka, tiklīdz jūs parādīsieties viltus vietnē, tā izmantos pārlieku lielu CPU jaudu, kamēr lapa ir atvērta. Pagaidu veids, lai atturētu vietni no datora resursu ļaunprātīgas izmantošanas, ir tās nekavējoša aizvēršana. Tomēr tas nenoņems JS:Miner-c no jūsu sistēmas, kas ir galvenais iemesls, kāpēc jūs tiekat novirzīts uz šādām vietnēm.

Attēls ar JS:Miner-c vīrusu

Ja ignorējat JS:Miner-c Avast konstatāciju, jums varat saskarties ar daudzām ar datoru saistītām problēmām. Augsts CPU izmantojums spiež jūsu datoru ilgstoši strādāt augstā temperatūrā. Tāpat pēc kāda laika jūs vispirms pamanīsit ievērojamu datora veiktspējas samazināšanos.

Tāpat ņemiet vērā, ka kriptovalūtas rakšana parasti paņem līdz pat 100% CPU , un nepaliek resursi, lai veiktu citus būtiskus sistēmas procesus. Tā rezultātā notiks jūsu programmu atteice vai tām būs nepieciešams daudz laika ielādei. Turklāt jums var rasties arī citas problēmas:

 • nepārtrauktas sasalšanas;
 • palēnināšanās;
 • lēni darbīga sistēma.

Iepriekš minēto iemeslu dēļ mēs ļoti iesakām noņemt JS:Miner-c no operētājsistēmām Mac un Windows. Jūs varat izmantot profesionālu drošības programmatūru, piemēram, FortectIntego vai Malwarebytes. Tomēr tie, kas nevēlas lejupielādēt papildu programmas, var izmantot tālāk sniegtos manuālās noņemšanas norādījumus.

JSMiner-C trojas zirga attēlsJSMiner-C infekcija sāk izmantot inficētā datora enerģiju digitālās valūtas rakšanai

Turklāt mēs vēlamies jūs brīdināt, ka veiksmīga JS:Miner-c noņemšana prasa, lai jūs atbrīvotos no visiem ļaunprātīgajiem komponentiem. Tā kā šai ļaunprogrammatūrai piemīt reklāmprogrammatūras iezīmes, ir svarīgi izdzēst visas aizdomīgās ievades no savām pārlūkprogrammām. Instrukcijas par to, kā to izdarīt, ir sniegtas arī šī raksta beigās.

Programmatūru komplekti: galvenais veids, kā ļaunprātīga programmatūra iekļūst jūsu datorā

Līdzīgi kā dažādas potenciāli nevēlamās programmas (PNP), Monero racējs izplatās ar komplektēšanas metodes palīdzību. Šī izplatīšanas metode ir balstīta uz faktu, ka lietotāji cenšas steigšus instalēt bezmaksas programmas. Tāpat noziedznieki apvieno kopā trešās puses programmatūru un kriptovalūtas recēju kopā, lai piedāvātu tos kā vienu.

Par laimi ir veids, kā jūs varat pasargāt savu sistēmu no dažādu potenciāli nevēlamu programmu, tostarp kriptovalūtas rakšanas ļaunprogrammatūras, iefiltrēšanās. Instalētājā jūs varat konstatēt papildu programmatūras, ja izvēlaties Advanced/advancēto vai Custom/ Pielāgoto instalēšanas režīmu. Procedūras laikā netiek izlaistas darbības un ļaunprogrammatūra parādās kā iepriekš izvēlēta atzīme, piemēram, “Saņem XXX tagad”.

Ja vēlaties noraidīt papildu programmatūru instalēšanu, ir svarīgi atcelt šīs atzīmes. Tomēr Monero racēju var izplatīt arī ar ļaundabīgo programmu saturošām reklāmām, kuras izskatās neticami patiesi. Tāpat jums ne tikai jākontrolē programmatūras instalēšanas procedūra, bet arī jābūt uzmanīgam, pārlūkojot internetu.

Mēs iesakām jums atturēties no visu veidu reklāmām, ar kurām varat saskarties tiešsaistē. Ņemiet vērā, ka izstrādātāju mērķis ir likt tām izskatīties īstām un likt lētticīgiem cilvēkiem klikšķināt uz tām. Diemžēl lielāko daļu gadījumu, jūs varētu iekļūt krāpnieku slazdā, kuri piedāvā viltotus un dārgus produktus, vai manuāli iefiltrēt ļaunprātīgas programmatūras.

Jūs varat atinstalēt JS:Miner-c ar pretvīrusu rīku

Ja jūs apsverat, vai ir nepieciešama JS:Miner-c noņemšana, mēs varam jums apliecināt, ka tas ir vienīgais veids, kā aizsargāt jūsu datora stāvokli. Ņemiet vērā, ka šī ļaunprogrammatūra ne tikai pasliktina tā veiktspēju, bet arī var iefiltrēties sistēmā ar citām potenciāli bīstamām infekcijām. Tādējādi atbrīvojieties no tā, cik drīz vien iespējams.

Lai to panāktu, ieteicams izmantot vienu no tālāk minētajiem pretvīrusu rīkiem. Tie ir paredzēti, lai palīdzētu jums ar dažiem klikšķiem likvidēt dažādas potenciāli nevēlamās programmas. Tādējādi šis ir vieglākais veids, kā atbrīvoties no JS:Miner-c vīrusa. Tomēr varat brīvi izmantot arī jebkuru citu ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīku pēc savas izvēles.

Ja esat pieredzējis datorlietotājs, mēs piedāvājam noņemt JS:Miner-c, izmantojot tālāk sniegtos manuālās novēršanas norādījumus. Taču LosVirus.es grupa norāda, ka jums jāapzinās, ka, mēģinot likvidēt Monero racēju manuāli, būs vajadzīgs laiks un pacietība.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā JSMiner-C dzēšanas instrukcija

Noņemiet JSMiner-C no Windows sistēmām

Reklāmprogrammatūrām ir daudzas sastāvdaļas, kas palīdz tām novirzīt lietotājus uz ļaunprātīgām vietnēm. Ja vēlaties noņemt JS:Miner-c   un atturēt novērst jūsu CPU jaudas izmantošanu, ievērojiet tālāk sniegtos norādījumus. Tie paredzēti Windows OS lietotājiem.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs).
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program.
 3. Atinstalē JSMiner-C un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast JSMiner-C vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas.

Noņemiet JSMiner-C no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications.
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash.

Noņemiet JSMiner-C no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas.
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear.
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager.
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus.

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju.
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator.
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}

Kad šie soļi ir pabeigti, JSMiner-C ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet JSMiner-C no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions.
 2. Izvēlies JSMiner-C un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu.
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information.
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu JSMiner-C noņemšanu.

Noņemiet JSMiner-C no Google Chrome

Lai pārtrauktu, ka JS: Miner-c novirza jūs uz vietnēm ar Coinhive skriptu uz Chrome, jums jāizdzēš ļaunprātīgie pārlūka paplašinājumi.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions.
 2. Izvēlies JSMiner-C un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu.
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines.
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu.
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings.
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu JSMiner-C dzēšanu.

Noņemiet JSMiner-C no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences.
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet JSMiner-C vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām.
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari....
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu JSMiner-C noņemšans procesu.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no JSMiner-C un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās