Noņem Your computer has been blocked (Noņemšanas instrukcijas) - Aug 2017 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir Your computer has been blocked?

Vai jūs varat uzticēties paziņojumiem “Your Computer Has Been Blocked”?

Your computer has been blocked

Your Computer Has Been Blocked vīruss ir kā viltus paziņojums, kas paredzēts, lai iebiedētu cilvēkus ar domu, ka tie ir pārkāpuši vairākus Amerikas Savienoto Valstu likumus un tagad tiem par to jāmaksā soda nauda. Parasti tas bloķē sistēmu ar milzīgu brīdinājumu, kuru šķiet sūtījis oficiāls valdības pārstāvis ( šajā konkrētajā gadījumā Federālais tieslietu departaments). Bez tam tas runā ar upuri tādā valodā, kāda it tā atrašanās vietā.

Bēdīgā ziņa ir tāda, ka aiz paziņojuma Your Computer Has Been Blocked patiesībā darbojas interneta noziedznieki. Tie ir orientēti uz to, lai liktu jums samaksāt iedomāto soda naudu $300 apmērā, nopērkot Moneypak kuponu un nosūtot tiem kodu.

Jums to NEVAJAG darīt! Jūs varat atbloķēt savu datoru un izņemt no sistēmas Your Computer Has Been Blocked, veicot zemāk norādītos īpašos soļus vai skenējot savu sistēmu ar uzticamiem ļaunprogrammatūras noņemšanas rīkiem, tādiem kā FortectIntego.

Lai arī šis vīruss ir samērā vecs, pēdējā laikā internetā publicēti aizvien vairāk ziņojumu par to. Lietotāji ir sākušiziņot par YOUR COMPUTER HAS BEEN BLOCKED vīrusa atgriešanos. Pēc izpētes veikšanas, kiberdrošības eksperti ir atklājuši, ka YOUR COMPUTER HAS BEEN BLOCKED ir cits vīruss, lai arī tam ir tāds pats nosaukums kā izspiedējvīrusam. Ir skaidrs, ka šis kiberdrauds ir reklāmprogrammatūra, kas inficē lietotāju datorus un ielādē bīstamas reklāmas.

Tās savukārt aizved uz vietnēm, kuras satur ļaunatūru. Bez visa tā šī ļaunatūra arī ievāc informāciju par lietotāju, kas var arī ļaut krāpniekiem identificēt lietotāja personību. Tāpēc, lai arī, atšķirībā no sava vārda brāļa, šis vīruss nebloķēs jūsu failus, tā klātbūtne jūsu datorā var beigties ar privātuma pārkāpumiem vai pat identitātes zādzību.

Your computer has been blocked

Kādi ir parastākie veidi, kā inficēties ar izspiedējvīrusu?

Jūs varat viegli pieskaitīt šo izspiedējvīrusu pie tās pašas grupas kā FBI virus un FBI virus Black Screen kas masveidā inficē PC lietotājus, neprasot nekādu atļauju. Līdzīgi saviem priekštečiem šis vīruss uzrodas paketē ar bezmaksas programmatūru, izplatāmprogrammatūru, mēstulēm un to pielikumiem, un citām lietotnēm, kuras var šķist likumīgas.

Bez tam daži lietotāji jau ir arī ziņojuši, ka šis bīstamais izspiedējvīruss var tikt izplatīts ar viltus vidus kodeksiem un fleša atjauninājumiem. Tiklīdz tas iekļūst PC iekšienē, tas nobloķē sistēmu un nomaina darbvirsmas attēlu ar “Your Computer Has Been Blocked” brīdinājumu.

Šis brīdinājums viss pārklāts ar melnu krāsu un uzrāda upurim viltus tīmekļa kameru. Bez tam tas izmanto tādus pašus baltus burtus sava ziņojuma augšējā kreisajā stūrī kā FBI Online Agent virus, kas ir jaunākais no FBI vīrusu grupas. Apzinieties, ka jums ir jāignorē šis brīdinājums, kas saka:

Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)

Protams, jums jārūpējas par to, lai Your Computer Has Been Blocked būtu nekavējoties noņemts no jūsu datora.

Ieteikumi Your Computer Has Been Blocked noņemšanai:

Cenšoties noņemt šo un citus izspiedējvīrusus no FBI vīrusu grupas, lielākā problēma ir sistēmas atbloķēšana. Vispirms jums jāmēģina atjaunot savu datoru, aktivizējot kādu drošu antivīrusu skeneri, lai atrastu un noņemtu Your Computer Has Been Blocked un citus inficētos failus.

Ja antivīrusu programmatūrai ir grūtības ar vīrusa likvidēšanu, jūs varat paātrināt procesu, izpildot zemāk dotos norādījumus. Kad jūs pabeidzat soļu izpildi, jūs varat mēģināt vēlreiz skenēt savu sistēmu. Vīrusa likvidēšana ir ilgs un dažreiz grūts process, tāpēc, lai novērstu līdzīgus uzbrukumus nākotnē, ieteicams regulāri dublēt savus datus un uzglabāt kaut kur drošībā.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Your computer has been blocked dzēšanas instrukcija

Noņem Your computer has been blocked lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Your computer has been blocked

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Your computer has been blocked noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Your computer has been blocked lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Your computer has been blocked. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Your computer has been blocked izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Your computer has been blocked un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās