Noņem Zzzzz vīrusu (Dec 2016 atjaunināšana) - Iekļautas atjaunošanas instrukcijas

Zzzzz vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Zzzzz izspiedējvīruss?

Draudīgs Zzzzz izspiedējvīruss iziet datu medībās

Zzzzz vīruss var norādīt, ka visi jūsu faili ir “gulēšanas režīmā”. Faktiski tā ir galvenā pazīme, ka jūsu dators ir inficēts ar bēdīgi slavenā Locky vīrusa versiju. Vīruss ieguvis tādu nosaukumu tā īpašības dēļ kodēt jūsu personīgos failus un pievienot .zzzzz paplašinājumu. Tomēr, pat, ja jums gadījies būt paredzēto upuru sarakstā, nevajag krist panikā. Pirmā lieta, ko jums jāizdara- pilnībā jānoņem Zzzzz no ierīces. Šajā gadījumā neizniekojiet laiku un uzticiet procesu uzticamam drošības rīkam, piemēram, FortectIntego. Pēc tam jūs varat koncentrēties uz datu atgūšanas iespējām.

Pēc tam, kad Locky pirms dažiem mēnešiem ar milzīgu spēku bija izlauzies cauri internetam, daži vīrusu pētnieki izteica savas cerības, ka kibernoziegumu terors beidzot beidzies. Tomēr tie maz ko zināja par to, ko Locky izstrādātāji slēpj azotē. Izspiedējvīruss tika atkal atdzīvināts. Tā rezultātā mēs esam redzējuši daudzus jaunus atjauninājumus: : ODIN, Thor, .shit faila paplašinājums un .aesir vīruss, kuri uzbrūk internetā. Vēl vairāk, hakeri pat ir nolēmuši mēŗkēt augstāk un iefiltrējušies Facebook un izplata ļaunprogrammatūru tur. Vēl nebija pagājusi nedēļa kopš iepriekšējās versijas, kad parādījās .aesir faila vīruss, Zzzzz ļaunprogrammatūra parādīja savu seju. Tās darbības veids nav mainījies, jo tā kodē datus ar RSA-2048 un AES-256 algoritmiem. Galvenā šīs metodes priekšrocība ir tā, ka izmanto matemātiski savstarpēji saistītu publiskās un privātās atslēgas kombināciju. Līdz ar to failu atšifrēšanas process bez privātās atslēgas paliek nogurdinošs uzdevums.

No vienas puses, ir lietderīgi, ka jūs varat redzēt, kuri faili ir ietekmēti, jo tie tagad ir izmainīti par failiem ar [8_random_characters]-[4_random_characters]-[4_random_characters]-[4_random_characters]-[12_random_characters].zzzzz faila paplašinājumiem. Izsmeļošāka informācija par to, kā atgūt failus sniegta instruction.html failā. Ņemot vērā, ka Zzzzz izspiedējfails ir bēdīgi slavenā Locky vīrusa versija, ir veltīgi lolot cerības par failu atgūšanu. To piedāvātais LockyDecrypter/atšifrētājprogrammatūra varētu radīt vairāk zaudējumus, nekā dot labumu. 731.52 USD (1 BTC) samaksāšana par to galu galā var izrādīties veltīga darbība. Fokusējieties uz Zzzzz noņemšanas procedūru, nevis uz finansiālu darījumu.

Kā vīruss varēja iefiltrēties manā ierīcē?

Izspiedējvīrusa draudiem nav grūti okupēto lietotāju ierīces, kuri bezrūpīgi pārskata savas mēstuļu mapes. Nesen dažas Zzzzz izspiedēja versijas tika konstatētas viltus Amazon e-pastos. Krāpnieki noslēpj ļaunprogrammatūru e-pastā, kurš it kā nosūtīts no šīs respektējamās kompānijas, prasot aplūkot pievienotā faila saturu. Vēl vairāk, reketieri pat uzdrošinās izmantot OPM (Personāla vadības biroja – am.) attēlu, lai piespiestu lietotājus atvērt failus. Par laimi abos gadījumos nav grūti turēt aizdomās krāpniecību, jo viltotie e-pasti satur vairākas gramatiskās kļūdas, rakstības un stila kļūdas. Vēl vairāk, obligāta prasība ir arī, lai būtu neatjaunināta ļaunprogrammatūras noņemšanas utilīta.

Ātri un efektīvi noņemiet Zzzzz vīrusu

Ja runa ir par jebkādu failus šifrējošu ļaunprogrammatūru, mēs iesakām izvēlēties automātisku risinājumu. Drošības programma, piemēram, FortectIntego vai Malwarebytes nodrošina, ka neviens fails nepaliek neizturējis noņemšanas procedūru. Paturiet prātā, ka programmām jābūt atjauninātām ik dienu, lai tās pienācīgi funkcionētu. Ja jūs nevarat turpināt Zzzzz noņemšanu dažu sistēmas funkciju traucējumu dēļ, izpildiet failu atgūšanas norādījumus. Pēc tam pievērsiet uzmanību pēdējam norādījumam pie failu atgūšanas. Paturiet prātā, ka datu atgūšanu vajadzētu veikt vienīgi pēc tam, kad jūs esat pilnībā noņēmis Zzzzz vīrusu.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Zzzzz vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Zzzzz lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Zzzzz

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Zzzzz noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Zzzzz lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Zzzzz. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Zzzzz izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Papildus informācija: Atjauno savus datus

Iepriekš izklāstītie padomi ir paredzēti tam, lai palīdzētu tev noņemt Zzzzz no tava datora. Lai atjaunotu šifrētos failus, mēs rekomendējam sekot viruss.lv drošības ekspertu sagatavotajai instrukcijai.

Ja tavi faili tika šifrēti ar Zzzzz, tu vari izmantot dažādus veidus ,lai tos atjaunotu:

Data Recovery Pro – vai iespēja atgūt bloķētos failus?

Instalējiet programmu dažu jūsu failu atgūšanai. Lai gan sākotnēji tā bija paredzēta bojāto failu vietas noteikšanai pēc sistēmas sabrukuma, izstrādātāji atjaunināja programmu, lai palīdzētu lietotājiem stāties pretī izspiedējvīrusiem.

 • Lejupielādēt Data Recovery Pro;
 • Seko Data Recovery uzstādīšanas soļiem un instalē programmu savā datorā;
 • Uzsāc programmu un uzsāc datora skenēšanu, lai atrastu Zzzzz izspiedējprogrammatūras šifrētos failus;
 • Atjauno tos.

Windows iepriekšējo versiju funkciju opcija

Ja jūs esat iespējojis Sistēmas atjaunošanas funkciju, jums vajadzētu varēt atrast atrast katra faila iepriekš saglabāto kopiju.

 • Atrodi šifrēto failu, kuru tev vajag atjaunot un uzspied uz to labu klikšķi;
 • Atzīmē “Properties” un spied uz “Previous versions” cilni;
 • Šeit atzīmē visas pieejamās faila kopijas “Folder versions”. Tev jāizvēlās versija, kuru vēlies atjaunot un jāuzspiež un noklikšķiniet “Restore”.

ShadowExplorer Modus Oprandi

Programma atjauno failus atbilstoši ar Windows OS izveidoto sējumu ēnu kopijām. Tad ShadowExplorer piekļūst šīm kopijām un atjauno jūsu vērtīgos failus. Tomēr ir zināms, ka dažas Locky versijas dzēš šīs kopijas. Pasteidzieties un izmēģiniet šo lietotni.

 • Lejuplādē Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Seko Shadow Explorer Setup Wizard un instalē šo lietotni savā datorā;
 • Uzsāc programmu un izvēlies nolaižāmo izvēlni augšējā kreisajā stūrī , lai atzīmētu disku ar šifrētājiem failiem. Pārbāudi mapes diskā;
 • Labais klikšķis uz mapi, kuru vēlies atjaunot un atzīmē “Export”. Tu vari arī izvēlēties, kur vēlies to uzglabāt.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Zzzzz un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās