Noņem Sage 2.2 vīrusu (Noņemšānas gids) - Aug 2017 atjaunināšana

Sage 2.2 vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Sage 2.2 izspiedējvīruss?

Turpinās Sage epopeja: ieradies Sage 2.2 izspiedējvīruss

Sage 2.2 ransomware virus

Ja jūs esat dzirdējis par Sage izspiedējvīrusu un Sage 2.0, tad mums ir sliktas ziņas – virtuālajā telpā nesen parādījies Sage 2.2. Šķiet, ka šīs ļaunprogrammatūras izstrādātāji veltīgi neiznieko laiku, jo tie ir radījuši atjauninājumu oriģinālajam vīrusam. Veids, kā nosaukt secīgus izdevumus kā subversijas, norāda uz Cerber.

Tādejādi tas vedina uz domām, ka šī versija nav mazāk agresīva un destruktīva kā iepriekšējā versija. Saskaņā ar konstatācijām ir atjauninātas ļaunprogrammatūras tehniskās specifikācijas. Šis Trojanizētais izspiedējvīruss cenšas izlauzties cauri kiberdrošības vairogiem ar atšķirīgiem nosaukumiem. Ja jūs vēl neesat saskāries ar kiberdraudiem, apbruņojieties ar pienācīgu programmatūru un zināšanām. Pretējā gadījumā, ja šī virtuālā liksta jau ir jums uzbrukusi, veiciet Sage 2.2 noņemšanas soļus. Lai paātrinātu procesu, palaidiet FortectIntego.

Pirmās Sage ļaunprogrammatūras pazīmes parādījās šī gada janvāra vidū. Viena no šīs ļauprogrammatūras īpatnībām bija tā, ka tā piegādātāja ļaunprātīgo infekciju divkārši tilpsaspiestā .zip mapē. Šī .zip mape satur .doc vai .js failu. Interesanti, ka surogātpasts nesatur nekādu priekšmetu.

Daži e-pasti vispār neuzrāda nekādu saturu. Paturiet prātā, ka daži e-pasti maskēties kā paziņojumi no Central Security Treatment Organization/ centrālās drošības aizsardzības organizācijas. Ļaunprogrammatūra darbojas pēc sākotnējā parauga – tā uz tūkstošiem IP adrešu sūta UDP (Lietotāja datorgramu protokolus).

Sage 2.2 vīrusa attēls

Kā šī tipa draudiem parasts, ļaunprogrammatūra liek upuriem samaksāt izpirkumu noteiktā laika periodā. Lieki teikt, ka pēc šī termiņa beigām faili varētu tikt dzēsti. Drīz pēc tam tika izlaists, Sage 2.0. Tas pieprasīja vairāk kā 2 000 USD par failu atšifrēšanu.

Izstrādātāji datu atjaunošanas instrukcijās biedē lietotājus izpildīt prasības un uzsver, ka nav citu iespēju, kā atgūt failus. Tagad pasaulē ir konstatēta jauna izspiedējvīrusa Sage 2.2 versija. Ziņojumi atklāj, ka krāpnieki nav ieviesuši daudzas jaunas funkcijas. tas var parādīties kā [nejauši skaitļi]_ACH20022017.zip vai min1_201720103191.58778.zip mape.

Pēc satura izvilkšanas ļaunprogrammatūra var izpildīties ar spam1.exe. Tā var arī slēpties zem startup.php maskas. Pēc tam Sage 2.2 ļaunprogrammatūra lejupielādē tās galveno vērtumu uz %Temp% mapi un dublē pati sevi uz C:\Users\[loginname]\AppData\Roaming. Šāda uzvedība aktivizē UAC ziņojumus.

Pa laimi jūs varat traucēt šai darbībai, atceļot šo komandu. UAC ziņojumi izliekas kā Microsoft Corporation iniciēti. Vienīgais mājiens, kas norāda uz vīrusu ir AppData nepāra šūna. Vīruss arī nomainīs jūsu darbvirsmu uz !HELP_SOS.bmp attēlu, kas informē upurus par Sage 2.2 pārtveršanu. Interesanti, ka ziņojums arī atsaucas uz vairākām tīmekļa vietnēm gadījumā, ja lietotāji izdzēš failus ar norādījumiem. Tiklīdz jūs ievērojat kādu no šiem simptomiem, nekavējoties noņemiet Sage 2.2.

Vai ir kādas svarīgas lietas, kas jums jāzina par tā izplatīšanu?

Ļaunprogrammatūra medī jaunus upurus ar surogātpasta ziņojumiem. paturiet prātā, ka izsiedējvīruss bieži maskējas zem viltus rēķiniem un citiem oficiāliem dokumentiem. Nesteidzieties atvērt pielikumus, jo jums būs nepieciešams tikt galā ar šādu draudu likvidēšanu.

Blēži arī parūpējas par papildu izplatīšanas metodēm. Sage 2.2 vīruss ir konstatēts kā Trojas zirgs: Win32.Trojan.WisdomEyes.16070401.9500.9973, Trojan/Win32.SageCrypt.C1798570, Trojan.Encoder.10307 un Win32/Trojan.Ransom.aac. Tā kā Cerber izplatītāji pārslēgušies uz Sage 2.2 ļaunprogrammatūru, tie var izmantot vecos trikus, lai palielinātu inficēšanās ātrumu.

2016. gada beigās Cerber arī izplatījās ar RIG mūķu komplekta palīdzību un kompromitēja Adobe Flash Player pielikumus. Bez tam kibernoziedznieki atgrieza iepriekšējo Cerber funkciju Cerber: arī Sage spēj dzēst sējumu ēnkopijas. Atklāts, ka Sage 2.2 var maskēties arī kā Adobe Service Manager. Tādā veidā ir ne tikai svarīgi aizsargāt sistēmu ar pretļaunatūras programmu, bet būt modram, pārlūkojot tiešsaistē.

Vai ir veids, kā pilnībā tikt galā ar Sage 2.2 ļaunprogrammatūru?

Ja runa ir par failus šifrējošo ļaunprogrammatūru, jums, ja iespējams, jātaupa katra minūte. Šim nolūkam nekavējoties uzsāciet Sage 2.2 noņemšanu. Instalējiet pretspiegošanas programmu, piem., FortectIntego vai Malwarebytes, pilnībā iznīciniet ļaunprogrammatūru. Ja jums ir grūtības noņemt šo draudu sistēmas paralizēšanas dēļ, ar tīklošanu/Networking ievadiet Safe Mode.

Turpmākās instrukcijas parādīs, kā to palaist. Tad jūs varēsiet noņemt Sage 2.2 vīrusu. paturiet prātā, ka programmatūra neatšifrē failus. Šim nolūkam jums būs nepieciešams meklēt alternatīvus risinājumus. daži no tiem parādīti zemāk.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Sage 2.2 vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Sage 2.2 lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Sage 2.2

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Sage 2.2 noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Sage 2.2 lietojot System Restore

Ja jūs joprojām nevarat noņemt Sage 2.2, pamēģiniet veikt sistēmas atjaunošanu/ System Restore.

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Sage 2.2. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Sage 2.2 izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Papildus informācija: Atjauno savus datus

Iepriekš izklāstītie padomi ir paredzēti tam, lai palīdzētu tev noņemt Sage 2.2 no tava datora. Lai atjaunotu šifrētos failus, mēs rekomendējam sekot viruss.lv drošības ekspertu sagatavotajai instrukcijai.

Ja tavi faili tika šifrēti ar Sage 2.2, tu vari izmantot dažādus veidus ,lai tos atjaunotu:

Izvēlieties Windows Previous Versions funkciju

veiciet darbības, lai izgūtu iepriekš automātiski saglabātā faila kopiju. Lai gan šī metode aizņem laiku, jums var paveikties atkopt dažus failus. 

 • Atrodi šifrēto failu, kuru tev vajag atjaunot un uzspied uz to labu klikšķi;
 • Atzīmē “Properties” un spied uz “Previous versions” cilni;
 • Šeit atzīmē visas pieejamās faila kopijas “Folder versions”. Tev jāizvēlās versija, kuru vēlies atjaunot un jāuzspiež un noklikšķiniet “Restore”.

Sage 2.2 atšifrētājs

Pašlaik nav informācijas par atšifrēšanas rīku. Kamēr IT speciālisti pie tā strādā, jums nepieciešams izvēlēties alternatīvas metodes. 

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Sage 2.2 un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās